Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

200 tys. szt papierosów bez akcyzy w gminie Strzegowo


Mławscy policjanci z referatu dw. z przestępczością gospodarczą ujawnili i zabezpieczyli papierosy z logo znanej marki, bez polskich znaków skarbowych akcyzy, wartości rynkowej ponad 230 tysięcy złotych. Kontrabanda przechowywana była w budynkach gospodarczych, na terenie gminy Strzegowo.


Kryminalni, zajmujący się przestępczością gospodarczą, wpadli na trop dużej kontrabandy przed weekendem. Na terenie gminy Strzegowo, w dwóch budynkach gospodarczych, odnaleźli i zabezpieczyli 200 tysięcy sztuk papierosów, opatrzonych znakiem popularnej marki tytoniowej, wartych na rynku ponad 230 tysięcy złotych.

Nielegalny towar przechowywał 50-letni mieszkaniec pow. mławskiego. Mężczyźnie grozi wysoka grzywna oraz kara pozbawienia wolności do lat 3. Postępowanie prowadzi mławska komenda Policji.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x