Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Uwaga, jutro startują „Wakacje z MAXEM”


Już jutro, 8 lipca 2021 r., pierwsze z cyklu czterech wakacyjnych spotkań pod znanym już z ubiegłorocznych edycji hasłem „Wakacje z MAXEM”. Organizatorzy zapraszają dzieci i ich rodziców lub opiekunów na boisko Szkoły Podstawowej nr 4 od godziny 11 do 13:30.


Kolejne plenerowe zabawy zaplanowane są w kolejne lipcowe czwartki w następujących miejscach:

  • 15 lipca – Szkoła Podstawowa nr 2;
  • 22 lipca – Katolicka Szkoła Podstawowa;
  • 29 lipca – Mławska Hala Sportowa.

Spotkania organizowane są przez Stowarzyszenie Wspierania Społeczności Lokalnej „Bądźmy Razem” przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej. Do organizacji przyłączyły się: Miejska Biblioteka Publiczna im. Bolesława Prusa, Powiatowa Komenda Policji w Mławie,  Państwowa Powiatowa Straż Pożarna w Mławie oraz szkoły, jednostki na terenie których organizowane są aktywności.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x