Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Kolejne dwa pożary na polach


fot. ilustracyjne


Kolejne dwa pożary na polach. W Sułkowie Polnym płonęło rżysko, a w Prusocinie spłonęła słoma i zapalił się kombajn zbożowy.

Wczoraj strażacy dwukrotnie wyjeżdżali do gaszenia pożarów. Po południu ugasili palące się rżysko w Sułkowie Polnym (gm. Strzegowo). Tam pożar objął około 10. arową powierzchnię. Akcja trwała ponad 3 godziny, uczestniczyły w niej zastępy z JRG Mława oraz OSP Niedzbórz.

Około godziny 19-tej pojawił się kolejny, jak się okazało groźniejszy w skutkach pożar w Prusocinie (gm. Strzegowo). Spłonęła tam na 40 arowym polu słoma, a także zapalił się zbożowy kombajn. Akcję gaśniczą prowadziły zastępy JRG Mława oraz OSP Strzegowo, Unierzyż i Dąbrowa. Gaszenie pożaru trwało prawie 1,5 godziny.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x