Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zaproszenie na rekolekcje biblijne do Ostoi św. Antoniego


Sanktuarium Diecezjalne św. Antoniego z Padwy w Ratowie we współpracy z Bractwem św. Antoniego organizuje od 23 do 25 lipca rekolekcje biblijne. Poprowadzi je Ojciec Ryszard Wróbel, franciszkanin, kapłan z Zakonu Braci Mniejszych Konwentualnych (OFMConv), biblista, spowiednik, rekolekcjonista, wykładowca, od sześciu lat współpracujący z ratowskim sanktuarium.


Temat przewodni tegorocznych rekolekcji brzmi „Być uczniem Jezusa”, analizie w tym kontekście zostanie poddana Ewangelia według św. Marka, która jest nazywana przez biblistów „przesłaniem o Królestwie zrealizowanym”. Poza pięcioma konferencjami tematycznymi, w programie zaplanowano Eucharystie, adoracje Najświętszego Sakramentu, pracę w grupach a także aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu w duchu franciszkańskim z elementami hipoterapii oraz hortiterapii.

– W Katolickim Komentarzu do Pisma Świętego podkreślono, że Ewangelia według św. Marka jest zaproszeniem do spotkania Pana, dojrzewania do wiedzy o Jego prawdziwej tożsamości oraz oddania Mu całego swojego życia. Nasze rekolekcje, w których przewodnikiem będzie właśnie św. Marek, są również zaproszeniem do formacji, która uczyni z nas świadomych uczniów Chrystusa – zachęca do przyjazdu rektor ratowskiego sanktuarium, ks. kan. Bogdan Pawłowski.

Zapisy na rekolekcje prowadzi Bractwo św. Antoniego pod numerem telefonu 515822076 lub mailowo pod adresem [email protected]. Serdecznie zapraszamy.

źródło: diecezjaplocka.pl

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x