Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Zostań Żołnierzem RP – zaproszenie na piknik wojskowy


2 lipca o godz. 14:00 w koszarach 5 Mazowieckiej Brygady Obrony Terytorialnej przy ul. Wojska Polskiego odbędzie się Piknik Wojskowy Zostań Żołnierzem RP.


Podczas trwania pikniku przewidziano mnóstwo atrakcji. W programie m.in. uroczysty apel z udziałem uczniów klas mundurowych, którzy odbywają szkolenie służby przygotowawczej, pokaz sprzętu wojskowego, atrakcje dla dzieci, a także poczęstunek wojskową grochówką.

źródło:

Aneta Szczepaniak
Rzecznik prasowy
5. Mazowiecka Brygada Obrony Terytorialnej

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x