Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Przystanek MKM-ki ze Starego Rynku czasowo przeniesiony


Mławskie Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe MPDM Sp. z o.o. informuje, że w sobotę 10 lipca 2021 r. zostaną zamknięte mławskie ulice 3 Maja, Chrobrego oraz część ul. Stary Rynek, na czas trwania Dni Mławy i Jarmarku Wojciechowego.


W związku z powyższym przystanek przy ul. Stary Rynek zostanie przeniesiony obok Miejskiego Domu Kultury (ul. Stary Rynek 13). Godziny kursowania autobusów komunikacji miejskiej MKM nie ulegną zmianie. Zmiana dotyczy tylko dnia 10 lipca 2021 r.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x