Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Gra Monopoly to świetna promocja miasta, ale i ważny cel społeczny


O powstaniu oficjalnej licencjonowana wersji gry planszowej Monopoly edycja Ciechanów  – poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych, prezydent Ciechanowa, Krzysztof Kosiński.


– W środku same lokalne klimaty. Gwarantuję dobrą zabawę połączoną z edukacją i miejskim sentymentem. W grze oprócz znanych mieszkańcom miejsc czy wielu ciekawostek, znajdziemy także osoby związane z miastem, które zaangażowały się w projekt, m.in.: prof. Jerzego Bralczyka, Quebonafide, Szymona Kołeckiego czy Tomasza Majewskiego – informuje prezydent Krzysztof Kosiński.

Grę będzie można kupić już od najbliższej soboty w ciechanowskim Parku Nauki Torus za 159 złotych. Za kilka tygodni ta planszówka pojawi się także w wybranych sklepach sieci Empik w całej Polsce.

-To świetna promocja miasta, ale i ważny cel społeczny, bo dochód ze sprzedaży planszówki przeznaczymy na modernizację budynku schroniska dla bezdomnych zwierząt w Pawłowie – dodaje prezydent Ciechanowa.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
6 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim
Anonim
4 miesięcy temu

Brawo, oczywiście dla prezydenta Ciechanowa.
Ten człowiek wraz ze swoim zespołem mają głowy pełne dobrych pomysłów,
a u nas? – a u nas mija dzień za dniem, makabryła w 2011, askatepark w parku w 2021 roku stał się pośmiewiskiem dla całej Polski. Nic dziwnego, że do Mławy w pierwszym rzędzie zawitał towarzysz kaczafi. Mamy tęgie głowy typowego suwerena pis.

Last edited 4 miesięcy temu by Anonim
Pik
Pik
4 miesięcy temu

Lans musi być…

Kuba
Kuba
4 miesięcy temu
Reply to  Pik

Dodaj, że to pozytywny lans.
Czym się może pochwalić burmistrz Mławy? No czym? Układami z deweloperami? Betonowanim miasta? Czy właśnie tym skateparkiem? Rewitalizacja placu wokół handlowca to taki sam bubel jak ten skatepark, tyle tylko że na większą skalę, bo o wiele droższa. Nasz burmistrz ma pomysły…, ale z dooo… wzięte.

kot
kot
4 miesięcy temu
Reply to  Kuba

a, deweloperzy są też potrzebni, bo dzięki nim budują mieszkania ,które przyciągają ludzi do miasta, przyjeżdża młodzież, miasto sie rozwija,i rozrasta, rosną wpływy z podatków, chociaż , zaznaczam, sam nie jestem deweloperom, ale miast przestałoby się rozwijać
Nie wiem tylko ,dlaczego pomimo tylu nowych mieszkań, ceny w Mławie przewyższają inne miasta, a ja tak patrzę
Lublin 340 tys ,mieszkańców, Radom Kielce, Rzeszów ok.200 000 , Zamość, Włocławek, Płock 120 000, a Mława 30 000. No,cóż…..Benzyna też idzie w kierunku 6 zl,a nikt nic nie mówi…..

Jagusia
Jagusia
4 miesięcy temu
Reply to  kot

Nie wiesz czemu? – duży popyt podbija ceny.

Większość nowych mieszkań idzie pod wynajem dla przybyszy spoza Polski pracujących w LG , firmach kooperujących, Wipaszu itp., a nie dla nowych mieszkańców. Mieszkania w większej części kupowane są jako Dobra lokata kapitału, można nawet powiedzieć, że bardzo dobra lokata.

Jeśli ktoś ma zdolność finansową, żeby wziąć kredyt na mieszkanie, to bierze, kupuje, a wynajmem spłaca raty kredytu i jeszcze na tym zarabia.takich ludzi jest w Mławie i bliskich okolicach naprawdę dużo.
Czysty zysk.

Czy to wpływa na rozwój miasta??? – nie sądzę. Chociaż tu zdania mogą być podzielone.

Gdyby zakłady w/ w zatrudniały Polaków,a nie obcokrajowców, to tak. Taka sytuacja powodowałaby rozwój miasta, miaso by się rozrastało, liczba ludności by wzrosła itd. itd.

kot
kot
4 miesięcy temu
Reply to  Jagusia

no,tak, taka nasza polska rzeczywistość , zawsze od drugiej strony.
racja….niestety,….

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x