Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Przasnysz. Jeden martwy, jeden ciężko pobity


Zwłoki 43 – letniego mieszkańca Przasnysza oraz dotkliwie pobitego 56 letniego mężczyznę odnalazł policyjny patrol w jednym z pustostanów na terenie miasta. Zatrzymano cztery osoby mogące mieć związek z tymi wydarzeniami, a prokuratura i policja prowadzą śledztwo.


– 15 lipca br.  patrol prewencji z KPP w Przasnyszu, podczas wykonywanych czynności służbowych w pustostanie przy ul. Świerczewo w Przasnyszu, ujawnił zwłoki 43 letniego mieszkańca Przasnysza oraz dotkliwie pobitego 56 letniego mężczyznę. Ponadto w pustostanie znajdowały jeszcze inne dwie osoby.  W tej sprawie zatrzymano 4 osoby mogące mieć związek ze śmiercią 43 latka oraz pobiciem 56 letniego mieszkańca Przasnysza – poinformował asp. szt. Krzysztof Błaszczak z KPP Przasnysz.

W związku ze sprawą zatrzymano początkowo dwóch mężczyzn, którzy przebywali w opuszczonym budynku, później zaś dwóch kolejnych. Według przasnyskiej prokuratury, obaj mężczyźni przebywający w miejscu ujawnienia zwłok byli pod wpływem alkoholu. Nietrzeźwi przasnyszanie zostali zatrzymani, ale po wytrzeźwieniu i przesłuchaniu zostali zwolnieni. Okoliczności bowiem wskazują na to, że nie mieli nic wspólnego ze sprawą śmieci 43 – latka. W policyjnym pomieszczeniu dla osób zatrzymanych do tej pory przebywa dwóch innych mężczyzn, mających najprawdopodobniej związek z tragicznymi wydarzeniami.

Śledczy od momentu zatrzymania mają 48 godzin na podjęcie decyzji, czy wystąpić do sądu z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie. Decyzja w tej sprawie na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego, wyniku sekcji zwłok, opinii o stanie zdrowia poszkodowanego oraz zeznań osób zatrzymanych i świadków zapadnie więc dzisiaj.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Jasiek
Jasiek
1 rok temu

Drugi , 56- letni pobity , tez zmarł w szpitalu.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x