Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Piorun uderzył w drzewo. Połamane konary na drodze i nad strażnicą


Wczorajsze burze nad powiatem mławskim nie uczyniły przynajmniej jak na razie większych szkód. Strażacy interweniowali trzykrotnie, neutralizując miejscowe zagrożenia powstałe na skutek czynników związanych z pogodą.


W miejscowości Kuskowo Kmiece (gm. Strzegowo) piorun uderzył w wierzbę. Płonące drzewo ugasili strażacy z OSP Strzegowo, pożar więc się nie rozprzestrzenił.

Silny wiatr spowodował odłamanie konarów drzew. W miejscowości Dąbrowa (gm.Strzegowo) taki konar upadł na drogę blokując przejazd. Zagrożenie usunęli strażacy z OSP Dąbrowa. Z kolei w Kowalewie (gm. Wiśniewo) pęknięty konar przechylił się w stronę strażackiej strażnicy i dla usunięcia zagrożenia konieczne było zadysponowanie podnośnika hydraulicznego z PSP w Mławie.

red.

fot. OSP Strzegowo

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x