Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Podjęli współpracę i podpisali porozumienie


Doskonale znane na mławskim terenie Stowarzyszenie Rekonstrukcji Historycznej 79 p.p podpisało porozumienie  o współpracy z 20 Bartoszycką Brygadą Zmechanizowaną. Dokument sygnowali w imieniu Stowarzyszenia Dariusz Krawczyk i Zbigniew Ruszkowski.


Umowa pomiędzy Bartoszycką Brygadą Zmechanizowaną, dowodzoną przez Pana płk dypl. Piotra Kriese a SRH 79 p.p dotyczy nie tylko wzajemnej współpracy, ale także przejęcia przez 1 batalion zmechanizowany, 20 Bartoszyckiej Brygady pod dowództwem Pana ppłk Arkadiusza Skórnóga tradycji 79 pułku piechoty Strzelców Słonimskich im. Hetmana Lwa Sapiehy.

Na zaproszenie Pana ppłk Arkadiusza Skórnóga, delegacja Stowarzyszenia reprezentowana przez Dariusza Krawczyka, Marcina Dominiaka, Macieja Dominiaka, Wojciecha Barcza, odwiedziła w Bartoszycach koszary 20 Bartoszyckiej Brygady Zmechanizowanej.

– Przejęcie przez 20 Brygadę tradycji 79 pułku piechoty Strzelców Słonimskich im. Hetmana Lwa Sapiehy jest dla nas ogromnym zaszczytem. Dziękujemy Panu podpułkownikowi i jego podwładnym za poświęcony czas i bardzo owocne kilkugodzinne rozmowy – mówi Dariusz Krawczyk.

red.

fot. Tomasz Kowalski

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x