Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Motocyklowy karambol pod Chorzelami


W niedzielę w Opaleńcu koło Chorzel  doszło do poważnego wypadku z udziałem kilku motocykli oraz samochodu osobowego.  Dwóch motocyklistów trafiło do szpitala. Znane są już szczegóły tego zdarzenia.  


Jak poinformowała przasnyska policja, w miejscowości Opaleniec (gm. Chorzele), kierujący bez uprawnień motocyklem marki Yamaha, 21 – letni mieszkaniec Warszawy, na skutek niezachowania bezpiecznej odległości od poprzedzającego go pojazdu, doprowadził do najechania na motocykl marki Yamaha, którym kierował również bez uprawnień, 21 – letni mieszkaniec Płońska. Siła uderzenia w motocykl mieszkańca Płońska spowodowała, że 21 – latek uderzył w poprzedzający go samochód osobowy marki Volkswagen Passat, którym kierował 22 – letni mieszkaniec woj. warmińsko – mazurskiego. Następnie w motocykl Yamaha, którym kierował mieszkaniec Warszawy, uderzyła kierująca motocyklem marki Suzuki, 40 – letnia mieszkanka pow. płońskiego.  Dodatkowo w motocykle, uderzył kolejny kierujący jednośladem marki Kawasaki, 31 – letni mieszkaniec pow. płońskiego.

Z  obrażeniami ciała do przasnyskiego szpitala został przewieziony 21 – letni mieszkaniec Warszawy oraz 31 – letni mieszkaniec pow. płońskiego.  Badanie stanu trzeźwości kierujących wykazało, że w chwili zdarzenia byli trzeźwi.  Na miejsce wezwano również śmigłowiec LPR.

red.

fot.M.Rykowski

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x