Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Centrum Opiekuńczo -Mieszkalne nabiera kształtów


Prace w Centrum Opiekuńczo – Mieszkalnym postępują w szybkim tempie. Roboty budowlane zostały podzielone na dwa etapy. Mamy za sobą pierwszy etap i jesteśmy w trakcie drugiego.


ksp Mława
Reklama

W ramach pierwszego zostały  wykonane roboty rozbiórkowe i adaptacyjne. Poza tym został wykonany stan surowy fundamentów, roboty stanu surowego (częściowo ławy, fundamenty, ściany), zewnętrzna kanalizacja sanitarna, zewnętrzna instalacja wodociągowa i hydrantowa.  

Obecnie wykonana została instalacja hydrauliczna, prowadzone jest docieplenie elewacji, za dwa tygodnie zostaną położone płytki w łazienkach. Zakończone zostało położenie tynków wewnętrznych i zamontowana została stolarka okienna oraz winda. Przygotowane zostało przyłącze do gazu a budynek jest zadaszony pod papę.

Pozostały jeszcze  roboty wykończeniowe zewnętrzne i wewnętrzne, położenie dachu zagospodarowanie terenu oraz wyposażenie placówki w sprzęt i meble. Planowany termin zakończenia inwestycji datuje się na  30 listopada 2021 roku.

Inwestycja w całości zostanie sfinansowana z Funduszu Solidarnościowego.

Budowa centrum będzie kosztować 2 567 701,70 zł. Środki na realizację zadania w całości pochodzą z Funduszu Solidarnościowego w ramach Programu „Centra opiekuńczo-mieszkalne” z Funduszu Solidarnościowego.

 

art. sponsorowany

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]