Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Wakacje z Maxem. Drugie spotkanie


Każdy lipcowy czwartek to kolejne spotkanie z cyklu „Wakacje z Maxem”. Wczoraj przygotowane atrakcje czekały na dzieci na terenie  Szkoły Podstawowej nr 2 przy ul. Sportowej.


Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej podczas wakacyjnych spotkań  propaguje gry planszowe , które umożliwiają dziecku lepsze poznanie siebie, prawidłowy rozwój, uczą rozwiązywania problemów, dają satysfakcję , wzmacniają inwencję twórczą. Gry planszowe są  zabawą uniwersalną, przeznaczoną dla osób w różnym wieku. Przy jednej planszy mogą spotkać się całe  pokolenia. Gry planszowe to jeden ze sposobów na wzmacnianie  więzi w rodzinie, które jak wiemy warunkują dobrą atmosferę życia domowego, wzajemne wsparcie w trudnych sytuacjach, a nawet wyzwalają pozytywne postawy rodzicielskie. 

Miejska Biblioteka Publiczna na swoim stanowisku propagowała kulturę i rozrywkę. Uczestnicy w rozwiązywali zagadki literackie.

Komenda Powiatowa Policji na swoim stanowisku prowadziła quiz o bezpieczeństwie. Uczestnicy rozpoznawali znaki drogowe jak również zwiedzali samochód policyjny.

Jedną z propozycji o charakterze profilaktycznym skierowanym do uczestników były  alkogogle oraz narkogogle.  Dla lepszego zrozumienia i zobrazowania tematyki, młodzi ludzie mieli możliwość założenia specyficznych okularów , jakimi są narkogogle i alkogogle, które symulują wiele skutków używania narkotyków czy alkoholu.

Kolejne spotkania z tego cyklu odbędą się 22 lipca w Katolickiej Szkole Podstawowej ul. Krasińskiego 5 oraz 29 lipca na terenie Mławskiej Hali Sportowej ul. Piłsudskiego 33 a.

Każdy dodatkowy kupon zwiększa szanse na wygraną w loterii, a więc zapraszamy!

źródło i fot. MOPS Mława

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x