Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zalew Ruda po raz kolejny miejscem ćwiczeń Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej w Mławie


fot. KP PSP w Mławie/FB


W dniach 28, 29 i 30 lipca na terenie Zalewu Ruda przeprowadzono ćwiczenia zmianowe z zakresu ratownictwa wodnego.

Ćwiczenia miały na celu sprawdzenie organizacji i przygotowania sprzętu ratowniczego, poznanie i doskonalenie technik ratownictwa wodnego, w tym wszelkie techniki ratowania osób z powierzchni akwenów śródlądowych, zagadnienia dotyczące łodzi i jachtów, poznanie zagrożeń występujących na terenie zalewu, organizację działań przez PSP na akwenach wodnych oraz doskonalenie umiejętności praktycznych przez strażaków.

W piątek, 30 lipca w ćwiczeniach wzięli udział także strażacy z OSP Strzegowo i OSP Lipowiec Kościelny, którzy zajmują się ratownictwem wodnym na poziomie podstawowym. Nad przebiegiem ćwiczeń czuwali ratownicy WOPR reprezentowani przez MOSiR Mława.

Opracowanie i zdjęcia: KP PSP w Mławie/FB

 

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x