Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Jarmark Wojciechowy i coś dla fanów motoryzacji


Pogoda dopisała i już od godzin przedpołudniowych wielu mieszkańców miasta a zapewne i gości wybrało się zobaczyć rozstawione wzdłuż ulicy 3-go Maja i Chrobrego stoiska.  Zgodnie z utartą już w Mławie tradycją, najwięcej było stoisk oferujących produkty spożywcze, m.in. chleby, wędliny czy miody. Były też stoiska z biżuterią, ceramiką, zabawki, balony jak też „starocie”. Niewielu jednak było rękodzielników z wytworami unikalnymi.


Dużym zainteresowaniem cieszyły się za to najróżniejsze pojazdy wyeksponowane na Starym Rynku, które zjechały się tu z całej Polski. Można było podziwiać najróżniejsze pojazdy poczynając od zabytkowych rowerów, starszych i nowszych motocykli aż po takie ciekawostki jak np. Lamborghini Aventador.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
erwin
erwin
24 dni temu

fani jakich we Muławie mnogo… podziwiają NOCNE POŚCIGI pardon… WYŚCIGI…złapany pirat drogowy ZAPŁACI za ZNISZCZONY RADIOWÓZ… przecież to MILICJANT ZNISZCZYŁ JAKO UCZESTNIK POŚCIGU znaczy się WYŚCIGÓW… i nie ma co się oszukiwać… TAKI MILICJANT ŚCIGAJĄCY TO POTENCJALNY ZABÓJCA… I NIE MOŻE BYĆ CHRONIONY IMMUNITETEM MILICJANTA… NADSZEDŁ JUŻ TEN CZAS, ŻE WATYKAN MUSI WRESZCIE DOKONAĆ ROZLICZENIA PEDOFILII POD SUKIENKĄ…

Obs
Obs
24 dni temu
Reply to  erwin

Czas na wizytę u specjalisty.

arkuszy
arkuszy
23 dni temu
Reply to  Obs

Ja myślę że za późno he he

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x