Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Zmarł Antoni Ubych


W poniedziałek 12 lipca zmarł w Szydłowie w wieku 80 lat Antoni Ubych. Absolwent Politechniki warszawskiej, inżynier elektryk. Człowiek pracy i modlitwy, życzliwy, skromny i nacechowany wręcz stoickim spokojem.

Był radnym gminy Szydłowo i radnym powiatowym. Głęboko angażował się w życie religijne i społeczne. Był członkiem rady parafialnej i mławskiego zespołu wspierania Fundacji im. O.Honoriusza Kowalczyka w Poznaniu. Pogrzeb odbędzie się w czwartek 15 lipca o godz. 10:30 w kościele parafialnym w Szydłowie.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
JAOBYWATEL
JAOBYWATEL
1 rok temu

Znałem osobiście, dobry znajomy wujka z gminy Szydłowo. Skromny z dobrym sercem, Wyrazy współczucia dla rodziny i bliskich.
Maciej Jakubowski, KO.

Z.J Guzowscy
Z.J Guzowscy
1 rok temu

Wyjątkowo dobry, wyjątkowo skromny, wyjątkowo pracowity Człowiek. Mieliśmy szczęście poznać Pana Antoniego. Z wielkim smutkiem składamy kondolencje rodzinie.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x