Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Alan Sadolewski 10. zawodnikiem Mistrzostw Polski Juniorów U-20!!!


W miniony weekend (2-4.07.2021 r.) w Lublinie odbyły się 75. Mistrzostwa Polski Juniorów U-20 w lekkiej atletyce. Podczas wcześniejszych zawodów w sezonie letnim prawo do startu w mistrzowskiej imprezie uzyskał Alan Sadolewski – zawodnik trenera Waldemara Łaszczycha. Stanął do rywalizacji z najlepszymi w Polsce na dystansie 400 m.


W piątek (2.07.2021 r.) odbyły się 3 serie biegów eliminacyjnych, po których Alan z czasem 49.58 zakwalifikował się do finału B, który odbył się dzień później – w sobotę. Tego dnia dyspozycja naszego zawodnika okazała się jeszcze lepsza i po bardzo dobrym i wyrównanym biegu uzyskał rezultat 49.15, który jest jego nowym rekordem życiowym. W swoim biegu zajął drugie miejsce, a w całej rywalizacji 10!!! Jest to ogromny sukces naszego zawodnika i jego trenera.

źródło i fot. KS Zawkrze

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
GALA
GALA
2 lata temu

HISTORIA ZATOCZYŁA KOŁO

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x