Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Sebastian Komorek multimedalistą mistrzostw Polski w martwym ciągu


Dawid Lange


Trzykrotnie na najwyższym, a raz na drugim stopniu podium stanął mławski strażnik miejski Sebastian Komorek w rozgrywanych we Wrocławiu mistrzostwach Polski w martwym ciągu. Gratulujemy znakomitych rezultatów i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy!

W sobotę 26 czerwca we Wrocławiu rozgrywano I Mistrzostwa Służb Mundurowych w Martwym Ciągu RAW oraz III Otwarte Mistrzostwa Polski w Martwym Ciągu RAW Federacji WPC Polska. W pierwszych z nich Sebastian Komorek zajął I miejsce w kategorii junior 20-23 lata (wynik: 166,07 pkt.) i II miejsce w kategorii do 75 kg (wynik: 240 kg), natomiast w otwartych MP – I miejsca w obu powyższych kategoriach.

Strażnik z Mławy martwy ciąg uprawia od ok. 5 lat. Jak widać, już w tak młodym wieku odnosi poważne sukcesy. Jego marzeniem jest obecnie podnieść ciężar 300 kg. I tego mu serdecznie życzymy!

źródło: UMM

fot.:mat.organizatorów

Dawid Lange

Dawid Lange

Dawid Lange

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x