Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Więc podnieś flagie, weź na odwage [FOTO,FILM]ksp Mława
Reklama

Tak się złożyło, że akurat 1 sierpnia w rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego na estradzie w mławskim parku koncertowała Kapela Praska.

W ich repertuarze wykonywanym w Mławie nie zabrakło również tego powstańczego wątku. Oprócz nich usłyszeliśmy najpiękniejsze warszawskie piosenki – te nostalgiczne i porywające do tańca i zabawy. Prascy muzycy przenieśli słuchaczy  w atmosferę praskich ulic i podwórek, nadając wykonywanym piosenkom ten charakterystyczny dla warszawiaków zza Wisły klimat. „Więc podnieś flagie, weź na odwage i wal na Prage” – zachęcali muzycy.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
2 1 vote
Oceń artykuł
guest
9 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
okił
okił
10 miesięcy temu

https://forsal.pl/lifestyle/technologie/artykuly/8219588,mega-bateria-tesli-plonie-wciaz-nieznane-sa-powody-wybuchu-pozaru.html
komentarz bardzo obrazowy…
Huuudhh
2021-08-03 07:38:59
Jak zwykle aby poczytać merytoryczne komentarze, trzeba się udać na anglojęzyczny Internet. Tutaj sami wiejscy filozofowie, albo prostaczki.

okił
okił
10 miesięcy temu

https://www.msn.com/Niemiecki dziennik: Polska „kotwicą stabilności” dla Berlina

mieszkanka
mieszkanka
10 miesięcy temu

Będziesz i „Ty” taką młodzieżą nie podśmiewaj się!

Pikutek
Pikutek
10 miesięcy temu

Ta młodzież ta duma narodu musimy o nich dbać bo głosują zgodnie z ideą partii…

Kuba
Kuba
10 miesięcy temu
Reply to  Pikutek

Jakiej partii?
Jaka młodzież?
Jeśli chodzi ci partię rządzącą i emerytów, to powiem wprost: znam 50-latków, 30-latków, którzy są zahipnotyzowani przez małego konusa i kur.wizję i żadne logiczne oraz merytoryczne argumenty do nich nie docierają, tylko klepią w kółko to co przekazuje im Holecka ze szczujni albo kulawy prezesik
Nie czepiaj się ludzi starszych i nie wrzucaj wszystkich do jednego gara. Jeszcze nie wszyscy stracili rozum. Gorsze jest to, że wielu młodym brak rozumu i popierają PIS lub co gorsza Konfederację, która jest jeszcze bardziej konserwatywna i w której dominują bojówkarze i chuliganeria.

Anonimowo
Anonimowo
10 miesięcy temu
Reply to  Kuba

Masz racje, tylko pytanie jak to zminić

Anonimowo
Anonimowo
10 miesięcy temu
Reply to  Anonimowo

Nie wiem, czy da radę to zmienić, chyba, że tym ludziom którzy popierają PIS, który konus zahipnotyzował forsą, zacznie w końcu brakować tej kasy.
Tylko obawiam się, że to może trochę potrwać, bo pisiory coraz to nowe dodatki wymyślają, żeby tej uboższej części społeczeństwa, w której jest mnóstwo patologii, żyło się lepiej.
Większość polskiego społeczeństwa należy raczej do grupy uboższej, o mniej zasobnych portfelach i PIS zawalczył o tę grupę, i ją zdobył kasą. PO nigdy nie starało się pozyskać tych biedniejszych, a ci biedniejsi, to w dużej mierze ludzie mniej wyedukowani, którzy są bardzo wierzący, którzy oglądają telewizję rydzyka i TVP, którzy jeśli słuchają radia, to słuchają radia co ma ryja.
Oni nie tylko słuchają i oglądają, ale święcie wierzą, że tam nie ma kłamstwa i obłudy, że to co tam zapodają, to jest święta prawda.
Jak wytłumaczyć takiemu człowiekowi, że nie ma racji, że go oszukują??? – nie da się, po prostu się nie da. PIS i szczujnia to jak guru w sekcie.

Anonimowo
Anonimowo
10 miesięcy temu
Reply to  Anonimowo

Następny plus dla ciebie może zrozumieją jak się pis radni z pisu zachowują wobec wyborców mają ich głęboko w 4 literach liczy się tylko kasa i stołki.

Anonimowo
Anonimowo
10 miesięcy temu
Reply to  Anonimowo

Jeśli chodzi o naszych, mławskich radnych, to nie tylko radni PIS mają swoich wyborców w 4 literach, inni też. Nie rozumiem tylko czemu ciągle wybieracie tych samych radnych jak wiecie że mają was w 4 literach i że liczy się dla nich tylko dieta oraz że nic nie robią dla swojego okręgu wyborczego jak i dla swoich wyborców. Przecież w RM są tacy radni, którzy już zapuścili korzenie i to bardzo głęboko.

9
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x