Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Radny Wojnarowski wprowadza w błąd opinię publiczną?


Kolejne kontrowersje z planowaną obwodnicą zachodnią Mławy w tle. Tym razem chodzi o to, czy będzie ona przebiegać przez ogródki działkowe „Za torem”.  Na wczorajszej sesji rady miasta burmistrz Kowalewski zarzucił radnemu sejmiku Konradowi Wojnarowskiemu wprowadzanie w błąd opinii publicznej oraz brak wiedzy. W istniejących planach jej przebiegu oczywiście obwodnica nie narusza terenów ogródków działkowych.


– Radny wojewódzki na swoim profilu faceebokowym 23 lipca zamieścił wpis, że będzie budowana zachodnia obwodnica Mławy, nakreślił jej przebieg i pokazał, że ta droga będzie przebiegała przez środek ogródków działkowych „Za torem”. Ta informacja absolutnie nie jest zgodna z rzeczywistością. Stąd też zrozumiałe zaniepokojenie mieszkańców, skoro radny, który powinien mieć wiedzę, jakieś uprawnienia, poprzez obarczoną ogromnym błędem informację zamieszczoną na swoim profilu facebookowym wprowadza w błąd opinię publiczną.  Nie wiem czym tłumaczyć fatalny błąd pana radnego – mówił burmistrz na wczorajszej sesji rady miasta.

Radny Wojnarowski już po tej sesji  i wypowiedziach burmistrza zamieścił na swoim profilu kolejny wpis dotyczący tej sprawy, tłumaczący ten poprzednio zamieszczony.

– Kilka dni temu udostępniłem na Facebooku poglądową mapę dotyczącą przebiegu zachodniej obwodnicy Mławy. Była to mapa jedynie poglądowa. Jej przebieg jest w trakcie prac projektowych, które zakończą się na początku 2022 r. Jeden z lokalnych portali informacyjnych wywnioskował, że obwodnica będzie przechodzić przez ogródki działkowe. Zapewniam, że obwodnica nie będzie przechodziła przez ogródki działkowe – takie m.in. sformułowania znalazły się w przywołanym wpisie radnego.

Fakt, że projektowany przebieg obwodnicy zachodniej omija ogródki działkowe potwierdza również zapytana przez naszą redakcję  Monika Burdon, rzecznik prasowy Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Warszawie, na zlecenie którego prowadzone są prace planistyczne obwodnicy.

JK

Mapa z planowanym przebiegiem obwodnicy tutaj:

d_01_orientacja

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
71 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Jola
Jola
1 miesiąc temuXyz
Xyz
1 miesiąc temu

NIe widać za dużej wiedzy. TO MOZE NIE BŁĄD

Xyz
Xyz
1 miesiąc temu
Reply to  Xyz

Może słaby iloraz inteligencji

z bliska
z bliska
1 miesiąc temu
Reply to  Xyz

To nie jest żaden błąd—- ro raczej pokazzanie że tych bzdur które wypisujecie w komentarzach nie warte są żadnego komentarza. !!!! bo to właśnie by uwłaczało inteligencji PANI JOLI WIELKIE BRAWA. !!!

Xyz
Xyz
1 miesiąc temu
Reply to  z bliska

Czytaj w kontekście

Max
Max
1 miesiąc temu

Znowu wylewają się żale i kompleksy niedoszłych burmistrzów, dyrektorów i kierowników, oj jaka szkoda…

Remi
Remi
1 miesiąc temu
Reply to  Max

Pospólstwo od zawsze chciało stanowisk, nie dziw się…

Gnom
Gnom
1 miesiąc temu
Reply to  Max

I to obrazuje waszą pogardę w MUM IE (chyba przekręciłem literki skrótu albo i nie) ale i pewnikiem innych,, elytów ”
Jaśnie państwo pseudo artysty jeżdżą na rowerach hulajnogach słuchają jeez u nawet mają swój festiwal i swojego artystę wycieczki do Francji i Włoch po zapach kawy
Wizje twórcze i piękne wypowiedzi wyuczone przez specjalistów tak by w głowie zabełtac prezentacje na spotkania z których nic nie wynika
A Mieszkańcy miasta to dla was pospólstwo plugawe gorsze pospólstwo i nie ma co dumnie unosić głowy dyrektorzy
To pospulstwo wie jak zdobywa się te stołki i poprostu w wielu przypadkach na taki rodzaj … sie nie decyduje
Natomiast gratulacje dla tych którzy mają funkcje z wyboru natomiast kierując się do wyborców zobaczcie Pospulstwo co sobie wybraliście

Miro
Miro
1 miesiąc temu
Reply to  Gnom

A co masz do mnie?

Olek matołek
Olek matołek
1 miesiąc temu

A burmistrz co na to?

Strona prawa
Strona prawa
1 miesiąc temu

Ciekawe kto zostanie burmistrzem?!
Myślę o Panu Zbigniewie. Czy Jola? Pani Alina może, waleczna kobieta? Ten z Wólki nie ma żadnych szans

Oj oj
Oj oj
1 miesiąc temu
Reply to  Strona prawa

No chyba nasz obecny burmistrz już wybrał swojego następcę …
Tylko jego traktuje na równi sobie i jak dobrze mi wiadomo, ma na nazwisko Ruszkowski

Ze Sławogóry.
Ze Sławogóry.
1 miesiąc temu
Reply to  Oj oj

Latają razem jak bracia . Ma wielką babę i wielkie dzieci.

Włodek
Włodek
1 miesiąc temu

Panie B[wymoderowano] , ale jak pana dziwi to czemu pan nie zawiadamia służb? No takie pana pisanie to bezsens , bo nic nie wnosi. Niech pan zawiadamia a nie medytuje na portalach ! Proste

z Wiśniewa
z Wiśniewa
1 miesiąc temu

Burchacki – prezes wod -kan Ciechanów , Szczechowicz vice wójt Stupska(sztuczne stanowisko) , Wojnarowski – dyrektor osrodka w Dąbku , Sowiński , zięć Antczaka – dyrektor MHS( bez żadnego pojęcia, po linii partyjnej) . Psl , nikt was nie chce w Mławie i powiecie .Jeszcze udało wam sie dostać do powiatu , ale to już końcówka. Ludzie obrotowych mają juz dość. Nikt na wsiach na was nie zagłosuje. Struzik przez kilkanaście lat nie wybudował obwodnicy Mławy , a w radio gadał w ogóle bez pojęcia o znajomości tematu.
Po prostu żenada !

NPWM
NPWM
1 miesiąc temu
Reply to  z Wiśniewa

Najlepszy przekaz w mieście. Prosto i bez ogródek.

Anonimowo,
Anonimowo,
1 miesiąc temu
Reply to  z Wiśniewa

Pokonała was jedna baba,PALANTY.

Wmf2
Wmf2
1 miesiąc temu

może codziennik coś wie ?

TiKTok
TiKTok
1 miesiąc temu

ciekawe

Mławiak
Mławiak
1 miesiąc temu

Panie Wojnarowski , Burchacki ,Błaszkiewicz , Szczechowicz , Antczak i inni , co zrobiliście jako Psl dla Mławy ? Nie licząc obsadzenia Wojnarowskiego w Dąbku .

Kuba
Kuba
1 miesiąc temu
Reply to  Mławiak

To może jeszcze jedno pytanie:
Co PIS zrobiło dla Mławy oprócz obsadzenia swoich na wszelkich możliwych stołkach?

Piotr Rzeszów Pierwszy
Piotr Rzeszów Pierwszy
1 miesiąc temu
Reply to  Kuba

Ale pytanie jest zasadne. Odpowiedź brzmi … Odpowiem śpiewająco ..proszę włączyć muzyczkę
…uwaga ! Mniej niż zeroooo.O.O.o.

Mieszkancy gm. Szydlowo
Mieszkancy gm. Szydlowo
1 miesiąc temu
Reply to  Mławiak

To prawda, czas tych panow mija. Spoleczenstwo nie bedzie glosowalo na nich za to jak sie zachowali po smierci wojta.

Wlodzimierz Bruzdziak
Wlodzimierz Bruzdziak
1 miesiąc temu
Reply to  Mławiak

Może nie za wiele, ale ja wymienie inne osoby, i także zadam pytanie co niżej wymienieni zrobili dla MŁAWY oprócz tego że pousadzali się na stołkach w miejskich instytucjach !!! I TAK PANIE ŁUKASIK,– Mławianin Roku, Kombatant SOLIDARNOŚCI, Pamiątka po działalności do dziś straszy przy SKONIECKIEGO . Panie Kiełbiński, Szef Mlawskiego PIS po wygranych wyborach, usadowił się na stołku dyr. L.O WYSPIAŃSKIEGO, a co z listami podpisów o likwidacji Straży Miejskiej, Panie Krajewski, działacz samorządowy od 1990 roku kiedy był Radnym i Sekretarzem Miasta, obecnie szef instytucji związanej z rolnictwem, Panie Pol, także szef instytucji związanej z rolnictewm, co Pan zrobił dla Mławy ??? Panie Markiewicz ??? Panie Jankowski szef MOSIR Mława czy może Pan patrzeć na ten zdewastowany ZALEW RUDA, te nazwiska z PIS można by mnożyć, a zasłuzyliście się dlatego, że w RADZIE POWIATU ZJEDNOCZYLIŚCIE KOMBATANCKIE SIŁY I ODWOŁALIŚCIE STAROSTE WOJNAROWSKIEGO, i zapewniliście sobie rządzenie powiatem do 2023 roku, a pomagającywam w tym Radny ZEJER, ZOSTAŁ V-CE BURMISTRZEM . Takie są zasługi SZANOWNY MŁAWIANINIE, Z DRUGIEJ STRONY POLITYCZNEJ BARYKADY. !!!!!

Monia
Monia
1 miesiąc temu

PiS dał miastu tyle pieniędzy na inwestycje, że PSL przez 50 lat rządów tego nie zrobił by

BLM
BLM
1 miesiąc temu
Reply to  Monia

Konkrety proszę…. i uważaj Pani bo jak się okaże że dał… To będzie że się należało i to z naszych podatków.

Marko
Marko
1 miesiąc temu
Reply to  BLM

Aleja Wojciecha dotacja i środki rządowe, ul. Mariacka, rondo przy policji, ul. Lelewela, wsparcie dla szpitala warte kilkaset tysięcy złotych w czasie pandemi. Długo wymieniać, tak wiele zasług ma PiS w mieście i powiecie. Najlepiej zapytaj starosty i burmistrza to powiedzą ile dostali od rządu PiS

Jaga
Jaga
1 miesiąc temu
Reply to  Marko

A to wcześniej dotacji nie było? – ciekawe.
Widzę, że Twoja pamięć bardzo ułomna i sięga tylko 6 ostatnich lat.
Wstyd.

Mieszkanka
Mieszkanka
1 miesiąc temu
Reply to  Marko

Rondo przy ulicy Lelewela??? Chyba chory jesteś na głowę jeśli uważasz że to zasługa PiS???!!!! Oni tylko spili śmietankę po rządach PSL. Uważasz, że dokumentację sporządza się przez tydzień? No tak, mławskie myślenie. Kategorycznie oświadczam, że to zasługa Rady Powiatu poprzedniej kadencji. Nie wsciskaj ludziom głupot do glowy

Jaga
Jaga
1 miesiąc temu
Reply to  Mieszkanka

…ale PIS i pisiory już tak mają. Niedługo powiedzą, że to oni wygrali II wojnę światową, przecież rozwalenie komuny już sobie przypisali. Zatem nie ma się co dziwić, że zagarnęli rondo przy policji. Dziwię się że nie zagarnęli pozostałych r4ond w Mławie i wielu wcześniej zmodernizowanych dróg tak w Mławie jak i w powiecie.

Mieszkanka
Mieszkanka
1 miesiąc temu
Reply to  Marko

A szpital, rzeczywiście pięknie funkcjonuje hahaha pożal się Boże…

Czarnek
Czarnek
1 miesiąc temu
Reply to  Monia

PISDA? tylko z czyjej kieszeni jest ta kasa?

Jaga
Jaga
1 miesiąc temu
Reply to  Monia

PiS tak zadłużył Polskę przez 6 lat swoich rządów, że poprzednicy z poprzednich 25 lat są w tej materii maluczcy, bo nie zdołali przez 25 lat zadłużyć Polski tak jak to PiS zrobił w ciągu 6 lat.
Ponadto trzeba pamiętać, że to nie koniec. Czołgi z USA to ponad 20 mld polskich złotych, kolejne suweniry dla patologii za rodzenie dzieci to też idzie na poczet długu Twojej Ojczyzny, suwerenie.
Dotacje do szczujni TVPiS, dla Rydzyka i jego szemranych, prywatnych fundacji też sa przyznawane z Twoich podatków albo powodują kolosalny wzrost długu, bo podatków przecież na wszystko nie starcza.

BLM
BLM
1 miesiąc temu

przypomniał mi urywek z filmu Nocna zmiana.. też tam liczyli głosy ..i wyszło jak wszyszło ..pozdro

Kamila
Kamila
1 miesiąc temu

Panie Wojnarowski , daj Pan już spokój. Struzik od 15 lat obiecuje obwodnicę Mławy .Dajcie spokój. Nikt już nie wierzy Peselowi. Nawet do sejmu nie powinniście się dostać i pewnie sie nie dostaniecie . Macie zaledwie 5%. Północne Mazowsze mówi dość !

Anonimowo
Anonimowo
1 miesiąc temu
Reply to  Kamila

Mów za siebie, dziecko.

Ja.
Ja.
1 miesiąc temu

No burmistrz jest po prostu tak rzetelny, prawdomówny, kompetentny, uczciwy, pracowity itd… w skrócie idealny, że ma pełne prawo wytykać potknięcia innych osób.
😉

Kuba
Kuba
1 miesiąc temu
Reply to  Ja.

Dobre, masz plusa.
„…rzetelny, prawdomówny, kompetentny, uczciwy, pracowity itd…” niczym Pinokio i długopis razem wzięci.

Gnom
Gnom
1 miesiąc temu

Kurde wybory się zbliżają?
Burniszcz lata wokoło rynku i rękę podaję to znany lep przedwyborczy
Szczególnie na emeryta

Kuba
Kuba
1 miesiąc temu
Reply to  Gnom

Czyżbyś chciał powiedzieć, że w Mławie większość mieszkańców to emeryci? i to tak ponad 70%? bo nie wszyscy emeryci są łasi na ściskanie i całowanie rączek, oj nie wszyscy.

Zbigniew Ruszkowski
Zbigniew Ruszkowski
1 miesiąc temu

A może zamiast toczyć wojenki i machać szabelką pod publiczkę oczywiście ,lepiej się dogadać i zacząć coś robić . Przez Mławie dziś przejeżdża się fatalnie a katastrofa komunikacyjna jest za rogiem .
I wcale nie radny odkrył ten problem .Temat ul Warszawskiej był poruszany bodajże na jednym ze spotkań osiedlowych w 2020 .
15 lat to sporo czasu by się dogadać

Kamil Przybyszewski- Przewodniczący Zarządu Osiedl
Kamil Przybyszewski- Przewodniczący Zarządu Osiedl
1 miesiąc temu

Zbigniewie, czyli inaczej mówiąc, Mława na ulicy Warszawskiej będzie zablokowana.

Zbigniew Ruszkowski
Zbigniew Ruszkowski
1 miesiąc temu

Już jest

K.C.
K.C.
1 miesiąc temu

Ręce, nogi i uszy opadają! Ani wyjechać na posesję ani wyjechać, a nasz burmistrz nic z tym nie robi! Niech Pan mu coś w końcu powie!
Jeśli Pana nie wysłucha to już z nikim się w tym mieście nie liczy i to mnie martwi

Wólczak
Wólczak
1 miesiąc temu

Ważne że Bracka będzie przejezdna. Hahahaha

Anonim
Anonim
1 miesiąc temu
Reply to  Wólczak

Śmieszne tylko na takie prostackie zaceepki was stać czyli sięgacie dna

Don
Don
1 miesiąc temu
Reply to  Wólczak

Niech żyje Wólczak, na prezydenta wybierzmy go !

Mława
Mława
1 miesiąc temu

Z niecierpliwością czekamy na zebranie osiedlowe.

Włodzimierz Bruzdziak
Włodzimierz Bruzdziak
1 miesiąc temu

Słusznie Panie Ruszkowski Pan pisze,tylko że Pan BURMISTRZ KOWALEWSKI, raczej jest skłonny do toczenia takich lokalnych wojenek, na widok publiczny, przekonałem się o tym, kiedy wielokrotnie poruszałem sprawę ZALEWU RUDA, i bałaganu jaki tam panuje do tej pory, / w tej sprawie zamieściłem wiele zdjęc / w swej dyskusji zastawia się tym że to nie jest teren mławski, a wcześniej był był pomost były kajaki były rowery i wiele innych rzeczy. I WŁAŚNIE W TAKICH SPRAWACH WINNO SI E SIĄŚC DO STOŁU I PROWADZIĆ ROZMOWY DOGADUJĄC SIĘ Z SĄSIEDNIMI GMINAMI !!!! —–no ale widać że na tych przykładach, lepiej prowadzić wojenki pod publiczkę niż starać się załatwiać temat z dobrym skutkiem, z pożytkiem dla mieszkańców miasta!!! NO ALE Z DOTYCHCZASOWYCH DZIAŁAŃ WIDAĆ ŻE PRZYCHODZI TO Z WIELKIM TRUDEM— BURMISTRZOWI NAJLEPIEJ WYCHODZI WSPÓŁPRACA W RAMACH PARTNERSTWA PUBLICZNO,PRYWATNEGO. A to co my opisujemy, widać go nie interesuje !!!!

sprtw
sprtw
1 miesiąc temu

… bo burmistrza nie obchodzi ani Mława, ani mlawianie i uważam, że najwyższy czas żeby to wszyscy w końcu zrozumieli. Jaki jest dla włodarza,a pożytek z przeciętnego mieszkańca Mławy? – powiedzmy sobie szczerze: żaden. Burmistrz wie z kim trzymać i tego się trzyma. Za parę lat pożegna się na stałe z Mlawą. Jaki stąd wniosek? Co mu pozostanie? – odpowiedzcie sobie sami.
Dziwię się tylko mlawianom, że już po pierwszej kadencji nie przejrzeli na oczy, a to że kilka razy z kolei popełniali ten sam błąd to moim zdaniem fenomen, chociaż może… nie, bo przecież znane jest powiedzenie: „…. że Polak przed szkodą i po szkodzie tak samo g.łupi”.

BLM
BLM
1 miesiąc temu
Reply to  sprtw

zapewne określonej grupie społecznej żyje się lepiej stąd wynik wyborów , a może socjotechnika jest już na tak wysokim poziomie że działa jakiś mechanizm typu : syndromu sztokholmskiego

Włodzimierz Bruzdziak
Włodzimierz Bruzdziak
1 miesiąc temu
Reply to  sprtw

Wszystko jest fajnie opisujesz sytuacje, które są w MŁAWIE, tylko zastanawia mnie, dlaczego TY i BLM, jesteście tacy tajemniczy w swych opisach. A pytania do nas komentujących w stylu —Jaki stąd wniosek, ?? co mu pozostanie ?? Burmistrz wie z kim trzymać ??? minęło tyle lat a ty cały czas się dziwisz, i zadajesz jakby te same pytania, szukając odpowiedzi, od innych mławian, mimo że wiesz doskonale, jeśli tyle lat obserwujesz działania BURMISTRZA , że nie jest żadną tajemnicą, ze po to został stworzony prze Burmistrza program 3x P ,czyli Partnerstwo Publiczno Prywatne, żeby nie którym mławianom w ramach tego programu żyło się lepiej. !! czytałem już na tym portalu że tym powinno się zając CBA, NIK, i inne kontrolne instytucje, że powinno się przeprowadzić wcześniejsze wybory, — NO I PISAĆ MOŻNA TYLKO ŻE NIE MA ODWAŻNYCH ABY POCIĄGNĘLI TEN TEMAT, i tak koło się zamyka !!! i dalej dzieje się to samo !!! Próbuje to robić KAMIL PRZYBYSZEWSKI, ale sam nic nie wskóra jemu i jemu podobnych mławianom potrzebne jest wsparcie, a nie opluwanie, tak jak się to dzieje nie jednokrotnie z z KAMILEM. Mnie osobiście dziwi fakt jak to było z tą budową tego osiedla przy ul WYMYŚLIN, jak było z tą instalacją tych świateł, kto wydawał decyzję o wycięciu tylu dorodnych drzew, aby przykryć SERACZ, I Z PODRZĘDNEJ ULICZKI ZROBIĆ DROGĘ Z PIERWSZEŃSTWEM PRZEJAZDU, skoro ULWÓJTOSTWO była od lat drogą główną od UL ŻWIRKI AZ DO POMU. Zastanawia także fakt, co robi rzecznik prasowy Ratusza, która czyta te materiały i nie potrafi się do nich odnieść, aby po uzyskaniu informacji od kompetentnych pracownikow Ratusza / myślę ze tacy są w ratuszu / udzielić wyjaśnień dotyczących problemów poruszanych w tych opisach. No ale jak to od lat bywa kamień w wodę !!! — i zapada głucha cisza !!!!

BLM
BLM
1 miesiąc temu

dobrze wiemy że nie ma ” narzędzi ” do egzekwowania ani rady która czasem spojrzała by ” po gospodarsku ” na całość poczynań . Mnie od polityki daleko a p.Sławomira nigdy nie głosowałem . Zawsze cenie sobie działania oddolne bo tylko takie mają sens . Jedyne wsparcie jakie może być to tylko w wyborach a to na radnych albo na burmistrza ,ale obawiam się że poglądy panów podobają się mniejszość tak gdybam. Chętnie bym Panów zobaczył jako radnych miejskich a tak zostaję sobie tylko popisać.

Nie zapomnimy
Nie zapomnimy
1 miesiąc temu

Czy warto było tyle lat zajmować się blokowanie budowy drogi krajowej S7? trzeba było działać na rzecz miasta, a teraz zdjęcia Pan wrzuca? Z Panem nikt rozmawiać nie chce i nie będzie.

Jagusia
Jagusia
1 miesiąc temu
Reply to  Nie zapomnimy

Co ma ten pan do blokowania S7? – uważas, że Bruździak jest jeden? Ten od blokowania S7 to zdaje się, że Krzysztof.
Nie myl tych ludzi.
Wiesz, że w którymś kościele dzwonią, tylko nie wiesz w który. Najpierw sprawdź a pot5em pisz.

Nie zapomnimy
Nie zapomnimy
1 miesiąc temu
Reply to  Jagusia

A gdzie sprawdzić w wikipedii?

WŁODZIMIERZ BRUZDZIAK
WŁODZIMIERZ BRUZDZIAK
1 miesiąc temu
Reply to  Jagusia

DZIĘKUJE !!! PANI ZA PRZYPOMNIENIE !!!! temu który ma słabo pamięc i myli imiona KRZYSZTOF — WŁODZIMIERZ to dla niego jedno i to samo, nie potrzeba wikipedii aby prześledzić historie działań nas obu.

WŁODZIMIERZ BRUZDZIAK
WŁODZIMIERZ BRUZDZIAK
1 miesiąc temu
Reply to  Nie zapomnimy

dziwny jest ten wpis ŻE NIE ZAPOMIMY7 ???? powinieneś człowieku pisząc o tym odróżnić i nie mylić się wmawiać mi coś o 7 ce. Ale to co piszesz to trafiłeś kulą w płot, ta sprawa nie dotyczy mnie, czy tak trudno jest ci odróżnić WŁODZIMIERZA BRUZDZIAK —OD KRZYSZTOFA BRUZDZIAK — który do dziś jest PREZESM STOWARZYSZENIA BEZPIECZNA I PRZYJAZNA 7 KA !!!—- to co piszesz jest prawdą ale JA nie miałem i nie mam wpływu na działalność KRZYSZTOFA. —pomyliłeś, fakty, na przyszłośc sprawdz dokładnie jeśli piszesz bo ja nie mam żadnych problemów aby rozmawiać z mławianami !!!

Ja tu jestem
Ja tu jestem
1 miesiąc temu

W końcu pojawił się ktoś to racjonalnie myśli, po poziomie zarządzania miastem widać że oddaliśmy władze ludziom mało kompetentny
A tak na marginesie… niby tacy sportowcy, a ciekawe ile pompek zrobią …

Kryśka z Okólnej
Kryśka z Okólnej
1 miesiąc temu

Panie Zbigniewie!
Mam nadzieję, że będzie Pan walczył o naszą wymarzoną ścieżkę do biegania, gdzie te wszystkie elektryczne chulajnogi będą zabronione i będzie można sobie spokojnie biegać, bez obaw że jakiś szaleniec nam na pięty najedzie
Pozdrowionka Krysia

Grażyna z ulicy obok
Grażyna z ulicy obok
1 miesiąc temu

Krysia zgłoś to do Mirosława radnego. Zbyszko o którym piszesz to już chyba emeryt? Tak słyszałam. Na emeryturach z reguły wszyscy mają wiele pomysłów. Ciekawe że dopiero wtedy są aktywni???…

Anonim
Anonim
1 miesiąc temu

O radny wielki a co on może

Andrew
Andrew
1 miesiąc temu

Zbyszek był aktywny. A radny, jej, zobacz jaki aktywny jest na sesjach rady miasta Mława

Grażyna z ulicy obok
Grażyna z ulicy obok
1 miesiąc temu
Reply to  Andrew

Proszę podać przykład aktywności jak nie był emerytem tylko pracował zawodowo? Być może coś przeoczyłam

Jagusia
Jagusia
1 miesiąc temu

Najlepiej zrobić z igły widły i bić pianę.
Ten „jeden z mlawskich portali” , to stał się zwykłym brukowcem, żerującym na plotkach i robieniu sensacji.
Ten portal zszedł już całkowicie na psy, odkąd go sprzedano po poprzednim właścicielu i redaktorze, cały czas staczał się coraz niżej i chyba już sięgnął dna. Po ostatnich zmianach wizerunkowych strony, jest tak nieczytelny, że prawdopodobnie bardzo stracił na klikalności.

BLM
BLM
1 miesiąc temu
Reply to  Jagusia

Haha…czasem więcej można wyczytać z komentarzy niż z samego portalu . I tak to wyglądają wolne media . Dobrze chociaż że na ręce patrzą ratuszowi ale to i tak jest tylko jakaś zabawa w kotka i myszkę np. w porównaniu do tego co zrobił np. niejaki Wielgucki z orkiestrą. Dobrą robotę też robi Kamil Przybyszewski choć wyśmiewany przez niektórych .

Kamil Przybyszewski- Przewodniczący Zarządu Osiedl
Kamil Przybyszewski- Przewodniczący Zarządu Osiedl
1 miesiąc temu
Reply to  BLM

Po wakacjach mam zamiar zorganizować ogólne zebranie mieszkańców osiedla Nr 8.
Jestctak wiele tematów do omówienia, które dłużej czekać nie mogą, że względu na brak ostatnimi czasy jakichkolwiek zebrań z mieszkańcami w całej Mławie, prócz zebrania mieszkańców osiedla Kościuszki.

BLM
BLM
1 miesiąc temu

szkoda że nie mój rejon . Jak by w radzie miasta było by kilka osób Pana pokroju było by inaczej np. tak jak w przasnyszu gdzie podwyżkę śmieci zablokowano . Widać że są chętne osoby aby działać i zadawać niewygodne pytania . Powodzenia !

Kamil Przybyszewski- Przewodniczący Zarządu Osiedl
Kamil Przybyszewski- Przewodniczący Zarządu Osiedl
1 miesiąc temu
Reply to  BLM

Dziękuję za budujące słowa. Przede mną jeszcze wiele pracy.
Choc przyznam, że wsparcie by się przydało. Bo opozycji, konstruktywnej w Radzie Miasta Mława brak.

pytanie
pytanie
1 miesiąc temu

To w wakacje nie można zorganizować? Czy się nie chcę?
Czy Pan bierze dietę z tytułu bycia przewodniczącym zarządu osiedla?

Anonimowo,
Anonimowo,
1 miesiąc temu
Reply to  Jagusia

jAGUSIA TY Z sZYDŁOWA CZY MŁAWY?

71
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x