Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Pierwsze spotkanie „Wakacji z Maxem” za nami


W czwartek, 8 lipca 2021 r. dzieci, młodzież, całe rodziny bawiły się na pierwszym z czterech zaplanowanych spotkań rozrywkowo – profilaktycznych pod nazwą „Wakacje z MAXEM” organizowanych przez Stowarzyszenie Wspierania Społeczności Lokalnej „Bądźmy Razem” przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej.


Gospodarzem pierwszego wydarzenia była Szkoła Podstawowa nr 4 na Osiedlu Wólka.

Współorganizatorami są Miejska Biblioteka Publiczna im. Bolesława Prusa, Powiatowa Komenda Policji w Mławie oraz Państwowa Powiatowa Straż Pożarna w Mławie.

Można było pograć w wielkoformatowy gry, dostać pluszaka za kolorowankę, zobaczyć jak od środka wyglądają strażackie i policyjne pojazdy, założyć alko- i narko-gogle, wylosować nagrody.

Kolejne spotkania planowane są w każdy następny czwartek lipca:

  • 15 lipca w Szkole Podstawowej nr 2;
  • 22 lipca w Katolickiej Szkole Podstawowej;
  • oraz 29 lipca w Mławskiej Hali Sportowej.

Zapraszamy!

źródło i fot. UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x