Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Amator kąpieli czy złomiarz? Zginęły trzy wanny


Nie od dziś wiadomo, że złodziejowi wszystko się przyda i często przy okazji kradzieży dokona więcej szkody niż warty jest przedmiot, który ukradł.


Jednak dla złodziei łakomym kąskiem są ciężkie, metalowe przedmioty, które zwykle trafiają na złom. I do takiej właśnie nietypowej kradzieży doszło w środę w Pościeniu Wsi, w gminie Chorzele.

Na policję zgłosił się mieszkaniec tej miejscowości, który stwierdził, że nieznany sprawca ukradł mu z pastwiska trzy wanny żeliwne. Do kradzieży doszło w nocy z 27 na 28 lipca. Wartość skradzionych wanien oszacowano na 400 złotych.

Wcześniej przasnyska policja odnotowywała w Przasnyszu przypadki kradzieży studzienek kanalizacyjnych, teraz pod Chorzelami wanny. Jak widać złom jest w cenie.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x