Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Powiat mławski. Połamane drzewa, uszkodzone auta – zagrożenia usuwali strażacy


Osiedle Młodych Mława


Wczorajsza burza, choć na szczęście krótkotrwała poczyniła jednak wiele szkód. Miejscowe zagrożenia spowodowane głównie silnym wiatrem, który powywracał drzewa i łamał konary usuwali strażacy.

Najwięcej takich interwencji było na terenie gminy Lipowiec Kościelny. Tam strażacy interweniowali m.in. w Krępie, Cegielni Lewickiej i Lewiczynie. Przewrócone drzewa usuwali strażacy również w Podkrajewie, Zdrojach i Wyszynach Kościelnych.

W Mławie przewrócone drzewo uszkodziło auto na Osiedlu Młodych, a odłamane konary usunęli strażacy z ulicy 18. Stycznia.

Zobacz nagranie burzy nadesłane przez czytelnika.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x