Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zespół „Dąbkowiacy” wrócił z nagrodami


Doskonale nam znany zespół „Dąbkowiacy” po raz kolejny udowodnił, że jego dotychczasowe sukcesy nie są przypadkowe. Tym razem „Dąbkowiacy” otrzymali nagrodę Starosty Powiatu Kwidzyńskiego Jerzego Godzika oraz nagrodę specjalną Burmistrza Miasta Kwidzyn Andrzeja Krzysztofiaka na  XV Ogólnopolskich Spotkaniach Kapel i Zespołów Ludowych FOLKLOR I BIESIADA w Kwidzyniu. Gratulujemy!


red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x