Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Nadchodzą gwałtowne burze. Alert drugiego stopnia dla powiatu mławskiego


Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał dziś ostrzeżenie 2 stopnia przed burzami niemal dla całej Polski. Intensywnym opadom deszczu może towarzyszyć silny wiatr, lokalnie nawet grad. Możliwe podtopienia. Największego natężenia zjawisk można spodziewać się w godzinach późnopopołudniowych i nocnych.


Na obszarze powiatu mławskiego prognozowane są burze, którym miejscami będą towarzyszyć ulewne opady deszczu do 50 mm oraz porywy wiatru do 100 km/h. Miejscami grad. Największe natężenie zjawisk może nastąpić w godzinach późnopopołudniowych i nocnych. Z uwagi na dynamiczną sytuację ostrzeżenie może ulec zmianie. Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 80%.

Ważne:
Od: 2021-07-08 13:00
Do: 2021-07-09 09:00

il IMGW-PIB, 8.07.2021, godz. 18:00

źródło: IMGW-PIB; oprac. red.
Udostępnij:
Tagi:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x