Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Nie ma wątpliwości, że skorzystają wszyscy. Prezes Kaczyński w Mławie


O wybranych założeniach nowego programu „Polski Ład” przez kilkadziesiąt minut mówił w Mławie Prezes PiS i jednocześnie wicepremier Jarosław Kaczyński na spotkaniu w hali sportowej I LO. Po wystąpieniu nie była przewidziana możliwość dyskusji i zadawania pytań, za to Jarosław Kaczyński wyszedł bezpośrednio do uczestników spotkania.


-Bardzo jestem zadowolony, że Pan Prezes wybrał Mławę jako pierwsze miasto od którego zaczyna cykl swoich spotkań z mieszkańcami, obywatelami Polski – powiedział witając Jarosława Kaczyńskiego w Mławie Marek Kiełbiński, przewodniczący mławskiego PiS.

Jarosław Kaczyński w swoim wystąpieniu podnosił wiele wątków związanych z ekonomią, gospodarką i zamożnością Polaków. Opierając się na statystykach podkreślił, że jeśli chodzi o bogactwo krajów UE  Polska ma „77 procent przeciętnej”, a spośród postkomunistycznych krajów w UE najbogatsza jest Słowenia, która ma 92 procent.

– Sądzę, że gdyby taka władza, jak ta nasza istniała tutaj od początku, od 1989 czy 1990 roku to na pewno bylibyśmy na poziomie nie gorszym niż Słowenia, a może nawet lepszym – powiedział Prezes Kaczyński. – Ale czasu się nie cofnie i musimy rozpoczynać po raz drugi z poziomu, który mamy – dodał.

Wśród programowych zapowiedzi pojawiły się plany rozwiązań gospodarczych stosowane wcześniej w gospodarkach „azjatyckich tygrysów” jak np. system zachęt dla reinwestujących zyski firm. Zapowiadane zmiany miałyby też zachęcać do tworzenia nowoczesnej gospodarki, podnoszenia wydajności i innowacyjności.

W  przemówieniu Jarosława Kaczyńskiego pojawiły się też wątki wsparcia regionalnego i lokalnego. Zapowiedział m.in. kierowanie środków europejskich na rozwój gmin i wyrównywanie poziomów życia. Wspomniał przy tej okazji o budującej się obecnie „siódemce” łączącej najkrótszą drogą Warszawę i Gdańsk.

– Dla nas to jest taka sytuacja, że na te przedsięwzięcia, które są skierowane do gmin miejskich i wiejskich jest 145 mld zł. W Polsce jest 2,5 tysiąca gmin. Oczywiście gminy są różnej wielkości i to musi być uwzględniane, ale to jest naprawdę na jedną gminę przeszło 50 mln zł, przeciętne rzecz biorąc, 60 nie ma, ale pięćdziesiąt kilka milionów złotych na gminę – zapowiedział Kaczyński.

Do tego wątku wystąpienia Prezesa odniósł się w późniejszym podziękowaniu starosta Jerzy Rakowski.

-My te 145 mld złotych jako samorządy na pewno dobrze spożytkujemy. Ale to już działa  – mówił starosta, wymieniając powiatowe inwestycje już finansowane z rządowych programów, ale również potrzeby jakie nasz powiat jeszcze ma.

Podziękowania za wizytę w Mławie zakończyło odśpiewanie  premierowi Kaczyńskiemu „Sto lat”.

Nie wszystkim chętnym udało się wejść na spotkanie z wicepremierem Kaczyńskim, bo organizatorzy ograniczyli liczbę uczestników praktycznie do liczby krzeseł ustawionych na hali sportowej. Na zewnątrz pozostała też grupka przeciwników partii rządzącej z transparentem „PiS PO jedno zło”.

Wśród obecnych na sali uczestników spotkania nie było też burmistrza Mławy Sławomira Kowalewskiego.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
2 4 votes
Oceń artykuł
guest
189 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
M. Lakota
M. Lakota
3 miesięcy temu

Ciekawe są dwie rzeczy: zdziwienie (czy też delikatna reprymenda ze strony redakcji) że nie było na sali Burmistrza. Wydaje mi się, że nie jest on członkiem partii. Czy musiał, czy powinien tam być? Czy faktycznie to jedynie słuszna władza, a inni to „diabły”?
Inną znaczni poważniejszą sprawą, która niestety przejdzie bez echa – jak się ma apolityczność takiej placówki – jaką jest szkoła – do spotkania typowo politycznego??! Wstyd Panie Marku K. – to że się jest członkiem PiS to jedna sprawa, ale żeby wynajmować salę szkoły na działania polityczne? To wg mnie nie tylko niezgodne z prawem, ale także z postawą nauczyciela, który swoje sympatie powinien wyrażać klaszcząc jako widz w neutralnym miejscu – nie w szkole. Ale może się mylę i czekam na spotkanie w sali LO z innymi partiami.

Człowiek
Człowiek
3 miesięcy temu
Reply to  M. Lakota

Jeżeli są szczere wypowiedzi, to każde miejsce powinno być dla nich. W słowach tych ludzi nie słyszałem nienawiści, pogardy czy szyderstwa.

M. Lakota
M. Lakota
3 miesięcy temu
Reply to  Człowiek

Tak, to prawda oprócz „żarciku” – jaki to diabeł może popsuć wszystkie te plany – wypowiedzi były bardzo dobre.
Sam fakt apolityczności szkół i Kościoła powinien być jednak poza dyskusją – to moje zdanie. Bo odróżniam to, że nauczyciel, czy ksiądz mają swoje poglądy, lecz używanie do epatowania swoimi poglądami szkół, czy kościoła jest co najmniej wątpliwe.

z ratusza
z ratusza
3 miesięcy temu

Panie Prezesie dziękuję za przybycie to naszej Mławy. Piękne spotkanie, świetna organizacja, oby więcej takich spotkań. Gratuluję mławskim działaczom PIS.

Hemi
Hemi
3 miesięcy temu

Najbardziej odjechane jest wyświechtane hasło „Kaczyński dzieli Polaków”.

Taki Donek, który po płatnej posłudze zagranicą zjawia się jakby nigdy nic, objeżdża Polskę, poburza ludzi, oskarża rząd o niestworzone rzeczy, on nie dzieli, skądże!

Natomiast J. Kaczyński, który spokojnym, rzeczowym tonem wyjaśnia obszerny plan na rzecz ludzi – „Polski Ład”, on rzekomo dzieli.

Kupy się to nie trzyma :).

Jaga
Jaga
3 miesięcy temu
Reply to  Hemi

Karakan – rzeczowy, spokojny 😀 – hemi nie rozśmieszaj.
Nie będę tu cytować wypowiedzi małego konusa, który jawnie się wypowiada na temat ludzi o innych poglądach, o innej orientacji seksualnej niż hetero, bo sam dobrze wiesz. Tyle o tym się mówi, pisze. Tyle jego cytatów krąży w necie, że szkoda mojego czasu.
My inaczej myślący niż nakazuje naczelna i jedyna słuszna partia czyli pis jesteśmy dla was wrogami narodu, jesteśmy zdrajcami. Nieważne jakie mamy poglądy, male dla was wszyscy jesteśmy zw3iązani z PO czy też KO i koniec, kropka.

Polak
Polak
3 miesięcy temu
Reply to  Jaga

Nie panujecie nad sobą bo jesteście słabi

Wolność
Wolność
3 miesięcy temu
Reply to  Polak

A ty zmień nik na komuch. Bardziej będzie pasować do twoich przekonań partyjnych. ***** ***

polak
polak
3 miesięcy temu
Reply to  Wolność

Wolność powinna być dla każdego, niezależnie od przekonań, pani/panie wolność, nie nazywaj siebie wolnością, bo poskarżę się pani Jadze.

Anonimus
Anonimus
3 miesięcy temu
Reply to  Hemi

Przypomnę ci to wy pachołki Putina z Balbiną jesteście nienawistni. To wy towarzysze doprowadziliście poprzez szczucie do śmierci Adamowicza. A teraz robicie to samo w stosunku do Tuska. Jeżeli mówisz o sługach to ty służysz wraz z resztą piswyznawcami komuchom ze wschodu. Więcej rozumu by się przydało poza propagandą usłyszaną ze stacji rezimowych tvpis i trwam oraz radia co ma ryja.
J384Ć P15

Krzys
Krzys
3 miesięcy temu
Reply to  Hemi

Rozbawił mnie Pan. Kaczyński okazem człowieka dobrej woli ?!? Tylko dlaczego rozwala mój kraj? Wcześniej czy później wszyscy za to zapłacimy. Proszę, niech Pan już dziś spojrzy rzeczowo na to co nam szykują. Proszę dla swojej córki…

Anonimowo
Anonimowo
3 miesięcy temu
Reply to  Hemi

Nie karmić trola.

Media
Media
3 miesięcy temu
Reply to  Hemi

Tak jest.

Mława
Mława
3 miesięcy temu

Kocham PiS i pana Prezesa

Jaga
Jaga
3 miesięcy temu
Reply to  Mława

Se kochaj, tyle, że on kocha kota.

bezczelny
bezczelny
3 miesięcy temu
Reply to  Jaga

Bo kot to też istota a ten on to pani kolega tak gdzie kultura .

Anonimowo
Anonimowo
3 miesięcy temu
Reply to  bezczelny

Naucz się poprawnej polszczyzny i zacznij używać znaków interpunkcyjnych.

bezczelny
bezczelny
3 miesięcy temu
Reply to  Anonimowo

Dla niekturych niemószę

Krzys
Krzys
3 miesięcy temu

Wstyd, że moja Mława przyjęła tego gnoma.

Prymus
Prymus
3 miesięcy temu
Reply to  Krzys

Od kiedy twoja i jakich .ludzi byś przyjmował o takiej bezczelności jak .

Anonimowo
Anonimowo
3 miesięcy temu
Reply to  Prymus

Jaki z ciebie prymus jak poprawnie po polsku nie umiesz pisać?

bezczelny
bezczelny
3 miesięcy temu
Reply to  Anonimowo

dla takih polaków jak .. tak trzeba pisać

Pozdrowienia z Amsterdamu
Pozdrowienia z Amsterdamu
3 miesięcy temu

Jak PiS nie widzi że za granicami się więcej zarabia też po pandemii mieszkam w Holandii pracuje 8godzin dziennie na magazynie praca jak tam u was np.u koreancow za 168godzin zarabiam 1800 euro paliwo tańsze ,jedzenie też, leki tańsze ,wszytko tańsze może kilka rzeczy jak papierosy i alkohol drogi i to jest ten ład w Polsce ??? Ciemnotę wciskają tym mocherom i tym z 500+rodzinom to tylko dla nich żyje się lepiej w tym chorym kraju pozdrawiam z Holandii w czoraj wypłata z kilkoma 20h- nadgodzinami na luzie praca, 2000 tys euro i jadę na wczasy z jednej wypłaty a w pl pracujesz i wiecznie nie stać na nic to jest ten ład?? Wejdziesz do sklepu 50zl to nic nie kupisz i to jest ten ład??? Ciemnogród nic więcej!
Młodzi uciekajcie z tego kraju tu was nic dobrego nie czeka!!! Praca za talerz ryżu!

PokemonGo
PokemonGo
3 miesięcy temu

Chyba coś nie tak żeś pan usłyszał albo nie usłyszał akurat o zarobkach było mówione że w Polsce za mało się zarabia względem europy i jest to mówione cały czas. A przykład Holandii kraju kolonizatorów to zły przykład bo dorobili się cudzej krzywdzie a teraz kolonizują ale technologicznie ale i szmaty do lumpeksów pchają jak to mawiał śp.Leper. Bez silnej gospodarki zarobków nie będzie , komuś zależało żeby rozmontowywać przemysł i sprzedawać dochodowe branże. Siłę tworzy się latami i pokoleniami jest jeden warunek wspólny cel i wizja przyszłości.

Anonimowo
Anonimowo
3 miesięcy temu
Reply to  PokemonGo

I ciągle jest mówione. I mówione. A jak to mówił Morawiecki: Zprdalamy za miskę ryżu … Czyli o to chodziło Jarosławowi z tą Japonią 🙂 Zapomniał tylko dodać, że chodzi mu o Japonię feudalną. Sam już zresztą mówił, że łaskawe z nich pany

Olbrzym
Olbrzym
3 miesięcy temu

Niech uciekają ale najpierw zwrócą 500+

Anonim
Anonim
3 miesięcy temu
Reply to  Olbrzym

Na jakiej podstawie mają oddawać te 500+, co, za.kuta p.ało pisowska?

BLM
BLM
3 miesięcy temu
Reply to  Anonim

Na podstawie ludzkiej przyzwoitości.

Jaga
Jaga
3 miesięcy temu
Reply to  BLM

Najpierw niech pis ze swoim rządem zacznie zachowywać się po ludzku i przyzwoicie wobec Polaków, wszystkich Polaków, a nie tylko swoich wyznawców.

baba
baba
3 miesięcy temu
Reply to  Jaga

Babo jago do lasu z tobą żebyś tam straszyła

Anonimowo
Anonimowo
3 miesięcy temu
Reply to  baba

To są twoje argumenty pisowska babo? Wy tylko atakować umiecie, bo argumentów w dyskusji zero, najlepiej kogoś obrażać i z z mordą huzia na Józia.

Hemi
Hemi
3 miesięcy temu

Magazynier w Holandii, pogratulować ambicji.

Miejsce Polaka jest w Polsce. Niekoniecznie w zepsutym kraju wolnego dostępu do dragów, eutanazji i czego tam jeszcze przyobleczonego w obłudny, ale jak widać atrakcyjny co dla niektórych, płaszczyk rzekomej nowoczesności.

Jaga
Jaga
3 miesięcy temu
Reply to  Hemi

Hemi zakapior.
Przynajmniej wolny kraj, gdzie nikt nikomu do oczu z pazurami nie skacze z powodu innych poglądów politycznych czy innej orientacji seksualnej, gdzie podejrzewam, że księża-pedofile też nie podlegają specjalnej ochronie jak w Polsce.
Co do tego gdzie kto pracuje, to jego sprawa. Ty jek widać nie masz żadnego szacunku dla ludzi pracujących fizycznie, a często bywa tak, że zwykła sprzątaczka jest bardziej wartościowym człowiekiem niż np. doktor nauk prawnych 😛 (chyba wiesz o kim piszę)
Lepiej pracować jako magazynier za godziwe pieniądze niż na linii w LG za minimalną krajową.

Last edited 3 miesięcy temu by Jaga
Anonimowo
Anonimowo
3 miesięcy temu
Reply to  Hemi

Powiedz mi HEMI, czy wy tam w tym PiSie macie chociaż jeden kraj którego nie nienawidzicie?

Anonim
Anonim
3 miesięcy temu
Reply to  Anonimowo

Tak, mają Korea Północna i Rosja – widzisz, aż 2. Jeszcze III mi się przypomniał: Węgry.

Media
Media
3 miesięcy temu

I proszę się spełniać w Holandiinie ublizajac drugiemu człowiekowi

Anonimowo
Anonimowo
3 miesięcy temu
Reply to  Media

Zdanie zaczynamy zawsze dużą literą i jeśli jesteś Polakiem i masz polską klawiaturę, to używaj zawsze polskich liter.

Prymus
Prymus
3 miesięcy temu
Reply to  Anonimowo

Zdanie zaczynamy wielką literą a nie dużą

kot
kot
3 miesięcy temu

i bardzo dobrze, to sprawiedliwe, bo ci, co pracują teraz więcej, typu lekarze, informatycy, pielęgniarki, przestaną robić na 2-3 etaty, bo będą musieli więcej zapłacić, i odpoczną w domach i wreszcie będą mieli dla nas więcej cierpliwości
.Tak jest na całym świecie–nie opłaca się pracować ponad siły, bo zarobki zjedzą podatki i daniny. Ludzie są wypoczęci, zadowoleni i szczęśliwsi. A jak komuś się nie podoba, i jest wysoko kwalifikowanym pracownikiem, niech stosuje się do słów Pani Posłanki- niech wyjeżdżają.

Czarnek
Czarnek
3 miesięcy temu

Izraelska marionetka WON Z POLSKI

Xxxxx !!!!!
Xxxxx !!!!!
3 miesięcy temu
Reply to  Czarnek

Słusznie przecie to rod KALSTEIN, KTÓRY PRZYBYŁ DO POLSKI Z ODESSY !!!!

Rozbawiony
Rozbawiony
3 miesięcy temu

Kto tę gnide zaklamana zaprosił
Karakanca pisiory ściągają góru
żeby wyborców przekonać

Anonimowo
Anonimowo
3 miesięcy temu
Reply to  Rozbawiony

POLONUS-20
ty rozbawiony te wszystkie epitety określają super twoją osobowość.sam jesteś karakaniec i poczwara której nikt nawet nie spostrzega.zazdrościsz że prawdziwi Polacy szanują takich ludzi jak p. Kaczyński ? ty się tego nie doczekasz

Gdak
Gdak
3 miesięcy temu
Reply to  Anonimowo

Sprany łbie

Krzys
Krzys
3 miesięcy temu
Reply to  Anonimowo

Szanują? Kogo? JK ? Musiałby na szacunek zasłużyć budując. Niszczenie WSZYSTKIEGO na szacunek nie zasługuje.

Anonimus
Anonimus
3 miesięcy temu
Reply to  Anonimowo

Ja jest Polakiem i dla mnie jak piszesz, że Balbina jest szanowany to się mylisz. Jest to chory człowiek z nienawiści do wszystkich Polaków. A tacy jak ty są pionkami by on mógł poczucie się kimś ważnym. Dla mnie Balbina to zwykły towarzysz na usługach Putina.
J384Ć P15

Mławianka
Mławianka
3 miesięcy temu

Kocham PiS!

Eko
Eko
3 miesięcy temu

Pamiętacie tego co kiedyś zrobił aferę z bomba ogólniaku, podobno nie zdał. W nim tyle pycyhyyyy

Prymus
Prymus
3 miesięcy temu
Reply to  Eko

Dobrze że nie w kościele byś teraz miał radochę

Jawiem
Jawiem
3 miesięcy temu

Panie pseudo burmistrzu. Co z Ukraińcami i gruzinam którzy terroryzują miasto ja się pytam? Wczorajsze rozruby na górnej – mówi to Panu coś? Weź się za porządna robotę a nie aby zgody na nowe bloki podpisujesz

Czarnek
Czarnek
3 miesięcy temu
Reply to  Jawiem

Ale który oryginał czy klon?

Tomcio paluch
Tomcio paluch
3 miesięcy temu
Reply to  Jawiem

Oj tam ojtam..może o coś poszło a to że Gruzini nie troki od kaleson to się działo

Robert
Robert
3 miesięcy temu

Precz z pisowskim ścierwem!

PiS Rip
PiS Rip
3 miesięcy temu

Pensje weź podnieś mały karakanie a nie rozdajerz patologii kasę i mocherowym beretom!!!

srs
srs
3 miesięcy temu
Reply to  PiS Rip

Nie mochery też dostają z tego co wiem więc w czym problem.

anonim XC2
anonim XC2
3 miesięcy temu
Reply to  PiS Rip

za chwile tez bedziesz mocherowym beretem ,powiedz mamie i tacie aby nie brali tych pieniedzy,,

Rip PiS
Rip PiS
3 miesięcy temu
Reply to  anonim XC2

Nie biora oddają do hospicjum bo tam bieda a nie 13 i 14 stki może zaraz jeszcze 15 i 16 a młodzi muszą za talerz ryżu u żółtych pracować za najniższą krajową środek Europy kuźwa dno karakan idź na emeryturę daj rządzić młodym !!!

Adam
Adam
3 miesięcy temu

Panie Kaczyński wzięliście się za sady i co miało być lepiej a co jest coraz gorzej coraz więcej wypadków które powodują pijani coraz więcej pijanych kierowców i coraz więcej morderstwo poprostu bandyci wiedzą jakie prawo jest i nie boje dokonywać wykroczeń obiecaliscie taka rewolucję i co powiem panu jedno potraficie tylko rozdawać i to nie swoje pieniądze i nic więcej

Hemi
Hemi
3 miesięcy temu
Reply to  Adam

PiS chce poddać sądownictwo, które stało się w bezczelny sposób państwem w państwie, elementarnej kontroli społecznej. I nie jest to coś, z czego J. Kaczyński powinien się tłumaczyć.

Bezkarność tych przedstawicieli sądownictwa, którzy wykręcają się, dzięki pobłażliwości kolegów (kruk krukowi…) , Od jakiejkolwiek odpowiedzialności za własne czyny, oburza opinię publiczną, co minister Ziobro wielokrotnie podkreślał.

W polskiej konstytucji jest równość wobec prawa, a nie bezkarność przedstawicieli środowiska, które sami było łaskawe określić się jako „nadzwyczajna kasta”.

Tłumaczyć powinni się zatem ci, którzy pod obłudnymi, zakłamanymi hasłami „ochrony praworządności” i temu podobnymi komunałami, chcą, żeby było tak jak było. Żeby np. emerytka z cukrzycą została skazana za kradzież batonika za 80 gr, podpity celebryta uniewinniony za potrącenie kobiety na pasach.

Czyli żeby władza sądownicza pozostała poza jakąkolwiek kontrolą społeczną, jak to było w czasach poprzednich rządów liberalnych.. Żeby ludzie płacili podatki na różne sędziowskie przywileje (np. emerytalne), a w sprawie wymiaru sprawiedliwości nie mieli literalnie nic do powiedzenia.

Na to zgody PiS i Solidarnej Polski nie ma.

Jaga
Jaga
3 miesięcy temu
Reply to  Hemi

Nie pieprz pietrze wieprza pieprzem.

PIS CHCE UPARTY7JNIĆ SĄDY i tyle w temacie, aż tyle. Krótko i węzłowato.

Nie oszukujmy się, nazywajmy rzeczy po imieniu. PIS upartyjnił Polskie Radio, TVP,policję, prokuraturę, a sądy stoją okoniem, walczą do ostatniej kropli krwi.
Te wasze reformy to niejednemu już bokiem wyszły.

PIS robi w Polsce PRL bis.

Anonimowo
Anonimowo
3 miesięcy temu
Reply to  Hemi

Czy kontrola społeczna = kontrola Ziobro i Kaczyńskiego?

baba
baba
3 miesięcy temu
Reply to  Adam

Adasiu to nie pij tyle

Emilka
Emilka
3 miesięcy temu

Ciekawe ile autokarów miłośników tej opcji zwieziono. Na sali sami klakierzy. Szansy na niewygodnie pytania nie było. Zresztą kto miał je zadać? A tak swoją drogą to coś przegapiłem? W pomieszczeniach nie trzeba już nosić maseczek? Czy tylko klasa panów nie musi a przepisy są dla ciemnego ludu? Komuno wróciłaś . Jak za Gomułki.

Mława
Mława
3 miesięcy temu
Reply to  Emilka

To właśnie widać jaka jest pandemia dla ciemnoty żeby więcej tv oglądali i Niedzielskiego wróżbitę słuchali paranoja

andry
andry
3 miesięcy temu

Ile trzeba wsadzić do koperty Panom z energa operator za załatwienie sprawy przyłącza szybciej? Ktoś coś?

Elo
Elo
3 miesięcy temu
Reply to  andry

W urzędzie miasta ci podpowiedzą

Mławskie tabuuuuuu
Mławskie tabuuuuuu
3 miesięcy temu

Czemu żaden portal nie napisze o wczorajszej zadymie ukraińsko-gruzińskiej na ul. Górnej i kilkudziesieciu uzbrojonych po zęby policjantach?

Zcn
Zcn
3 miesięcy temu

Obiecanki cacanki a głupiemu radość. Pan Prezes nie powiedział skąd na to wziąć. Może p. Kiełbiński powie. Mógł głos zabrać Starosta w sprawie naszego szpitala a nie tylko oklaski i brawa.

Elo
Elo
3 miesięcy temu
Reply to  Zcn

Umieralni nie szpitala

Anonim
Anonim
3 miesięcy temu

Co my zawiniliśmy że takie wybrakowane osoby do Mławy zapraszają. Na prawdę nikt się nie zgodził, żeby z komuchami świetować.
J384Ć P15

Anonimowo
Anonimowo
3 miesięcy temu

I sekretarza partii w PRL-u tak przyjmowano jak tego DYKTATORA z gminy Dzierzgowo sekretarz tak mocno chory ,że nie może pracowac a na spotkanie ze ŚWITĄ PISOWSKĄ NA czele z przewodniczącym rady gm.Dzierzgowo się wstawił sluchć dyktatu PISOWSKIGO

Marcin
Marcin
3 miesięcy temu

Kielbiniak trzyma kaczora za fajkę.

Elo
Elo
3 miesięcy temu
Reply to  Marcin

Nie tylko za fajkę hahaha

Arkadiusz
Arkadiusz
3 miesięcy temu

Proszę Pan dyrektor wydziału komunikacji bez maski się lansuje a mnie nie wpuścił bez maski żebym odebrał rejestracje musiałem wykłócić swoje a on że to jego i mnie nie wpuści tak dziś zachowują się urzędnicy w swoich domkach pisowskich…

Elo
Elo
3 miesięcy temu
Reply to  Arkadiusz

Tak to wielki PAN teraz chłopie wyżej sra niż dupę ma

mławianin
mławianin
3 miesięcy temu

Spotkanie zorganizowano w szkole, bo miało niby mieć charakter rządowy. Jak wiadomo partyjnych pogawędek w szkołach urządzać nie można. Super tylko że sam Kaczyński podkreślił, że „Polski Ład” „to jest program partii, a nie program rządowy: „Chociaż oczywiście rząd i pan premier Morawiecki miał w jego przygotowaniu ogromny udział, ale jest to program partyjny”. Moim zdaniem spotkanie w takiej formie nie powinno się odbyć w liceum. Czuje niesmak.

BLM
BLM
3 miesięcy temu
Reply to  mławianin

to tylko miejsce jak każde inne i bym tak nie epatował , nie żyjemy w próżni i każdy wie kim jest dyrektor LO i z jakiej partii jest starosta . Miejsce w centrum z przestronną halą i dobrym dojazdem .

anonim XC2
anonim XC2
3 miesięcy temu
Reply to  mławianin

pogawędek w szkołach urządzać nie można”to nie była partyjna pogawędka, co za mądrości, „to jest program partii, a nie program rządowy”tego tez pojac nie potrafisz ucz się czytaj słuchaj ze zrozumieniem

mławianin
mławianin
3 miesięcy temu
Reply to  anonim XC2

To Ty nie rozumiesz tego dysonansu. Na terenie szkół zabronione jest promowanie programów partyjnych w ramach działalności politycznej. To chyba jasne. Grozi nawet za to grzywna. Kaczyński przyjeżdża zatem jako przedstawiciel rządu, ale mówi ludziom w oczy, że przyjechał zaprezentować program partii a nie program rządowy…

wario
wario
3 miesięcy temu

Mławę odwiedził jako drugą p. Kiełbiński, wcześniej był w Rypinie…

BLM
BLM
3 miesięcy temu

Od strony techniczno-ogranizcyjnej samo spotkanie wyglądało naprawdę dobrze i Ci którzy myśleli że wejdą z ulicy mogli się rozczarować jednak kilka osób wpuszczono dlatego mogę to napisać , na samej sali był spokój bez tłoku, z chęcią też pójdę na inne spotkanie dla porównania jak takowe będzie . Tak czy inaczej dało się odczuć że prezes to pierwsza liga i zgromadził wokół siebie ludzi naprawdę oddanych sprawie . Jak wszystko to nie okaże się fikcją to proszę być spokojnym nie powinno być źle .

Anonimowo
Anonimowo
3 miesięcy temu
Reply to  BLM

Boże… widzisz… słyszysz… i nie grzmisz.
Dla ciebie to raczej już nie ma ratunku.

Elo
Elo
3 miesięcy temu
Reply to  Anonimowo

Hahahaha dobrze napisane to chyba ktoś tu korzysta z 500+

xxxxx!!!!!!
xxxxx!!!!!!
3 miesięcy temu
Reply to  BLM

Niestety takich naiwnych jak ty jest jednak jeszcze wielu mławskich aktywistów—oddanych sprawie kłamstw oszustw i złodziejstwa, w skali KRAJU, a prezes do żadnej ligi się nie łapie chyba że AMATORÓW, to widać po wynika finansowych zadłużenie KRAJU TY BILION ZŁOTYCH, i to ma być ta twoja pierwsza liga ????

BLM
BLM
3 miesięcy temu
Reply to  xxxxx!!!!!!

musicie się z tym pogodzić że tą chwilę rządzi PiS i zamiata wokół wszystko , czy to jest słuszne tego nie wiem ale alternatyw żadnych nie widzę przynajmniej z mojego punktu widzenia .

Doktor
Doktor
3 miesięcy temu

Brawo dla młodzieży za obecność.

Kim
Kim
3 miesięcy temu

He he dokładnie przyjazd prezesa wygląda jak atrakcją dla mieszkańców na dni Mławy he nas mieszkańców zmuszaliscie do chodzenia w maseczkach a wy cały czas pokazujecie że was reżim sanitarny nie dotyczy i was wirus nie złapie a zapomniałem przecież wy jesteście ten lepszy sort . I skończcie gadanie że większość jest zaszczepionych szczepienie może tylko złagodzić przejście choroby ale dalej jesteście jej roznosicielami

sic
sic
3 miesięcy temu
Reply to  Kim

a co powiesz o meczu na wembley

Kim
Kim
3 miesięcy temu
Reply to  sic

Ja zajmuję miejsce w którym mieszkam a nie Wembley

nikt
nikt
3 miesięcy temu

Rzuca się tu w oczy brak przestrzegania reżimu sanitarnego – nosy wywalone ponad maski. Każda osoba, czy z wykształceniem wyższym, czy tylko z podstawowym z maseczką założoną pod nosem wygląda jak głupek i nieestetycznie. Jakoś brakuje ludziom samokrytycyzmu w ocenie swojego wyglądu.

Mławiak
Mławiak
3 miesięcy temu

Burmistrz nie zorganizował imprezy na stadionie. Na szczęście że przyjechał Pan Prezes Kaczyński. Uświetnił dni Mławy swoją obecnością. Supeer

xxxxx!!!!!!
xxxxx!!!!!!
3 miesięcy temu
Reply to  Mławiak

Na szczęście że BURMISTRZ KOWALEWSKI—zignorował tego twojego prezesa, no ale ty powinieneś być zadowolony bo jak drugi raz się w Mławie zjawi to już będzie będziemy żyli jak w JAPONII, tylko najpierw będziemy musieli spłacić długi których z tą swoją bandą narobił. ???

Elo
Elo
3 miesięcy temu
Reply to  Mławiak

Weź następny sługas karakana widać

Kim
Kim
3 miesięcy temu

He he a to dobre zaraz po Japonii he panie Kaczyński jak pana zabraknie na tym świecie to ludzie z pańskiej partii będą walczyć między sobą o władzę

Anonim
Anonim
3 miesięcy temu

Przyjechał do Mławy pierwszy sekretarz komunistycznej partii KC PZPR PiS towarzysz Balbina. Niby był a schował się w budynku obstawiony słuchaczami TVPis i bał się wychylić nos na zewnątrz, co by nie usłyszeć, że jest podła gnidą, która kazała pałowac protestujące kobiety. To Tchórz, który boi się ludzi.
J384Ć P15

Grażyna
Grażyna
3 miesięcy temu
Reply to  Anonim

Podpisz się bohaterze….

Anonim
Anonim
3 miesięcy temu
Reply to  Grażyna

Popisałem się tak samo jak ty się podpisałaś. Ale może okulista ci pomoże, bo jak niewiesz jak wygląda podpis to skąd masz wiedzieć co jest dobre a co paskudne i szkaradne jak Balbina.
J384Ć P15

Anonimowo
Anonimowo
3 miesięcy temu
Reply to  Grażyna

Idź Grażyna buraki pielić.

xxxxx!!!!!!
xxxxx!!!!!!
3 miesięcy temu
Reply to  Grażyna

z chęcią bym się podpisał pod nazwiskiem,–ale na tym portalu ci co sie podpisują to są opluwani i wulgarnie wyzywani, mówiąc o tym to podpisz się PANIUSIU sama daj przykład !!!! TO PAN KIEŁBIŃSKI CIE POCHWALI !!!! jakbyś nie wiedziała to SZEF MŁAWSKIEGO PIS, I DYR. I L.O.

Elo
Elo
3 miesięcy temu
Reply to  Grażyna

Grażyna a co ty taka?? [wymoderowano]? Czy masz 5 dzieci i bierzesz 500+ bo szkoły nie masz pewnie to dzieci narobiłaś żeby 500+ żyć??

Oki
Oki
3 miesięcy temu
Reply to  Anonim

Pałowanie tylko ci w głowie buha
To się spałuj :))

Anonim
Anonim
3 miesięcy temu
Reply to  Oki

Świetnie, że zrozumiałeś przesłanie. Jako poborca socjalu bronisz współpracownika SB, który rozdaje kasę dla takich jak ty od nas ludzi którzy sami chcą zarobić na swoje utrzymanie. A to że karzeł kazał pałowania to już wszyscy na świecie wiedzą dzięki e-mailom pewnego ministra.
J384Ć P15

anonim XC2
anonim XC2
3 miesięcy temu
Reply to  Anonim

niezsnasz histori widocznie nie uwazales lu masz czerwone okolary.Atak to wyglodalo.Wnuki przedwojennego lumpenproletariatu, który stare szlachecki dworki przerobił na chlewnie, pałace i kościoły na magazyny zbożowe. Bieda umysłowa, komunistyczna dzicz spuszczona z łańcucha, bezideowa hałastra złożona z marginesu nie mającego nic wspólnego z żadną warstwą społeczną. To nigdy nie byli ani chłopi, ani robotnicy, ani inteligencja, ani szlachcice, to zwykła patologia, z której bolszewicy w pierwszym pokoleniu uczynili bandytów, w drugim „inteligencję pracującą” i literatów, w trzecim biznesmenów, w czwartym artystów i ekspertów. Tak wygląda rzeczywisty ciemnogród, tak się prezentuje autentyczne za dupie „”

Anonim
Anonim
3 miesięcy temu
Reply to  anonim XC2

No i widzisz to co napisałeś to wypisz wymaluj działania komuchów z pisu tyle, że w nowszym wydaniu.
J384Ć P15

Xxxxx !!!!!
Xxxxx !!!!!
3 miesięcy temu
Reply to  anonim XC2

a sam do którego POKOLENIA się zaliczysz—po twoim pisaniu widać że prawdopodobnie, do CZWARTEGO POKOLENIA ARTYSTÓW I EKSPERTÓW !!!!

Anonimowo
Anonimowo
3 miesięcy temu

PRL bis szykuje nam PiS.
Budują socjalizm z ludzką twarzą 😀
Bo co to wszystko było? Lata 80-te i 90-te jak wracamy do tego co było?

aaa
aaa
3 miesięcy temu

Uczestnicy spotkania zjechali się z całej okolicy, pakowali się potem po pięcioro do samochodów z tablicami WZ czy WPN. Czy może to świadczyć o tym, że w Mławie ciężko było znaleźć prawdziwych kibiców dobrej zmiany?

Piotrek
Piotrek
3 miesięcy temu

Pioter, a co ty wyznawca Pisu jesteś ?
Myślałem, że masz inne zaprtrywanoa polityczne.
W Ilowie też do Pisu należysz?

Alina
Alina
3 miesięcy temu

Widać że PiS wygra wybory. W Mławie tłumy ludzi szło.

Donald
Donald
3 miesięcy temu
Reply to  Alina

Pani Golian da Pani spokój z tymi bzdurami.

lyt
lyt
3 miesięcy temu
Reply to  Alina

W Mławie jest ponad 30 tys mieszkańców. To prawda że w Mławie jest dość spora grupa fanatyków Pisowskich. Ale jest też ogrom ludzi nie zadowolonych z obecnych rządów.

Elo
Elo
3 miesięcy temu
Reply to  Alina

Hahaha wygra bo tu same mocherowe berety i wielodzietne rodziny ze wsi do Mławy się posrowadzali na raty jest bo 500+ jest i bloki idą ostro jeden dzieciak na mieszkanie drugi na ratę za auto a trzeci na piwko dla ojca tak działa PiS kupuje wyborców !

Lulu
Lulu
3 miesięcy temu
Reply to  Alina

Tak tylko na koncert w parku i na msze na 18 hehe. Bo z prezesem to tłum byl ale statystów z tvp

Rozbawiony
Rozbawiony
3 miesięcy temu
Reply to  Alina

Głupoty jakich mało
Nie wygra PiS koniec bliski

Mlawiaki
Mlawiaki
3 miesięcy temu

Same stare pryki gdzie tam młodzież??? Mocherowe berety a młodzi po za granicami państwa bo za 2tys ni chce im się pracować !

GALA
GALA
3 miesięcy temu
Reply to  Mlawiaki

młodzi też się zestarzeją – o ile nie rozbiją się gdzieś samochodem albo w nocha nie przesadzą

Elo
Elo
3 miesięcy temu
Reply to  GALA

Zestarzeją ale nie w swoim kraju ! idioto bo młodzi mają wyjebane na jakieś 2tys zł za pracę w koreańskim zakładzie , to chyba powinien zapewnić dobre płace a nie tylko dobre rozdawnictwo patologii i mocherowym beretom!

Kuba
Kuba
3 miesięcy temu

Tę wizytę zatytułowałbym:

„Sen o potędze wielkiego śpiocha”

Stary chory człowiek przedstawił swój nocny, chory sen o potędze.
To co plótł to do kabaretu się bardziej nadaje. Jesteśmy zaraz za Japonią, ciekawe w czym (bo tego nie zdradził 😀 ).
Domy systemem gospodarczym, za małe pieniądze, bo bez pozwolenia. Pytam się: domy czy szałasy albo ziemianki?
Chory człowiek…
Jemu się nie dziwię, widać, że zmęczony, niewyspany i przestraszony, ma wizję i niech ją ma.
Dziwię się tym ludziom, którzy go słuchają, którzy mu wierzą i którzy biją mu brawa, a widać, że na widowni są ludzie wykształceni… czyżby i im TVP wypaliło szare komórki?

Rodacy wyłączcie telewizory, zacznijcie myśleć – może jeszcze nie jest za późno…

Jeżeli nie rozumieliście tego co mówił do was ten sepleniący człowieczek, to posłuchajcie nagrań z tego spotkania w internecie, na YouTube jest tego trochę).

Przemek
Przemek
3 miesięcy temu
Reply to  Kuba

Jesteśmy za Japonią pod względem tolerancji. Oni są ledwo a Polska wcale, ot różnica 😛

Anty
Anty
3 miesięcy temu

Przybyły nawet posiłki ,,wyznawców” z Działdowa. Poza jednego z nich nader frywolna.

Z powiatu
Z powiatu
3 miesięcy temu

Brawo Panie Prezesie. Cały Powiat mławski pozdrawia i dziękuję za to piękne i najważniejsze wydarzenie podczas tegorocznych dni Mławy.

Anonim
Anonim
3 miesięcy temu
Reply to  Z powiatu

Dziwny, że Twoja osoba jest całym powiatem. Nie wypowiadaj się za mnie Balbina to sprzedawczyk i komuch.
J384Ć P15

Lider
Lider
3 miesięcy temu
Reply to  Anonim

Wystarczy całe starostwo za panem prezesm

Edek
Edek
3 miesięcy temu
Reply to  Z powiatu

Mów za siebie kto go pozdrawia jaki cały powiat mławski następny idiotą pewnie dostałeś 13 stke i 1 raz w życiu nowe skarpety sobie kupiliście z żoną mocherową??? Haha

kjn
kjn
3 miesięcy temu
Reply to  Z powiatu

Nie wypowiadaj się w imieniu wszystkich mieszkańców. Bo ja tego pana nie pozdrawiam i nie mam ochoty nawet oglądać. Podobne zdanie ma duża grupa mieszkańców naszego powiatu.

Janek
Janek
3 miesięcy temu

Dużo młodych przyszło. Tak więc naród zaczyna myśleć. Nie zabrakło też seniorów. Dziękujemy.

Lulu
Lulu
3 miesięcy temu
Reply to  Janek

Jedynych mlodych jakich widać to byli ci anty pis lub jak Pan Pol czy Pani Karpińska którzy dzięki pis posadki dosali. Śmieszne że takie pisowskie miasto a by zagęścić tłum wielbicieli tak jak na dude przyjechali z nim statyści ( ponoć fani z Płocka, Przasnysza czy dzialdowa). Kolejna kwestia, że taki wielki z niego polityk, wódz że nie pozwolił na zadawanie pytań bojąc się swojej kompromitacji. Jeździć po pl i mówić z pamieci jedno przemówienie to łatwo ale wyjaśnić szczegóły swojemu ludowi to już nie potrafii. Jedno pocieszenie że buty chociaż miał do pary

Znam
Znam
3 miesięcy temu
Reply to  Lulu

Żebyś tylko miała wyksztalcenie i tyle fakultetów ukończonych co Pan Pol czy Pani Karpinska to z checia pogratuluję.
Szkoda że jestes zawistną dziewczynką i nawet nie widzisz wymienieni ciężko pracują dla ludzi.

nec
nec
3 miesięcy temu
Reply to  Znam

Zgodzę się że M.P jest wykształconym i inteligentnym człowiekiem. Ale prawda jest taka że gdyby nie należał do PIS to dalej by pracował w LG. W Polsce jest mnóstwo wykształconych ludzi i niestety często pracują na kasie w markecie.

Znam
Znam
3 miesięcy temu
Reply to  nec

Zmień studia bo w tych cię oszukują. Pan Wojtek to porządny pan.

Z lg
Z lg
3 miesięcy temu
Reply to  nec

To świetni menedżerowie z kilkoma bądź też kilkunastoma fakultetami.

Znam tego Pana
Znam tego Pana
3 miesięcy temu
Reply to  nec

Pan Michał to świetny fachowiec, meneger i w ogóle człowiek na wysokim poziomie intelektualnym. Byłem jego podwładnym i jego styl zarządzania był na nowoczesnym poziomie.

Monika
Monika
3 miesięcy temu
Reply to  Znam tego Pana

Zgadza się pracowałam z panem Michałem Kilka lat był moim przełożonym. To facet z wielką klasą, zawsze miły, konkretny, pomocny. Najlepszy przełożony jakiego do tej pory miałem.
Życzę Panu dużo zdrowia i siły do dalszej pracy i działania.
A zawistne psy niech wyją. Bo tylko to potrafią.

Karolina z lg
Karolina z lg
3 miesięcy temu
Reply to  Monika

Potwierdzam to fajny gość. Pracowałam kilka lat i miło wspominam Pana Michała jako przełożonego.

Anonimowo
Anonimowo
3 miesięcy temu
Reply to  Karolina z lg

Michaś przestań sam siebie wychwalać – nic ci to nie da.

Bienio
Bienio
3 miesięcy temu
Reply to  Anonimowo

Smaż kotlety , argumentów nie masz żadnych. Nie masz startu do arystokracji

Lulu
Lulu
3 miesięcy temu
Reply to  Znam

Akurat mam wyższe studia i nie jedna podyplomowkę z tą różnicą ze w przeciwieństwie do Pana Pola nigdy nie pracowałam na produkci czy w kontroli jakości ( czyt. Pracownik fizyczny) a później kłamałam ludziom, że byłam kierownikiem czy brygadzistą i mam doświadczenie kierownicze. Dziwne ze na tyle osób z LG co znam wszyscy jednogłośnie twierdzą że to zwykły szary pracownik był. Pani Karpińska, żeby nie zgodziła się kandydować z listy pis dalej by zaklada konta emerytom w banku a tak w ramach podziękowania dostala etacik zastępcy kierownika chociaz chociaż nie wiem jak doradca klienta w banku moze mieć predyspozycje do bycia zastepco kierownika w kursie, tym bardziej, że żadne nigdy nie miało styczności z tym urzędem. Zresztą tak samo jak Pan Krajewski w ARiMR. Całe życie szeregowy pracownik PUP, mieszkający w mieście stał się wykwalifikowanym znawco rolnictwa i zarządza ludźmi którzy znają się dużo lepiej na działalności agencji niż on ale przecież on jest z Pisu a oni nie. Bo żeby zrobili go dyrektorem Pup to ok, pracowal tyle lat może mu się należy ale nie, że tam nie mógł tyle lat dorobić się awansu a partią załatwiła mu etat tam gdzie akurat był.

Znam
Znam
3 miesięcy temu
Reply to  Lulu

Masz chyba skończone za jajka po tym co piszesZ to inteligencja niegrzeszysz. Nie lulu tylko żulu!

Wolka
Wolka
3 miesięcy temu
Reply to  Lulu

Nie oczerniaj ludzi, pan Wojtek pani Jola, pan Michał, pan Jan, pan Marek to bardzo porządni ludzi. Tylko suki oczerniają ludzi więc przeproś albo zaliczę ciebie do nich

Jaga
Jaga
3 miesięcy temu
Reply to  Wolka

Nie rozumiem, Lulu nie oczernia tych ludzi – pisze prawdę o tym kim byli zanim nastała era PISu i kim są obecnie, jak wstąpili w szeregi tej naczelnej partii i jak im się drzwi otworzyły do Pieniędzy i Stanowisk za czynne popieranie działań tej komuszej partii.
Brawo Lulu za odwagę.
Też wiem kim był Pol w LG i jaki wredny to człowiek, wiem gdzie i na jakim stanowisku pracowała jola i chyba wszyscy wiemy, że pan Łukasik nie potrafi się nawet poprawnie po polsku wysłowić niczym prezes. O panu Krajewskim też 100% prawdy.
Szybka kariera niczym kariera Obajtka, tylko bywa na ogół tak, że po tej szybkiej karierze na szczyty, to bardzo szybko się spada i nikt nie podsuwa pod d.upę poduszki powietrznej, żeby było miękkie lądowanie.

Współpracownik
Współpracownik
3 miesięcy temu
Reply to  Jaga

Pan Michał, Pani Jola to mili i uczynni ludzie a Ty nie pluj jadem bo się zesrasz. Pracowałam z nimi i wiem że to fantastyczni ludzie.

Jaga
Jaga
3 miesięcy temu

Tra ta ta ta i byle do lata 😀

Okm
Okm
3 miesięcy temu
Reply to  Lulu

Jesteś zerem bura….

Anonimowo
Anonimowo
3 miesięcy temu
Reply to  Okm

… a ty, bura… mniej niż zero.

Xxxxx !!!!!
Xxxxx !!!!!
3 miesięcy temu
Reply to  Lulu

Masz rację dodam tylko że ten wybitny fachowiec od wszystkiego czyli Pan Krajewski, w pierwszej SAMORZĄDOWEJ KADENCJI BYŁ SEKRETARZEM MIASTA ZA BURMISTRZA CHMIELIŃSKIEGO— NO I TAK OD 1990 ROKU, SKACZE Z KWIATKA NA KWIATEK I SPIJA NEKTARY—nie ważne co robi wszedzie się nadaje aby tylko kasa odpowiednia była. !!! — bardzo mnie dziwi że na WÓLCE, SĄ TACY ZASLEPIENI LUDZIE, ciekawe co ten Pan WOJTEK zrobił przez te lata dla mieszkańców WÓLKI ???? jeśli już tak go zachwalacie to podajcie chociaż jeden przykład

Anonim
Anonim
3 miesięcy temu
Reply to  Znam

Fakultety…. ha ha ha ha 😀 – rozbawiasz do łez.
Oni pracuję dla ludzi czy dla siebie? – raczej dla siebie samych.
Po to przystąpili do tej mafii, żeby mieć dobre koryta i nie narobić się.

Ewa
Ewa
3 miesięcy temu
Reply to  Lulu

No tak te dwa młode byli oni dobrze liżą pupę jarkowi musieli być

Napoleon
Napoleon
3 miesięcy temu
Reply to  Ewa

Możesz im ….. Hihihihi

Mirage
Mirage
3 miesięcy temu
Reply to  Lulu

Ty masz slipy dziurowe i żyjesz hohihi

Rip PiS
Rip PiS
3 miesięcy temu
Reply to  Mirage

A ty masz raty za mieszkanie pewnie i teraz strach że 500+ zabiorą i za co będę spłacal pewnie co??

Anonim
Anonim
3 miesięcy temu
Reply to  Mirage

On slipów nie nosi, tylko bokserki.
Ponadto ciekawa ta twoją teoria według której od dziury w gatkach się umiera. No żeś wymyślił, suwerenie. D

Ewa
Ewa
3 miesięcy temu
Reply to  Janek

Dużo młodych weź chłopie byłam tam w środku przez chwilę same slugasy karakańca jakie młodzi gdzie tam byli młodzi ?? Chyba w parku na jedzeniu ślepota???

Merry
Merry
3 miesięcy temu
Reply to  Ewa

Na pewno nie byłaś. Najpierw umyj żeby i twarz z tej pychy. I do garów

Rip PiS
Rip PiS
3 miesięcy temu
Reply to  Merry

Do garów to mam ludzi biedulo z lg pewnie pisowcu ty 13 wziol i 14 to dupa tam

Rozbawiony
Rozbawiony
3 miesięcy temu
Reply to  Janek

Same dziadki od Rydzyka

Kim
Kim
3 miesięcy temu

Podziękują wam później wasze wnuczki i dzieci jak przyjdzie im ten dług publiczny splacac bo dały czas rośnie tylko że PiS na tyle modry że go dobrze kryje

D. N. O.
D. N. O.
3 miesięcy temu

Zwolennicy na tych zdjęciach mają twarze myślą nie skalane jak fani na koncertach Zenka Martyniuka

Leon
Leon
3 miesięcy temu

Mława dziękuję

Lol
Lol
3 miesięcy temu
Reply to  Leon

Wstyd na całą Polskie – matecznik pis na Mazowszu.

Anonimowo
Anonimowo
3 miesięcy temu
Reply to  Leon

Mów za siebie wyborco

Wolność
Wolność
3 miesięcy temu
Reply to  Leon

Ty się wypowiadasz za mławian a z Łęgu jesteś

Rozbawiony
Rozbawiony
3 miesięcy temu
Reply to  Leon

Mów za siebie ciemnito pisowska

XYZ
XYZ
3 miesięcy temu

Młodych nie zaprosili, czy nie byli zainteresowani? hehe

Anonimowo
Anonimowo
3 miesięcy temu
Reply to  XYZ

Młodzi z historią na bakier!
Co ich dziś interesuje?

Anty
Anty
3 miesięcy temu

Placówki szkolne nie powinny być miejscem agitacji politycznej. Po drugie: czy organizacja tego wydarzenia w zamkniętej hali miała na celu ograniczę ie niechcianych gości, oponentów PiS?

Jagusia
Jagusia
3 miesięcy temu
Reply to  Anty

Na 100 %. Przecież nawet cała górna część widowni była pusta i hulał po niej wiatr.
Wpuszczali tylko tych co przyjechali pisowskimi autokarami i tych których wcześniej wpisali na listę.

Pracownik
Pracownik
3 miesięcy temu

Żeby ktoś zyskał na tym „Ładzie” ktoś musi stracić, chyba że rząd dodrukuje pieniedzy i zaciagnie nastepny kredyt.
Przypominam, że rząd nie ma swoich pieniedzy. To sa nasze -pracujacych pieniadze.

Ze spotkania
Ze spotkania
3 miesięcy temu

Pan Prezes to człowiek wielkiej klasy, kultura, inteligencja. Super że Mława była pierwszym miastem na trasie wizyt Pana Wicepremiera. Dziękujemy!

Jagusia
Jagusia
3 miesięcy temu
Reply to  Ze spotkania

Mała poprawka:
najpierw był w Rypinie ze swoimi urojeniami o potędze, a później w Mławie – pisowskim mateczniku Mazowsza. Widocznie Rypin jest jeszcze większym suwerenem niż Mława.

Jagusia
Jagusia
3 miesięcy temu
Reply to  Ze spotkania

Inteligencja? czy ma urojenia.\
Jego powinien psychiatra zbadać.

Last edited 3 miesięcy temu by Jagusia
Wlodzimierz Bruzdziak
Wlodzimierz Bruzdziak
3 miesięcy temu
Reply to  Jagusia

TAK TRZYMAJ JAGUSIA !!! DOBRZE ZE W MŁAWIE SĄ TAK ODWAŻNE KOBIETY !!!!!

Przemek
Przemek
3 miesięcy temu
Reply to  Ze spotkania

Nie wiem czy człowiek, który szkaluje każdą możliwą grupę społeczną może mieć klasę. Jak widać niektórym miska ryżu przed nosem wystarczy, żeby go kochać niczym nastolatka szalejąca za Spice Girls.

Mławiak
Mławiak
3 miesięcy temu

Kiełbiński, człowieku, nawet w takiej sprawie łżesz? Doinformuj się a potem gadaj, Kaczyński przed Mławą był w Rypinie.

Anka
Anka
3 miesięcy temu

Panie Marku Kielbinski, powie mi Pan jak to jest, że do Mławy sprowadzacie Pana Kaczyńskiego, a na ostatniej sesji rady miasta wraz z PSL udzieliliście absolotoriu Panu Kowalewskiemu?

Uczeń
Uczeń
3 miesięcy temu
Reply to  Anka

Pan Kiełbiński zapomniał o czerwonym krawacie, który to charakteryzuje lidera.

Wlodzimierz Bruzdziak
Wlodzimierz Bruzdziak
3 miesięcy temu
Reply to  Anka

ANO WŁAŚNIE PANIE MARKU !!! — myślę że nie potrzebuje pan rzecznika aby odpowiedzieć na to pytanie, dodam jeszcze jedno co stało się z podpisami za likwidacjo STRAZY MIEJSKIEJ

189
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x