Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Utrudnienia w ruchu na styku Sienkiewicza i Alei Św. Wojciecha


Roboty drogowe –  frezowanie styku ulicy Sienkiewicza i Alei Świętego Wojciecha spowodują, że od czwartku 29 lipca br. wystąpią w tym rejonie utrudnienia w ruchu.


W związku z planowanym frezowaniem asfaltu na skrzyżowaniu ulicy Sienkiewicza i Alei Świętego Wojciecha oraz układaniem tam ścieralnej warstwy bitumicznej, urząd miasta informuje o utrudnieniach w ruchu na tym obszarze. Od 29 lipca br. przez około 10 dni roboczych samochody osobowe będzie obowiązywał objazd ulicą Wiejską, a ruch zostanie zorganizowany tam wahadłowo. Dopuszczalny tonaż na tym trakcie to 3,5 t. Samochody ciężarowe będą przekierowywane na inne drogi na skrzyżowaniach ulic: Kościuszki – Graniczna oraz Sienkiewicza – Powstańców Styczniowych.

– Jeżeli to możliwe, prosimy także kierowców samochodów osobowych o zaplanowanie trasy przejazdu z wykorzystaniem alternatywnych dróg. Zgodnie z harmonogramem utrudnienia potrwają do 13 sierpnia br., pod warunkiem, że nie wystąpią nieprzewidziane okoliczności. Za utrudnienia przepraszamy – apeluje ratusz.

źródło i fot. UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
7 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Max
Max
1 miesiąc temu

Jeszcze trochę cierpliwości , wyczyścimy ten urząd do fundamentów…

Anonimowo
Anonimowo
1 miesiąc temu

Piątek b. r. To 30 lipca a nie 29

Anonimowo.
Anonimowo.
1 miesiąc temu
Reply to  Anonimowo

Tę uwagę zgłoś do Urzędu Miasta, tam pracuje taka pani od propagandy dla której w piątek jest 29 lipca, albo 29 lipca jest piątek. No cóż… takich tam mamy urzędników.

Last edited 1 miesiąc temu by Anonimowo.
Anonimowo.
Anonimowo.
1 miesiąc temu
Reply to  Anonimowo.

Aha, trzeba jeszcze dodać, że są to niezastąpieni fachowcy.

Czytelnik
Czytelnik
1 miesiąc temu
Reply to  Anonimowo.

A dlaczego akurat do UM? Artykuł pisany przez redakcję Codziennika. Może to zwykła literówka a Ty już na urzędników. Nigdy nikomu nic nie pasuje.

Siri
Siri
1 miesiąc temu
Reply to  Czytelnik

bo takie jest podane źródło pod tekstem? 😉

xawery
xawery
1 miesiąc temu
Reply to  Anonimowo.

Ta Pani, tyle wie co przeczyta w gazecie lub na portalu, to nic nie da że zgłosisz uwagę !!!! żeby było ciekawiej PANI GRZYWACZ JEST NACZELNIKIEM WYDZIAŁU !!! a poniżej już są obrońcy , to prawdopodobnie jej podlegli pracownicy.!!!

7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x