Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Uciekał przed policjantami w pole kukurydzy


Zatrzymany po pościgu, 27-letni mieszkaniec pow. mławskiego, był poszukiwany do obycia kary pozbawienia wolności, miał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów, nie zatrzymał się do kontroli drogowej a w organizmie miał ponad 2 promile alkoholu. Próbował zgubić policyjny pościg, uciekając pieszo w pole kukurydzy. Trafił do policyjnego aresztu.


W poniedziałek w nocy policjanci z posterunku policji w Szreńsku, na trasie Luszewo – Ratowo, zauważyli opla, którym kierował poszukiwany przez Policję 27-letni mieszkaniec pow. mławskiego. Funkcjonariusze chcieli zatrzymać do kontroli kierującego lecz on zaczął uciekać. Nie mogąc zgubić policyjnego pościgu, zatrzymał pojazd w pobliżu pola kukurydzy i już pieszo zaczął uciekać policjantom. Po chwili został zatrzymany w polu kukurydzy.

Jak się okazało, 27-latek, poza nakazem doprowadzenia do zakładu karnego, miał także sądowy zakaz kierowania pojazdami. Podczas zatrzymania był agresywny, znieważał policjantów i groził im. W organizmie miał ponad 2 promile alkoholu. W ciągu chwili dopuścił się kilku przestępstw. Wczoraj usłyszał zarzuty kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości, niestosowania się do sądowego zakazu kierowania pojazdami, niezatrzymania się do kontroli drogowej, grożenia oraz znieważenia policjantów. Zatrzymany został osadzony w areszcie śledczym. Grozi mu długoletni wyrok. Postępowanie prowadzi mławska komenda Policji.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
5 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Kuba
Kuba
1 rok temu

Jacyż ludzie są beznadziejni. Ucieczka w pole kukurydzy 😀 no jak dla mnie to kre…nizm.

Jagusia
Jagusia
1 rok temu
Reply to  Kuba

Tylko czego wymagać od pijanego czy naćpanego suwerena.

Durczok
Durczok
1 rok temu
Reply to  Jagusia

Tego samego co od naćpanego nawalonego lewaka .

Wiesiek
Wiesiek
1 rok temu
Reply to  Durczok

Albo naprutego poborcy 500+

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu
Reply to  Wiesiek

…nie poborcy tylko biorcy, ale w sumie to to samo co suweren. 🙂

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x