Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wyruszą z Mławy na pielgrzymkowy szlak


Po rocznej przerwie spowodowana pandemią koronowirusa na pielgrzymi szlak wraca pielgrzymka na trasie Mława – Płock w ramach 40 PPDP na Jasną Górę. Przewodnikiem tegorocznej pielgrzymki jest ksiądz Tadeusz Jabłoński proboszcz parafii Wieczfnia Kościelna. Pielgrzymka rozpoczyna się mszą świętą o godzinie 6:30 w kościele Świętej Trójcy w Mlawie w dniu 3 sierpnia i zakończy się 5 sierpnia w Wyższym Seminarium Duchownym w Płocku.


Trasa pielgrzymki przebiega tą samą drogą co w latach ubiegłych. Hasło pielgrzymki „Ze Świętymi do Maryi”. Osoby chętne dołączyć do pielgrzymki zapraszam na stronę facebookową Grupa Miedziana – Płocka Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę!, gdzie można uzyskać szczegóły jak zapisać się na pielgrzymkę. Tegoroczna pielgrzymka jest zgodna z przepisami sanitarno-epidemiologicznym i wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać  na Messengerze Michał Gapski.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x