Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

KGW Wieczfnia Kościelna. Wiedza przydatna i pożyteczna


Koło Gospodyń Wiejskich w Wieczfni Kościelnej zorganizowało warsztaty zdrowego odżywiania połączone z udzielaniem pierwszej pomocy przedmedycznej.


Spotkanie było otwarte dla wszystkich chętnych, ale tradycyjnie najliczniej zjawili się seniorzy, którzy w tej gminie są szczególnie aktywni i chętni do udziału w ciekawych wydarzeniach i inicjatywach. Uczestnicy spotkania na pewno wynieśli z niego wiele ciekawych i pożytecznych informacji. Wiedzą jak udzielić pierwszej pomocy przedmedycznej, zdrowo się odżywiać i jakie korzyści dla organizmu człowieka daje apiterapia.

To nie ostatnia inicjatywa w koła gospodyń tym roku.

– Już od ubiegłego roku planujemy zorganizować takie tradycyjne, staropolskie spotkanie wigilijne. Z prawdziwą choinką, ale bez elektryczności i tradycyjnymi, prostymi potrawami – zapowiada Elżbieta Sieczka.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x