Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Więc podnieś flagie, weź na odwage [FOTO,FILM]Tak się złożyło, że akurat 1 sierpnia w rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego na estradzie w mławskim parku koncertowała Kapela Praska.

W ich repertuarze wykonywanym w Mławie nie zabrakło również tego powstańczego wątku. Oprócz nich usłyszeliśmy najpiękniejsze warszawskie piosenki – te nostalgiczne i porywające do tańca i zabawy. Prascy muzycy przenieśli słuchaczy  w atmosferę praskich ulic i podwórek, nadając wykonywanym piosenkom ten charakterystyczny dla warszawiaków zza Wisły klimat. „Więc podnieś flagie, weź na odwage i wal na Prage” – zachęcali muzycy.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
2 1 vote
Oceń artykuł
guest
9 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
okił
okił
2 lata temu

https://forsal.pl/lifestyle/technologie/artykuly/8219588,mega-bateria-tesli-plonie-wciaz-nieznane-sa-powody-wybuchu-pozaru.html
komentarz bardzo obrazowy…
Huuudhh
2021-08-03 07:38:59
Jak zwykle aby poczytać merytoryczne komentarze, trzeba się udać na anglojęzyczny Internet. Tutaj sami wiejscy filozofowie, albo prostaczki.

okił
okił
2 lata temu

https://www.msn.com/Niemiecki dziennik: Polska „kotwicą stabilności” dla Berlina

mieszkanka
mieszkanka
2 lata temu

Będziesz i „Ty” taką młodzieżą nie podśmiewaj się!

Pikutek
Pikutek
2 lata temu

Ta młodzież ta duma narodu musimy o nich dbać bo głosują zgodnie z ideą partii…

Kuba
Kuba
2 lata temu
Reply to  Pikutek

Jakiej partii?
Jaka młodzież?
Jeśli chodzi ci partię rządzącą i emerytów, to powiem wprost: znam 50-latków, 30-latków, którzy są zahipnotyzowani przez małego konusa i kur.wizję i żadne logiczne oraz merytoryczne argumenty do nich nie docierają, tylko klepią w kółko to co przekazuje im Holecka ze szczujni albo kulawy prezesik
Nie czepiaj się ludzi starszych i nie wrzucaj wszystkich do jednego gara. Jeszcze nie wszyscy stracili rozum. Gorsze jest to, że wielu młodym brak rozumu i popierają PIS lub co gorsza Konfederację, która jest jeszcze bardziej konserwatywna i w której dominują bojówkarze i chuliganeria.

Anonimowo
Anonimowo
2 lata temu
Reply to  Kuba

Masz racje, tylko pytanie jak to zminić

Anonimowo
Anonimowo
2 lata temu
Reply to  Anonimowo

Nie wiem, czy da radę to zmienić, chyba, że tym ludziom którzy popierają PIS, który konus zahipnotyzował forsą, zacznie w końcu brakować tej kasy.
Tylko obawiam się, że to może trochę potrwać, bo pisiory coraz to nowe dodatki wymyślają, żeby tej uboższej części społeczeństwa, w której jest mnóstwo patologii, żyło się lepiej.
Większość polskiego społeczeństwa należy raczej do grupy uboższej, o mniej zasobnych portfelach i PIS zawalczył o tę grupę, i ją zdobył kasą. PO nigdy nie starało się pozyskać tych biedniejszych, a ci biedniejsi, to w dużej mierze ludzie mniej wyedukowani, którzy są bardzo wierzący, którzy oglądają telewizję rydzyka i TVP, którzy jeśli słuchają radia, to słuchają radia co ma ryja.
Oni nie tylko słuchają i oglądają, ale święcie wierzą, że tam nie ma kłamstwa i obłudy, że to co tam zapodają, to jest święta prawda.
Jak wytłumaczyć takiemu człowiekowi, że nie ma racji, że go oszukują??? – nie da się, po prostu się nie da. PIS i szczujnia to jak guru w sekcie.

Anonimowo
Anonimowo
2 lata temu
Reply to  Anonimowo

Następny plus dla ciebie może zrozumieją jak się pis radni z pisu zachowują wobec wyborców mają ich głęboko w 4 literach liczy się tylko kasa i stołki.

Anonimowo
Anonimowo
2 lata temu
Reply to  Anonimowo

Jeśli chodzi o naszych, mławskich radnych, to nie tylko radni PIS mają swoich wyborców w 4 literach, inni też. Nie rozumiem tylko czemu ciągle wybieracie tych samych radnych jak wiecie że mają was w 4 literach i że liczy się dla nich tylko dieta oraz że nic nie robią dla swojego okręgu wyborczego jak i dla swoich wyborców. Przecież w RM są tacy radni, którzy już zapuścili korzenie i to bardzo głęboko.

9
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x