Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Żmijewo. Spłonęła prasa na polu


fot. ilustracyjne


Kolejny pożar podczas prac polowych. Wczoraj po południu w Żmijewie (gm. Stupsk) podczas pracy zapaliła się prasa do słomy. Pożar objął również około 20 arów ścierniska. Do działań gaśniczych wyjechało pięć zastępów straży: z JRG Mława oraz ochotnicy ze Stupska, Konopek i Piegłowa. Akcja trwała 76 minut, pożar został ugaszony, ale prasa uległa spaleniu. Strażacy wstępnie wycenili powstałe szkody na kwotę ok. 70 tys. zł.

red.

fot. archiwum gov.pl

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x