Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Trzecie, wakacyjne spotkanie z Maxem


Trwa wakacyjny, czwartkowy cykl spotkań pod hasłem „Wakacje z Maxem. Wczoraj wszystkie przygotowane z tej okazji atrakcje czekały na dzieci na terenie Katolickiej Szkoły Podstawowej. Dopisała pogoda, nie zabrakło też chętnych którzy pod okiem wolontariuszy mogli skorzystać z przygotowanych gier i zabaw. Sprawność fizyczną można było sprawdzić na strażackim torze przeszkód lub z bliska obejrzeć co kryje policyjny radiowóz i jakie są przepisy bezpieczeństwa na drodze. 


Ostatnie finałowe spotkanie z Maxem odbędzie się na terenie Mławskiej Hali Sportowej od godziny 11.00 w dniu 29.07.2021r. Rozlosowane wtedy będzie 20 nagród wakacyjnej loterii. Wręczone zostaną również medale dla „Super strażaka” oraz „Super strzelca”.

                                                                                              red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x