Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Gwałtowne burze i ulewa. Alert trzeciego stopnia dla powiatu mławskiego


Kolejny dzień niebezpiecznej pogody. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał dziś ostrzeżenie przed burzami dla całej Polski, w tym alert trzeciego stopnia dla naszego regionu.  Możemy spodziewać się ulewnego deszczu, a towarzyszyć mu będzie  silny wiatr. Możliwe podtopienia i opady gradu. Największego natężenia zjawisk można spodziewać się w godzinach wieczornych i nocnych.


Na obszarze powiatu mławskiego dziś wieczorem i w nocy prognozowane są burze, którym miejscami będą towarzyszyć ulewne opady deszczu od 30 mm do 60 mm, lokalnie kumulacja do 90 mm oraz porywy wiatru do 120 km/h. Miejscami grad. Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 80%. Z uwagi na dynamiczną sytuację ostrzeżenie może być aktualizowane. Ważne: Od: 2021-07-14 18:00 Do: 2021-07-15 09:00.

 
 
źródło: IMGW-PIB; oprac. red.
Udostępnij:
Tagi:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x