Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Uwaga! Będą utrudnienia w ruchu w Uniszkach-Cegielnia


fot. ilustracyjne


ksp Mława
Reklama

Uwaga kierowcy! Od najbliższego poniedziałku (19 lipca) od godz. 10:00 planowane jest wprowadzenie czasowej organizacji ruchu w miejscowości Uniszki-Cegielnia (gm. Wieczfnia Kościelna). Wprowadzenie zmian w organizacji ruchu wiąże się z z koniecznością wykonania bypassu na DP 2307 w tej miejscowości. Firma STRABAG – wykonawca robót przeprasza za utrudnienia.

źródło: powiatmlawski.pl

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x