Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Uwaga! Zmiana miejsca i godziny spotkania w Mławie z Prezesem Kaczyńskim


Zaplanowane na niedzielę spotkanie z wicepremierem i Prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim dojdzie do skutku. Zmieniła się jednak godzina spotkania oraz miejsce.


Spotkanie odbędzie się w niedzielę 11 lipca o godzinie 17:00 w hali sportowej I Liceum Ogólnokształcącego przy ulicy Wyspiańskiego.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
1.5 2 votes
Oceń artykuł
guest
68 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Pis
Pis
3 miesięcy temu

Czego się boi karawan? 3 radiowozy zgubiły się za szpitalem. Ale cyrk!

Anonimowo
Anonimowo
3 miesięcy temu

Ale tu etatowych troly z PO, ile tusk płaci wam srebrników za ten hejt.

Anonimowo
Anonimowo
3 miesięcy temu

Wszyscy folksdojcze z PO w amoku, sieja jad i nienawiść.

Anonimowo
Anonimowo
3 miesięcy temu

mławscy PISOWCY uwielbiają DYKTATORA

Anonimowo
Anonimowo
3 miesięcy temu
Reply to  Anonimowo

Wszyscy POwcy fanatycznie uwielbiają swojego fuhrer Tuska.

Anonim
Anonim
3 miesięcy temu
Reply to  Anonimowo

Co z takim dyskutować, jak to zakuta p…a.
Bez sensu. Przestał byś w końcu wysłuchiwać tych swoich podjudzaczy ze szczujni. Może lepiej poszukaj własnych przodków i im się dobrze przyjrzyj czy przypadkiem nie donosili na sąsiadów do gestapo, a może dowozili dziewczyny dla własowców, bo to jurne chłopaki byli.

Last edited 3 miesięcy temu by Anonim
Mieszkaniec powiatu
Mieszkaniec powiatu
3 miesięcy temu

Na emeryturke ten czlowiek niech idzie juz, ja osobiscie nie chce go widziec w naszym miescie Mława , podzielil i sklocil Polakow nawet w rodzinach…… nie pozdrawiam

Last edited 3 miesięcy temu by Mieszkaniec powiatu
takijeden
takijeden
3 miesięcy temu

Program ,,Polski Ład” zostal zaprezentowany w czasie Konwencji Partyjnej PiS, a więc podczas spotkania partyjnego (w pewnej części nie jawnego), wobec czego nie jest to jeszcze program rządowy. Nie został przyjęty do realizacji na KPRM-ie. Wobec czego jest to obecnie program Partyjny, a nie Rządowy i prezentowanie go przez Pana J. Kaczyńskiego na terenie Szkoły jest nadzwyczaj wątpliwe pod względem prawnym i prawdopodobnie jest naruszeniem art. 86 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. Prawo oświatowe. Dyrektor Liceum Ogólnokształcącego, i jednoczesnie szef struktur PiS w Mławie, powinien o tym wiedzieć i nie wyrażać zgody na spotkanie na terenie szkoly, ale jak tu nie wyrażać zgody skoro na spotkaniu będzie obecny również wiceminister spraw wewnętrznych i administracji M. Wąsik odpowiedzialny między innymi za Policję, SG, SOP, PSP ABW i CBA. A tak nawiasem, dlaczego spotkanie przeniesiono z hali sportowej do szkoły? Nie ma zbyt wielu chętnych na to spotkanie i hala byłaby za duża? Koszty są mniejsze?

lew
lew
3 miesięcy temu

A czemu nie na powietrzu, bo tak to zostaną wpuszczeni wyłącznie zwolennicy Pis. A gdyby odbyło się na powietrzu to zjawili by się również przeciwnicy i prezes usłyszał by również słowa krytyki. Tak jak w sejmie nikt nie może prezesowi nic powiedzieć bo zaraz obstawi go armia podlizuchów tworząc żywy mur. Zapewne będzie wyłącznie TV PIS, chociaż teraz są zajęci. Bo kręcą propagandę przeciw Donaldowi.

Teo
Teo
3 miesięcy temu

Do wszystkich wylewających swój jad:
Bardzo łatwo kogoś obrażać, coś mądrego powiedzieć już jest trudniej….
Poziom wypowiedzi świadczy o autorze…
Pozdrawiam

Grzegorz Brzęczyszczykiewicz
Grzegorz Brzęczyszczykiewicz
3 miesięcy temu

Spotkanie z Jarosławem Kaczyńskim ma charakter polityczny, co jest jawnym naruszeniem art. 86 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. Prawo oświatowe. Zgodnie z tym artykułem szkoła powinna być apolityczna i w związku z tym obowiązuje zakaz działalności politycznej na jej terenie. Oznacza to tym samym zakaz politycznej agitacji czy promocji określonej partii. Pan Kiełbiński powinien o tym wiedzieć jako dyrektor. Wszak jest także prawnikiem. Tu chyba nie ma wątpliwości, że chodzi o pisowską propagandę. Jakie wartości tym samym są wpajane uczniom I LO ? Lekceważenie prawa i bezkarność są porażające. Sprawa oczywiście niezwłocznie powinna się oprzeć o Mazowieckie Kuratorium Oświata, ale czy to coś da ? Rzeczywistość jest przykra.  

Janusz
Janusz
3 miesięcy temu

Nie masz racji, a to że masz wątpliwości to nic złego… ta wizyta to program rządowy nie polityczny…Pozd.

Anonim
Anonim
3 miesięcy temu
Reply to  Janusz

Rząd to nie polityka, „nowy ład” t5o nie polityka – nie rozśmieszaj ludzi.

Rozbawiony
Rozbawiony
3 miesięcy temu
Reply to  Janusz

Jak każdy pisior uwierzysz we wsystko co szczujnia szczeka
Powodzenia

Kuba
Kuba
3 miesięcy temu
Reply to  Janusz

No i co Januszku?? – „Polski ład” to program rządowy czy partyjny?
Nawet kaczafi powiedział, że to program partyjny – lepiej ci teraz?
Lepiej się nie wychylaj ze swoją mądrością jak nie wiesz czegoś na pewno.

Mieszkaniec
Mieszkaniec
3 miesięcy temu

Poprawka: p. Kiełbiński jest mgr prawa a nie prawnikiem a to juz roznica . Więc żadnym prawnikiem NIE JEST. Co do reszty pełna zgoda.

Hemi
Hemi
3 miesięcy temu

J. Kaczyński jest najwybitniejszym polskim politykiem ostatnich 3 dekad, lekko licząc, i udowodnił wszystkim wszem i wobec, że jego ugrupowanie – Zjednoczonej Prawicy dotrzymuje obietnic wyborczych. I tak powinno być.

Zamiast wyzłosliwiać się w stylu piaskownicy, radzę spróbować zainteresować tego wpływowego polityka realnymi problemami, jak np. uciążliwości dla ludzi powodowane rzeź chów przemysłowy.

Anonimowo
Anonimowo
3 miesięcy temu
Reply to  Hemi

Hemi jak zwykle bezbłędny. Na przeglądzie kabaretów pierwsze miejsce.. Najwybitniejszy, a może też i najprzystojniejszy, najwyższy i najlepiej uzębiony 🙂 🙂 🙂 🙂 A ten jego geniusz objawia się w szczuciu na ludzi i niszczeniu struktur demokratycznych? Ile groszy za post Hemi?

Jagusia
Jagusia
3 miesięcy temu
Reply to  Hemi

Nooo, Hemi, jesteś wreszcie i jak zwykle pie…sz trzy po trzy, piąte do niczego.
J.Kaczyński – najwybitniejszy polski polityk 3 dekad, a gdzie Lecha umieszczasz? Przecież to Lechu był najwybitniejszym polskim politykiem i dlatego spoczął niezasłużenie na Wawelu.
Dotrzymujecie słowa???? – no tak suweren-patol was chwali, ale przedsiębiorcy uciekają z Polski ze swoimi firmami jak tylko mogą. Niedługo, mimo ogromnego zastrzyku z Unii (która tak lżycie) nie będziecie mieli pieniędzy na te wszystkie socjale, a nawet na emerytury i renty, bo przedsiębiorcy nie są tacy g.łupi jak suweren i będą tam rejestrować swoje firmy gdzie podatki mniejsze i jest ich (tych podatków i wszelkiego rodzaju danin) mniej.

Dotrzymujecie obietnic?

  • Dlaczego paliwo jest takie drogie??? – tylko nie mów, że za PO by7ło droższe. Owszem było droższe, ale ile wtedy kosztowała baryłka ropy, a ile obecnie, co???
  • obiecywaliście, że nie będzie nowych podatków i co, gdzie te obietnice??? Coraz więcej danin i coraz większe daniny.

Wasze obietnice można o kant d…y sobie potłuc.
Jeszcze można by mnożyć przykłady waszych pustych obietnic, waszego nepotyzmu itp.
Hemi te bajki to opowiadaj suwerenowi, uwierzy ci jak wierzy w papkę którą serwuje kur.wizja, bo suweren nie potrafi samodzielnie myśleć. Suweren tylko umie wasze socjale liczyć

Kim
Kim
3 miesięcy temu
Reply to  Hemi

Skoro jest najwybitniejszym politykiem to by się nie bał nie wygodnych pytań he powiem jedno nie ma w Polsce bardziej inteligentnego polityka od Tuska przyjmuje wszystkie pytania

Anonimowo
Anonimowo
3 miesięcy temu
Reply to  Kim

Ruska onuco nie zaśmiecaj forum.

Olka
Olka
3 miesięcy temu
Reply to  Hemi

To w takim razie gdzie jest miejsce nieżyjąc ego brata Lecha. Słyszałam że to był najwybitniejszy polityk, a ty tu wyjeżdżasz z Jarosławe, – no pogubiłam się.
Śpioch największym politykiem od 3 dekad – po prostu niebywałe. No zatkało mnie kakao, słowo daję.

Olka
Olka
3 miesięcy temu
Reply to  Hemi

Wy realizujecie obietnice?
Rozdajecie tylko kasę.
Znienawidzona Unia wam da, ale czy to wystarczy na to wasze rozdawnictwo? I nie mówię tu o socjalu, którym sypie4cie suwerenowi, żeby was popierał, ale mówię tu klechach, którym również sypiecie kasę, o rydzyku, do którego płyną pieniądze na jego PRYWATNE (nie kościelne!) fundacje, o tvp, które przejada grubą kasę, a jest tylko partyjną czyli pisowską szczujnią.
Miało nie być nowych podatków, a są. Przedsiębiorcy ze swoimi firmami uciekają za granicę, żeby ograniczyć koszty i mieć większe zyski.
Ech, te wasze obietnice – kłamczuchy i złodzieje.(więksi niż ci z PO i to dużo więksi.

Mieszkaniec
Mieszkaniec
3 miesięcy temu
Reply to  Olka

Polacy tacy znawcy, że przyjmują, że ” distają” . Czyje? To nie są pieniądze prywatne. Podatników. Dają- rozdają a pozniej zabierają w podwyżkach. Ależ rozumowanie :” dają” błahaaha.

Czytelnik
Czytelnik
3 miesięcy temu
Reply to  Hemi

Hahahahahaha

Anonim
Anonim
3 miesięcy temu
Reply to  Hemi

Hemi dlaczego drożeje paliwo? – możesz to wyjaśnić, bo nie rozumiem, baryłka ropy tania, a paliwo droższe niż na zachodzie.
Odpowiedz, mądralo. Na wszystko masz wykrętne odpowiedzi, może tutaj chociaż odpowiesz szczerze, tylko nie mieszaj w to Tuska czy Trzaskowskiego przypadkiem.

Anonimowo
Anonimowo
3 miesięcy temu
Reply to  Anonim

Tu wina Tuska.

Anonim
Anonim
3 miesięcy temu
Reply to  Anonimowo

Ja się pytam o paliw3o i jego cenę, a nie o wina Tuska. Wina Tuska są wyśmienite.

Rozbawiony
Rozbawiony
3 miesięcy temu
Reply to  Hemi

Taki wybitny jak i ty
Podły oszczerca zniszczył i sklucil
ten biedny kraj

Anonimowo
Anonimowo
3 miesięcy temu
Reply to  Rozbawiony

Podły oszczerca zniszczył i sklucil
ten biedny kraj, wypisz wymaluj TUSK.

Anonim
Anonim
3 miesięcy temu
Reply to  Anonimowo

To pis z kaczafim na czele wprowadził mowę nienawiści. Dopiero od początku rządów tej partii pojawiła się mowa nienawiści i zaczęło się prześladowanie ludzi innej orientacji niż hetero (oprócz księży pedofili), zaczęły się osobiste przytyki do osób o innych poglądach niż pisie.

Jarek
Jarek
3 miesięcy temu

Powinni się spotkać w kiblach publicznych.

Kuba
Kuba
3 miesięcy temu

Gdzie się zapodział hemi?

Anonimowo
Anonimowo
3 miesięcy temu
Reply to  Kuba

Już jest. Też tęsknilem 🙂 Może jakieś msze za pedofilów odprawiał?

arni
arni
3 miesięcy temu

W liceum??? Do czego to doszło. Szkoła ma być apolityczna, swoje poglądy tu się chowa. Co za wstyd. Byli profesorowie w grobie się przewracają…

Anonim
Anonim
3 miesięcy temu

Czyli przyjeżdża minister od pałowania kobiet. Janina, mławianka – was może oszczędzi!
***** ***

Anonimowo
Anonimowo
3 miesięcy temu
Reply to  Anonim

***** się w łeb.

Green
Green
3 miesięcy temu

Coś dla Bunia, ‚Sen o potędze”

Czarnek
Czarnek
3 miesięcy temu
lot nad kukułczym gniazdem
lot nad kukułczym gniazdem
3 miesięcy temu
Reply to  Czarnek

Ciekaw jestem co tam teraz u Kena słychać.

lot nad kukułczym gniazdem
lot nad kukułczym gniazdem
3 miesięcy temu
Reply to  Czarnek

Ciekaw jestem co tam teraz u Kena słychać.

Kim
Kim
3 miesięcy temu

Dokładnie proszę się nie wypowiadać za wszystkich

Anonimowo
Anonimowo
3 miesięcy temu
Reply to  Kim

Dokładnie lewacki POwcu nie wypowiada się za Polaków.

Kuba
Kuba
3 miesięcy temu
Reply to  Anonimowo

No od razu widać, że suweren się wypowiedział 😀 . Bardzo durny komentarz do wypowiedzi Kima, który wypowiedział się tylko sam za siebie. Nie dość, że myśleć nie umiesz, to również i czytać ze zrozumieniem nie umiesz. Tyle, że to są właśnie efekty kur.wizji.

Anonimowo
Anonimowo
3 miesięcy temu

za PISEM TO TYLKO IDĄ DURNIE

Xxx
Xxx
3 miesięcy temu
Reply to  Anonimowo

Weź tabletki zanim znowu coś napiszesz.

Janina
Janina
3 miesięcy temu

Panie Kaczyński cała Mława jest za panem.

mławianka
mławianka
3 miesięcy temu
Reply to  Janina

Proszę tak nie pisać, ponieważ bardzo mija się to z prawdą. Mława to przede wszystkim ludzie. Na pewno prezes Kaczyński ma poparcie wielu mławian, ale znam sporo mieszkańców naszego miasta, którzy nie popierają partii rządzącej, a Kaczyńskiego nie darzą sympatią (staram się subtelnie dobierać słowa).

gość w spodniach rurkach
gość w spodniach rurkach
3 miesięcy temu
Reply to  mławianka

Większość Mławy – czy tak jest subtelniej .

mławianka
mławianka
3 miesięcy temu

Chodziło mi o słowa nienawiści i życzenia złego. Pozwolę ich sobie tu nie cytować. Prezesowi Kaczyńskiemu również w Mławie, gdzie ma spore zapewne poparcie, przyda się ochrona. Nie jednemu jajko będzie się gotować w ręku.

gość w spodniach rurkach
gość w spodniach rurkach
3 miesięcy temu
Reply to  mławianka

Widać nawet po wpisach że totalsi się gotują , zdzierżyć nie mogą . Że jak to … Szef wszystkich Szefów będzie tutaj…

Adam
Adam
3 miesięcy temu
Reply to  Janina

Proszę mówić za siebie, nie za kogoś. Pozdrawiam cieplutko milutko

Czarnek
Czarnek
3 miesięcy temu
Reply to  Janina

Cała Mława co kocha socjal, reszta uwierz mi nie jest

Anonimowo
Anonimowo
3 miesięcy temu
Reply to  Janina

Ślepcy chyba

Anonim
Anonim
3 miesięcy temu
Reply to  Janina

Janina widać szukasz męża. Zapewniam cię, że nie masz szans bo kaczafi jest gejem.

Man
Man
3 miesięcy temu
Reply to  Anonim

A Ty jesteś da Vinci

Brodacz z Mławy
Brodacz z Mławy
3 miesięcy temu
Reply to  Janina

Panie Kaczyński 80% mławian ma Pana dość i pańskich idiotycznych poczynań destrukcyjnych całego państwa . Lepiej sie czlowieku nie pokazuj bo cię wygwizdają

lot nad kukułczym gniazdem
lot nad kukułczym gniazdem
3 miesięcy temu

Chyba jest odwrotnie. A pan pewnie brodę nosi od przedwojnia i ogolić się nie pozwoli. Więc dalej wątku nie będę kontynuował…

Taki ktoś
Taki ktoś
3 miesięcy temu

A 80% brodaczy jest garbatych jak dromader-wielbłąd. chodzą pochyleni jak 80-letni staruszkowie.

Madry
Madry
3 miesięcy temu

Polityka jest grą interesów, sporów , wpływów itp, itd. Nigdy nie będzie tak, że wszyscy wszystkim się podobają. Wymiana poglądów jak najbardziej, obrazanie jednych przez drugich do niczego dobrego nie prowadzi. Wojna domowa już nieraz doprowadziła do upadku Państwa Polskiego. Czy tego chcecie?

Anonimowo
Anonimowo
3 miesięcy temu

Doś to mają takich agresywnych siejących nienawiść bojówkarzy z PO jak ty oszuście.

Kuba
Kuba
3 miesięcy temu
Reply to  Anonimowo

Bojówkarze to działają przy partii rządzącej czyli PIS, Kaczyńskiemu nawet bojówkarze się podobają, Kurskiemu też. Ty chyba nie wiesz co to są bojówkarze. Brodacz wypowiedział tylko swoje zdanie. To wy, suwereni, na wiecach dudusia byliście agresywni. Wyzywaliście tych co go wygwizdywali, machaliście parasolami na lewo i prawo i jak widzieliście, że ktoś jest jego oponentem to skakaliście do niego z pazurka i wyzwiskami. Wstyd, moherowe dziadki i moherowe babki.

Łoś
Łoś
3 miesięcy temu
Reply to  Janina

Janina teraz to trochę przesadziłaś

Anonim
Anonim
3 miesięcy temu
Reply to  Łoś

Trochę to mało powiedziane.

Ktoś
Ktoś
3 miesięcy temu
Reply to  Janina

Szybko jutro leć do szpitala głowę przebadaj bo ucisk na mózg coraz większy

Anonimus
Anonimus
3 miesięcy temu

Tchórz jeszcze kilka razy zmieni miejsce i czas spotkania. Mały mściwy dyktatorek. Obstawi się setką radiowozów i półkiem policjantów bojąc się suwerena. Coś ty karle tym ludziom zrobił, że tak cie nie lubią.
J384Ć P15

BLM
BLM
3 miesięcy temu
Reply to  Anonimus

Haha….niezły z Ciebie herbatnik. Pamiętam jak był Prezydent w Mławie i jak była próba prowokacji , szybko się musieli uciszyć. Przyjdę z samej ciekawości. Tak na marginesie w tą zaściankową Mławę odwiedziło ostatnio już 3ech najważniejszych ludzi w państwie . Przypadek….? Nie sądzę.

Jan
Jan
3 miesięcy temu
Reply to  BLM

Według przeciewków z pewnych źródeł planowane jest przeniesienie stolicy do Mławy.

68
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x