Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Gra Monopoly to świetna promocja miasta, ale i ważny cel społeczny


O powstaniu oficjalnej licencjonowana wersji gry planszowej Monopoly edycja Ciechanów  – poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych, prezydent Ciechanowa, Krzysztof Kosiński.


– W środku same lokalne klimaty. Gwarantuję dobrą zabawę połączoną z edukacją i miejskim sentymentem. W grze oprócz znanych mieszkańcom miejsc czy wielu ciekawostek, znajdziemy także osoby związane z miastem, które zaangażowały się w projekt, m.in.: prof. Jerzego Bralczyka, Quebonafide, Szymona Kołeckiego czy Tomasza Majewskiego – informuje prezydent Krzysztof Kosiński.

Grę będzie można kupić już od najbliższej soboty w ciechanowskim Parku Nauki Torus za 159 złotych. Za kilka tygodni ta planszówka pojawi się także w wybranych sklepach sieci Empik w całej Polsce.

-To świetna promocja miasta, ale i ważny cel społeczny, bo dochód ze sprzedaży planszówki przeznaczymy na modernizację budynku schroniska dla bezdomnych zwierząt w Pawłowie – dodaje prezydent Ciechanowa.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
6 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim
Anonim
19 dni temu

Brawo, oczywiście dla prezydenta Ciechanowa.
Ten człowiek wraz ze swoim zespołem mają głowy pełne dobrych pomysłów,
a u nas? – a u nas mija dzień za dniem, makabryła w 2011, askatepark w parku w 2021 roku stał się pośmiewiskiem dla całej Polski. Nic dziwnego, że do Mławy w pierwszym rzędzie zawitał towarzysz kaczafi. Mamy tęgie głowy typowego suwerena pis.

Last edited 19 dni temu by Anonim
Pik
Pik
19 dni temu

Lans musi być…

Kuba
Kuba
19 dni temu
Reply to  Pik

Dodaj, że to pozytywny lans.
Czym się może pochwalić burmistrz Mławy? No czym? Układami z deweloperami? Betonowanim miasta? Czy właśnie tym skateparkiem? Rewitalizacja placu wokół handlowca to taki sam bubel jak ten skatepark, tyle tylko że na większą skalę, bo o wiele droższa. Nasz burmistrz ma pomysły…, ale z dooo… wzięte.

kot
kot
19 dni temu
Reply to  Kuba

a, deweloperzy są też potrzebni, bo dzięki nim budują mieszkania ,które przyciągają ludzi do miasta, przyjeżdża młodzież, miasto sie rozwija,i rozrasta, rosną wpływy z podatków, chociaż , zaznaczam, sam nie jestem deweloperom, ale miast przestałoby się rozwijać
Nie wiem tylko ,dlaczego pomimo tylu nowych mieszkań, ceny w Mławie przewyższają inne miasta, a ja tak patrzę
Lublin 340 tys ,mieszkańców, Radom Kielce, Rzeszów ok.200 000 , Zamość, Włocławek, Płock 120 000, a Mława 30 000. No,cóż…..Benzyna też idzie w kierunku 6 zl,a nikt nic nie mówi…..

Jagusia
Jagusia
19 dni temu
Reply to  kot

Nie wiesz czemu? – duży popyt podbija ceny.

Większość nowych mieszkań idzie pod wynajem dla przybyszy spoza Polski pracujących w LG , firmach kooperujących, Wipaszu itp., a nie dla nowych mieszkańców. Mieszkania w większej części kupowane są jako Dobra lokata kapitału, można nawet powiedzieć, że bardzo dobra lokata.

Jeśli ktoś ma zdolność finansową, żeby wziąć kredyt na mieszkanie, to bierze, kupuje, a wynajmem spłaca raty kredytu i jeszcze na tym zarabia.takich ludzi jest w Mławie i bliskich okolicach naprawdę dużo.
Czysty zysk.

Czy to wpływa na rozwój miasta??? – nie sądzę. Chociaż tu zdania mogą być podzielone.

Gdyby zakłady w/ w zatrudniały Polaków,a nie obcokrajowców, to tak. Taka sytuacja powodowałaby rozwój miasta, miaso by się rozrastało, liczba ludności by wzrosła itd. itd.

kot
kot
19 dni temu
Reply to  Jagusia

no,tak, taka nasza polska rzeczywistość , zawsze od drugiej strony.
racja….niestety,….

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x