Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Klub Seniora Pogodny Uśmiech ma nowe władze


Pod koniec czerwca br. zakończyła się kadencja obecnego zarządu Klubu Seniora Pogodny Uśmiech. Po wyborach, przez następne cztery lata funkcję prezesa tak jak dotychczas sprawował będzie Henryk Kacprzak, jego zastępcą będzie Janusz Pszczółkowski, sekretarzem – Grażyna Pieróg-Żakiewicz, a skarbnikiem Grażyna Anna Follmann.


Seniorzy tego klubu spotykają się regularnie w każdy czwartek. Nie ograniczają się jednak do spotkań we własnym gronie. W tegorocznych planach mają zorganizowanie Festiwalu Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej, a także rajdu rowerowego szlakiem miejsc pamięci narodowej.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x