Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

„Martwy obywatel” przejechał z trumną przez sąsiednie powiaty


Niecodzienną wizytę mają za sobą mieszkańcy sąsiednich powiatów: przasnyskiego i makowskiego.  Tam na drogach pojawił się mężczyzna na rowerze z doczepioną trumną. To nietypowy protest przeciw „bezprawiu, zniewoleniu i przymusowi szczepień”.


W najnowszą podróż po kraju mężczyzna wyruszył 5 lipca z Maszewa Dużego w powiecie płockim, z zamiarem odwiedzenia “Polski B”, gdyż jak wyjaśnia na swoim kanale YouTube, wyszczepialność jest tutaj tylko na poziomie 15 procent.

–  Chcę zobaczyć, dlaczego tak jest. Wydaje mi się, że to dlatego, że ci ludzie są bliżej natury, czują pozytywne wibracje i nie chcą przyjmować preparatu genetycznego i poddawać się doświadczeniom medycznym – powiedział Martwy Obywatel, dodając, że choć zestaw, który wiezie jest ciężki, nie podda się.

– Walczymy, wspieramy się, bo czas jest straszny. Kiedyś to były to tylko sądy, oczywiście zawsze system, ale dzisiaj mamy do czynienia z totalnym zniewoleniem. To ostatni moment, aby powstać. Będę pytał ludzi, będę ich informował, bo chcę się dowiedzieć, jakie mamy szanse. Musimy się jednoczyć. Będę mówił o tym co dzieje się w internecie, tym którzy nie mają komputerów i smartfonów – przekazał.

Pielgrzym odwiedził wczoraj powiaty przasnyski i makowski zapraszając do rozmowy wszystkich ludzi “dobrej woli”, którzy nie chcą oddać naszego świata w ręce “bandytów, bestii i globalistów”.

Przy okazji mężczyzna prosi o wskazanie miejsca do rozbicia namiotu, w którym będzie mógł bezpiecznie spędzić noc przed wyruszeniem w dalszą drogę.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
5 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Greta
Greta
3 miesięcy temu

Kto chce niech się szczepi,kazdy odpowiada za siebie.Nikt nie ponosi odpowiedzialności za skutki uboczne,i nie ma gwarancji czy po szczepieniu się nie zachoruje.Jesli coś jest skuteczne i dobre to jest mało dostępne,i nie ma takiego szantazowania,namawiania i przekupywania ludzi nagrodami żeby się szczepili.Lekarze tak jak i covidowe tak i za szczepienia też dostają pieniądze.Bo tu nie chodzi o zdrowie ludzi,tylko o kasę.Tylko niedługo szczepionki na covid będą płatne i to nie mało.Ciekawe czy wtedy będą się tak szczepić.

srs
srs
3 miesięcy temu
Reply to  Greta

jest wolność wypowiedzi więc też się wypowiem . Prawdziwym problemem są za ciasne gumki w ścigaczach od chińskich skarpet . Ludzie je noszą i pòżniej dostają martwicy stopy a wszystko jest zwalane na szczepionkę . I co . Zatkało kakało.

Marcin
Marcin
3 miesięcy temu

W końcu widać, że ludzie zaczynają się budzić i rozumieć jaki to ten pomidor. Teraz przed nami 4 fala, strasznie ludzi tych którzy nie są ‚wyszczepieni’ jak stado bydła, że będą chorować najbardziej. Macie rację, szczepię się, bądźcie królikami doświadczalnymi, ale za kilka lat pretensje proszę mieć tylko do siebie, że na czole wyrósł flet.

Pikpok
Pikpok
3 miesięcy temu

Ten Pan powinien kierować się w stronę miejscowości Tworki lub Gostynin…

srs
srs
3 miesięcy temu
Reply to  Pikpok

Lepszy efekt byłby jakby wlazł to tej trumny i robił stream na żywo . Takie niby przesłanie żywych trupów których pełno wokół nas. Wystarczyła pandemia aby aktywować zombie które tyle lat było uśpione.

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x