Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Dotacja  dla Ratowa. Ruszą prace konserwatorskie dachu


Minister Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, w ramach budżetu na 2021 rok udzielił Sanktuarium Diecezjalnemu św. Antoniego z Padwy w Ratowie dotacji w wysokości 150 tyś zł. na I etap zadania pn.  Ratowo – Pobernardyński Zespól Klasztorny, kościół pw. Św. Antoniego (XVIII w.):prace konserwatorskie i ratunkowe przy konstrukcji dachu kościoła strony zachodniej.


Jak informuje Ewa Kozłowska-Głębowicz prezes Stowarzyszenia Ratujmy Ratowo, koordynator prac remontowych dzięki przyznanym pieniądzom rozpoczęły się roboty dotyczące wymiany najbardziej zagrożonych elementów konstrukcji dachu sanktuarium. Całkowity koszt prac I etapu wyniesie 153 424, 19 zł. 

źródło: powiatmlawski.pl

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x