Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Krystyna Kownacka, sekretarz gminy Wieczfnia Kościelna przeszła na emeryturę


28 lipca 2021 r. pani Krystyna Kownacka zakończyła swoją pracę zawodową i przeszła na emeryturę. W urzędzie pracowała 37 lat, w tym 18 na stanowisku sekretarza gminy.


Jak podkreślił wójt Mariusz Gębala podczas lipcowej sesji rady gminy: „To dzięki pracy Pani Sekretarz powstały na terenie gminy pierwsze sieci wodociągowe. Była prowadzona telefonizacja, wielu mieszkańców zakładało działalność gospodarczą. Pani Sekretarz brała również udział w organizacji spisów rolnych, ludności mieszkań oraz wszelkiego rodzaju wyborów. Przewodniczyła komisjom likwidującym klęski żywiołowe w rolnictwie, przetargowym i odbioru inwestycji gminnych. Jako pierwsza w urzędzie realizowała przepisy ustawy o zamówieniach publicznych. Dbała by pracownicy mieli właściwy dostęp do przepisów prawnych. Z wielkim zaangażowaniem organizowała dożynki gminno – parafialne. Dbała o właściwe funkcjonowanie oświaty na terenie gminy”.

red. 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Anomin
Anomin
9 miesięcy temu

Kto będzie kolejnym sekretarzem?!

siwy
siwy
9 miesięcy temu

Życzę długich lat życia i odpoczynku w pełni sił i zdrowia.
Podziękowania za dobrą pracę.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x