Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Grzegorz Rochna  wójtem gminy Szydłowo


Są już pierwsze, nieoficjalne jeszcze wyniki przedterminowych wyborów Wójta Gminy Szydłowo. Według naszych informacji wyborczy wyścig wygrał Grzegorz Rochna zdobywając 52 głosy więcej niż jego kontrkandydatka Jolanta Karpińska.


Z wyników głosowania w obwodach wynika, że Jolanta Karpińska w II turze zyskała 195 głosów więcej, a Grzegorz Rochna  166 w porównaniu do I tury. Odwróciła się za to preferencja: choć w I turze Jolanta Karpińska zyskała ostatecznie o 81 głosów mniej, to wygrała w dwóch obwodach – Dębsku i Noszarzewie ( tu tylko jednym głosem). W II turze to Grzegorz Rochna do wygranej w Szydłowie dołączył wygraną w Nosarzewie Borowym, zdobywając łącznie 908 głosów, podczas gdy Jolanta Karpińska zebrała ich 856.

JK


Nieoficjalne wyniki przedterminowych wyborów Wójta Gminy Szydłowo:

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
5 2 votes
Oceń artykuł
guest
198 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Ktos tam
Ktos tam
2 lata temu

Ale trzeba byc prostakiem, zeby kobiete obrazac w jakikolwiek sposob. Brak kultury, honoru i szacunku. Zreszta, czego sie spodziewac po kims, kto robi takie wpisy. Z drugiej strony, czego sie spodziewac po ograniczonych osobach, ktore zamiast konstruktywnej krytyki, tylko pluja jadem?

Jarek
Jarek
2 lata temu

Stary układ wygrał. Szkoda słów.

Anonimowo
Anonimowo
2 lata temu
Reply to  Jarek

Będzie gorzej niż było. Zmarnowane dwa lata.

Anonim
Anonim
2 lata temu
Reply to  Anonimowo

…ale was dupa boli.
Wyluzuj jeden z drugim, bo ta spina na zdrowie szkodzi.
Teraz to siedź i czekaj na to co nowy wójt będzie robił.
Poprzedni był z Nosarzewa i zadbał o swoją okolicę, ten jest z drugiej strony Szydłowa, to może wyrówna i będzie bardziej inwestował w swoim rejonie.
Tak w ogóle, to zamknąć j…y i pogodzić się z dokonanym wyborem.

Anonimowo
Anonimowo
2 lata temu
Reply to  Anonim

Tyle obietnic złożonych. Czekamy na realizację

Anonimowo
Anonimowo
2 lata temu
Reply to  Anonim

Prawda bardzo boli, ale nie mając argumentów używacie chamskich słów.

Anonimowo
Anonimowo
2 lata temu
Reply to  Anonim

Dbać to trzeba o całą gminę A to teraz tyko Trzcianka i okolica. Brawo

Kuba
Kuba
2 lata temu

Dajcie na luz, bez spiny.
Jak możecie tak cały czas te swoje farmazony klepać. Toż to już woła o pomstę do nieba.
Wybraliście wójta, teraz poczekajcie spokojnie na to co będzie, a nie kombinujecie jak wół pod górkę.
Jesteście naprawdę żenujący.
Wynik wyborów trzeba przyjąć na klatę i już.
Co się stało, to się nie odstanie. Trzeba było iść do urna i decydować o wyborze wójta, a nie klepać w klawiaturę…

Rodrigo
Rodrigo
2 lata temu

Grzegorzu- „Jezu jak się cieszę”, „Teraz mogę myśleć trochę jakby ściślej
I wymyślać śmiało nowy plan
I pięknie jest
Nieskromnie bardzo jest”
Jak ja to lubię
Jak ja bardzo lubię
Chyba tak nie umie lubić nikt.”
Grzegorzu ,przestrzegam
„Strzeż się tych miejsc”

Jhoaman
Jhoaman
2 lata temu

Życzę Wam aby o Was wyrażali się w podobny sposób. ten naród nie ma za grosz rozumu. Człowiek wygrał i nie umiecie się z tym pogodzić a przecież chodzi o dobro gminy. O to żeby każdemu zylo się lepiej. To co piszecie te opinie, wymyślanie co będzie jest później jakiegokolwiek poziomu człowieka inteligentnego ale to świadczy o strachu lub głębokiej zazdrości.

Anonimowo
Anonimowo
2 lata temu
Reply to  Jhoaman

Dokładnie. Popieram. Brawo

Jagusia
Jagusia
2 lata temu
Reply to  Jhoaman

Straszenie ,że się wójt dogadał ze starym układem! Po co? Chyba wiadomo,że niektórym trzeba ukrócić to co robili. Rozliczyć tych co na koszt gminy zakupy w sklepach robili, sprawdzić jak wydatkowane są inne państwowe pieniądze. Każdy jest urzędnikiem i musi być rozliczony na co wydaje państwowe pieniądze! Na swoim stanowisku musi też godnie reprezentować gminę a nie robić co mu się chce bo ma układy. Niektórzy się jeszcze tym chwalą. Poucinać jęzory.

Wyborca
Wyborca
2 lata temu

Jak w porę nie podziękuje takiej elitarnej ekipie, która przynosi mu jedynie wstyd, to początek końca się zapowiada. Przyjdą pokrzyczą i myślą, że sprawę załatwią. Oni nawet nie wiedzą co to rozmowa, poziom zerowy.

Wyborca
Wyborca
2 lata temu

Jak się człowiek w porę nie ogarnie szybki będzie jego koniec z takimi półgłówkami. Trzeba oglądać kolejne sesje i rychło wyciągać wnioski zanim dojdzie do sytuacji, w której okaże się, że będzie tragedia jak w Dzierzgowie parę lat temu.

Emerytowany nauczyciel
Emerytowany nauczyciel
2 lata temu
Reply to  Wyborca

Oczywiście powinien przyłączyć się do poprzedniej ekipy bo jak się nie udało wsadzić swojego Rudnickiego to teraz tego należy opętać w swoje układy.

Anonimowo
Anonimowo
2 lata temu

Niestety już chyba to nastąpiło. Trochę przykro. Ja uważałem że czy będzie Rochna czy Karpińska to i tak coś w końcu się zmieni. Teraz widzę że ledwo został i dziwne manewry ze starym układem i trochę jestem zawiedziony że na niego głosowałem

Jagusia
Jagusia
2 lata temu
Reply to  Anonimowo

Może udaje. Nie będzie przecież chodził i wszystkich wyrzucał. Gotowa sprawa w Sądzie. Nawet kilka. Ludzie nie są głupi i też potrafią kogoś kto nie przestrzega prawa załatwić! więc wójt nie może być szaleńcem.

Anonimowo
Anonimowo
2 lata temu
Reply to  Wyborca

Z Rzepką i Wiśnią daleko nie zajedzie. Te stare dziady przyłażą na sesję i nawet nie wiedzą o co pytać byle zabrać głos. Ciekawy jestem czy jak już zostanie wójtem to dalej będą przyłazić i zaszczycać swoimi wspaniałymi osobistościami obrady sesji.

Obserwator
Obserwator
2 lata temu
Reply to  Anonimowo

Może w końcu zajarzy, że takie osobistości nie wnoszą nic przez swoje uczestnictwo w sesjach poza obciachem. Z takimi to tylko patrzeć skandalu. Wiadomo robili kampanię to teraz chcą poczuć się ważni i będą chrzanić trzy po trzy byleby ktoś o nich usłyszał. Ciekawe co jeszcze będą chcieli w zamian aż strach pomyśleć

Abc
Abc
2 lata temu

Dzisiejsza sesja rady gminy to żenada. Swoją obecnością zaszczycili mężowie zaufania Pana Grzegorza- krzykacze, Pan Wiśniewski i Rzepczynski. Udział w takich sesjach to strata czasu i wielki wstyd. Przekonajcie się wszyscy jaka elita reprezentuje tego Pana

Ygor
Ygor
2 lata temu
Reply to  Abc

Za to dzisiejsza sesja rady miasta Mława – cud, miód, malina i wazelina…

WZ
WZ
2 lata temu
Reply to  Ygor

Co ma piernik do wiatraka. Akurat sesja rady miasta mało kogo interesuje w gminie.

Ygor
Ygor
2 lata temu
Reply to  WZ

Lol jak sam zauważyłeś wz może kogoś z grupy mało kogo jednak interesuje, co się dzieje po sąsiedzku, a może ma rodzinę w Mławie? Bo jakby nie patrzeć to gmina Szydłowo jest obszarem przyległym 😀 Szydłówek to już prawie jak dzielnica… podmiejska kto wie…

Mieszkanka
Mieszkanka
2 lata temu

Gratulacje dla Pana Grzegorza Rochny ! Czytając negatywne komentarze zastanawiam się kto je pisze i dlaczego? Czego się obawiacie? Kto na co zapracował zbierze tego owoce. Po tylu latach stagnacji musi nastąpić zmiana i wymiana. UG jest dla obywatela a nie odwrotnie, ponieważ społeczeństwo płaci podatki ( tym samych wasze wynagrodzenia). Niestety jakość obsługi (oczywiście nie wszystkich pracowników) jest delikatnie ujmując nieprofesjonalna, albo nie wie o czym mowa, albo nie było tego na szkoleniu ( dosłownie ). Petent sam musi sie doszkolić na stronach ministerialnych by później iść ze swoją sprawą.

WZ
WZ
2 lata temu
Reply to  Mieszkanka

Ale przecież pod nieobecność wójta, sekretarz w gminie był i jest. Można było iść do Paniusi, żeby zainteresowała się czym zajmują się niektórzy pracownicy i czy należycie wypełniają swoje obowiązki. Pani tylko chodzi pięknie się uśmiecha i na tym się kończy. Więc pewnie te zmiany to należałoby od niej właśnie zacząć bo kupę kasy bierze nie do końca wiadomo za co??? Każdy by tak chciał

Mieszkanka
Mieszkanka
2 lata temu
Reply to  WZ

tak była rozmowa z wójtem i nic! Wszyscy wiedzieli jak jest i nikt z tym nic nie robił. Pytanie dlaczego?

Wyborca
Wyborca
2 lata temu

Największe zło zostało wójtem. Na kogo ten ciemnogród głosował masakra. Tylko nasrać to tych łbów. Niedługo pokaże swoje oblicze. Zresztą już nieraz pokazał.

Rozbawiony
Rozbawiony
2 lata temu
Reply to  Wyborca

Pisory wyja oj boli
Ludzie zaczynają myśleć że pisiorów
Trzeba wypełnić jak oset

Anonimowo
Anonimowo
2 lata temu
Reply to  Wyborca

Wytłumacz dokładnie o co Ci chodzi co znaczy samo zło zrobił krzywdę Tobie czy Twoim bliskim zabił kogoś okradł bo ja bym tak rozumiał samo zło a jeżeli nie dmie w tę samą trąbkę co Ty i Twoja klika to rozumiem że dla Was to oczywiście samo zło tylko może to odwrotnie jest i dlatego nie możecie znieść człowieka który reprezentuje sobą inną formę człowieczeństwa której Wy nie rozumiecie a teraz Waszym języki odwal się od człowieka i znajdź sobie równego sobie i mu ubliżaj a wtedy na pewno dostaniesz w pysk

Anonimowo
Anonimowo
2 lata temu

Oj, jak boli 🙂 Trzeba było samemu startować mądrale, a nie żale wylewać tutaj.

Anonimowo
Anonimowo
2 lata temu

Ale się ludzie dali w balona zrobić. Ale z czasem wszystko wyjdzie. Nic w tej gminie ten Pan nie zmieni. Niestety dogadał się ze starym układem. Bardzo przykro że tak się stało.

Anonimowo
Anonimowo
2 lata temu
Reply to  Anonimowo

Ludzie z Szydlowa to dawali się robić w balona przez tyle lat teraz dopiero wybrali właściwego człowieka na pewno w Urzędzie Gminy zmieni się sytuacja kto będzie chciał pracować to musi się starać leżenia i niekompetencji nie będzie każdy petent ma być traktowany z szacunkiem bo to urzędnik ma być dla petenta a nie odwrotnie

Anonimowo
Anonimowo
2 lata temu
Reply to  Anonimowo

Zobaczymy…. czy nastąpi oczekiwana zmiana…..

Mania
Mania
2 lata temu

Gratulacje dla Pana Grzegorza, w końcu beton runął, nie zazdroszczę pracy z takim jadowitym społeczeństwem, w zrujnowanej gminie, ale trzymam kciuki

Zorientowana
Zorientowana
2 lata temu
Reply to  Mania

Zrujnowana to ona dopiero może być przy takiej załodze

Anonimowo
Anonimowo
2 lata temu
Reply to  Mania

Hmm. Beton runął??? Ale się ździwisz. A wiesz kto z nim baluje po wygranej? Pan z Nosarzewa, beton się wzmocnił

Anonimowo
Anonimowo
2 lata temu
Reply to  Anonimowo

Zostaw Pana z Nosarzewa w spokoju i nie wymyślaj bzdur z każdym człowiekiem można się dogadać i niekoniecznie on minus

Anonimowo
Anonimowo
2 lata temu
Reply to  Anonimowo

Wiadomo już w jakim kierunku to pójdzie i na jakie zmiany możemy liczyć – żadne. Szkoda ludzi którzy dali się nabrać i myślą że zmiany jakieś będą. Ciekawe czy w konia nie zostaną zrobieni muszkieterowie przy takim układzie.

Anonimowo
Anonimowo
2 lata temu
Reply to  Mania

Zgadzam się z przedmówca może mu się uda

Zorientowana
Zorientowana
2 lata temu

Muszę przyznać, że ulotka Pana Rochny robi wrażenie. Szczerze podziwiam, że złożył tam tyle obietnic. Jeśli chodzi o mnie to jeszcze lotnisko mógłby wybudować na terenie gminy. Pewnie by nie sprostał jak całej reszcie bo to wszystko mało realne jest. Zwłaszcza mając takiego pracownika od inwestycji, od razu może być pewien że niewiele zrobi albo nic. No chyba że Pana się pozbędzie bo ten chłop poza paleniem fajek i zajmowaniem się plotami mało co ogarnia.

Anonimowo
Anonimowo
2 lata temu
Reply to  Zorientowana

Myślę że ten Pan będzie miał do wyboru zacząć pracować uczciwie albo odejsc

Zorientowana
Zorientowana
2 lata temu
Reply to  Anonimowo

Po tylu latach nieróbstwa może być ciężko, chłop nieprzyzwyczajony do wypełniania swoich obowiązków. Dziwne żeby w pracy pracować nie?

Mieszkanka
Mieszkanka
2 lata temu
Reply to  Zorientowana

a skąd pani to wie ze nierób?

Deckard
Deckard
2 lata temu
Reply to  Mieszkanka

Chyba wszyscy o tym wiedzą…ktoś młodszy z chęcią do pracy powinien objąć to stanowisko. Jest tyle różnych środków zarówno krajowych jak i unijnych z których gmina mogłaby skorzystać.

Anonim
Anonim
2 lata temu
Reply to  Deckard

Najlepiej z PISu 🙂

WZ
WZ
2 lata temu
Reply to  Deckard

To by jeszcze musiał chłop wniosek napisać a po co skoro czas w pracy może inaczej spędzić

befr
befr
2 lata temu
Reply to  Deckard

no tak młodszy i z Pisu – wtedy byłoby cudownie….. i najlepiej ktoś kto nie ma pojęcia o gminie i tym co jest grane……. byle z PiSu

Mieszkanka
Mieszkanka
2 lata temu
Reply to  Deckard

A zna Pani osobiście? Czy wszyscy wiedza lepiej? Najlepiej powiedzieć ze facet 50 lat jest stary i przez całe życie nic nie robil

Last edited 2 lata temu by Mieszkanka
Dobra dusza
Dobra dusza
2 lata temu
Reply to  Deckard

Ale nawet bie Pani karpinska. ONA SIE ABDOLUTNIE NIE NADAJE NA TO STANOWISKO. CXEMU JAK BYLY WYBORY JEZDZILA STARYM GRATEM A NIE PRZYJECHAŁA SWOIM NORMALNYM AUTEM. I JA MAM WYBRAC OSOBE KTORA JUZ NA STARVIE PROBUJE MANIPULOWAC LUDZMI.

Wyborca
Wyborca
2 lata temu

Następna zaraza to ta Pani do towarzystwa z UG. Ciekawe kto teraz będzie decyzyjny w tym urzędzie? . On czy ona???

Anonimowo
Anonimowo
2 lata temu

Oj, jakie wycie się rozlega 🙂 Czyżby strach o stołki?

WZ
WZ
2 lata temu
Reply to  Anonimowo

Nic z tych rzeczy. Raczej realne spojrzenie na obecną sytuację. Teraz to się tam będzie działo, nocy będzie mało tralala

Anonimowo
Anonimowo
2 lata temu

Myślę że jakby na hali sportowej odłączyć internet to sporo hejtu by się nie pojawiło tutaj

Mieszkanka
Mieszkanka
2 lata temu

Myśle, ze te wszystkie komentarze są zbędne. Nie kandydowałyby w wyborach osoby z przypadku. Nie rozumiem oczerniania tutaj innych osób. Sadze ze większość z Was nie zna żadnej z wymienionych osób prywatnie. Macie czelność kogoś tu obrażać a sami na pewno zajmujecie się krowami lub macie zawody nadzwyczaj elitarne. Bez względu na poglądy każdemu należy się szacunek. Jeśli nawet nie gratulujecie komuś wygranej to chociaż poczekajcie z ocena. Tego typu komentarze są obraźliwe zarówno o zawód Pana Rochny jak i to co ma robić Pani Jola. Pozdrawiam wszystkich zawistnych i małych ludzi

Anonimowo
Anonimowo
2 lata temu
Reply to  Mieszkanka

Bardzo sensowna i kulturalna wypowiedź dziekuje

Kolo
Kolo
2 lata temu

Zobaczymy czy drogę na Trzciance naprawi … niech on sie lepiej swiniami zajmie a nie polityka

Mieszkanka
Mieszkanka
2 lata temu
Reply to  Kolo

jeśli masz rodzine/ dzieci to pokaz im ten komentarz. Myśle ze będą dumni

Anonimowo
Anonimowo
2 lata temu
Reply to  Kolo

Dla Trzcianki to już duzo zrobił a teraz to nie moze faworyzować swojej wsi bo będzie gospodarzem całej gminy więc musi być sprawiedliwie a Ci co mają mu coś do zarzucenia niech sobie przypomną jak zima zamiast sobie odśnieżać swoje dojazdy od drogi do posesji to skamlali żeby im radny odśnieżył i on to robił całe godziny jeździł z panem od odśnieżania żeby pokazać gdzie a w chałupach po dwa trzy chłopa a może tak łopatę i samemu do roboty kiedyś nikt nikogo nie prosił sami sobie ludzie radzili a teraz jak go wybrali to ma być na usługi nie ma rozwijać cała gminę sprawiedliwie powodzenia Panu życzę i proszę się nie dać układom z żadnej strony ma Pan swój rozum i nim niech się Pan posluguje

Ktos tam
Ktos tam
2 lata temu
Reply to  Kolo

Jeszcze nic nie zdazyl zrobic, a juz kazdy wie, czym sie powinien zajac, a czym nie. Prostactwo i zawisc az sie ulewa. Jestes Pan, Pani tak wyksztalcona/y i parasz sie od lat polityka, nikt nie bronil startowac, wygrac i zarzadzac gmina jak nalezy. Tylko po co prawda? Lepiej jak tchorz pisac swoje zale w internecie 😉

Anonimowo
Anonimowo
2 lata temu

Z obory na salony. Szydłowo dream.

Kolo
Kolo
2 lata temu
Reply to  Anonimowo

Bez kitu niech on lepiej świń pilnuje a nie się pcha tam gdzie nie jego miejsce

Rozbawiony
Rozbawiony
2 lata temu
Reply to  Kolo

Widocznie tam jego miejsce skoro został wybrany większością głosów i przeciwnicy Pana GR nawet gdyby glowo w ścianę
nic to nie pomoże

Anonimowo
Anonimowo
2 lata temu
Reply to  Kolo

Ludu zawistny czemu tak szczekasz a przecież nikt nie bronił przystąpić do wyborów jako następny kandydat to po co teraz to opluwanie i czepianie się a że od świń a że na salony ten Pan już z wyglądu prezentuje się o wiele lepiej od wielu z was piszących te obraźliwe komentarze i w głowie też ma poukładane więc te wasze złośliwości to wyraz niemocy chyba że sami nie nadajecie się na takie stanowiska po prostu brzydko się wyrażając żal dupę ściska powodzenia Panie Grzegorzu i pokaż niedowiarkom że Tobie salony niestraszne

ABC
ABC
2 lata temu
Reply to  Anonimowo

W głowie to układali mu muszkieterowie i wszystko wskazuje na to że będą dalej to robić. Ci Panowie nie odpuszczają, będzie ciekawie.

Ktos tam
Ktos tam
2 lata temu
Reply to  Kolo

A skad wiesz czlowieku, gdzie czyje miejsce? Tzn, ze jak ktos pracuje przy kopaniu rowow, to nadaje sie wylacznie do tegi? Jesli dla was dziwactwem jest, ze rolnik ma swinie, to chyba nawet nie ma sensu dyskutowac. Wiecej pokory od tych wszystkich erudytow(jesli w ogole zrozumiecie to slowo) i calej inteligencji gminnej prosze.

Anonimowo
Anonimowo
2 lata temu
Reply to  Anonimowo

O zesz Ty a obora co Ci przeszkadza ten z obory ma więcej kultury i obycia niż zapewne Ty i Tobie podobni Twój wpis świadczy właśnie o tym

Anonimowo
Anonimowo
2 lata temu
Reply to  Anonimowo

A skąd wiesz?

Anonimowo
Anonimowo
2 lata temu
Reply to  Anonimowo

No przecięć sam piszesz bzdety i po tym poznaje że daleko Ci do kultury tego Pana co wójtem został a świnie nie mają tu nic do rzeczy albo się ma kulturę albo nie Tobie brak i do Pana Rochny Ci daleko

Emerytowany nauczyciel
Emerytowany nauczyciel
2 lata temu
Reply to  Anonimowo

I dobrze polskie Las Wegas w Szydłowie będzie.

Anonimowo
Anonimowo
2 lata temu

I kasyno też?

Ktos tam
Ktos tam
2 lata temu
Reply to  Anonimowo

Nie musisz genezy swojej kariery upubliczniac Moscipanie. Chociaz patrzac na wpisy, zazdrosc i przede wszystkim brak szacunku, to chyba lepsze bedzie okreslenie z chlewa, nieprawda?

Anonimowo
Anonimowo
2 lata temu

Jeżeli Rochna ma trochę wyczucia politycznego i chce być Wójtem nie tylko dwa lata to doskonale wie że Staśkom Włodkom i innym dżentelmenom musi podziękować i pogonić. Chciałbym zobaczyć ich miny wtedy. Stworzenie takiego tworu jak vice wójt to samobójstwo polityczne dla Rochny.

Mieszkańcy
Mieszkańcy
2 lata temu

Panie Włodzimierzu radny powiatowy, panie Pawle przewodniczący Rady Gminy Szydłowo wstydźcie się, że przyłożyliście rękę, żeby największy wróg byłego Wójta został jego następco. Prosiliście ludzi, żeby w ii turze głosowali tylko nie na PIS.
Karma powraca ostatni raz głosowaliśmy na was w wyborach 2018r. Społeczeństwo wam już podziękuje za takie zachowanie.

Anonim
Anonim
2 lata temu
Reply to  Mieszkańcy

Ooo, ale zabolało pisiora. Pisz za siebie, a nie za mieszkańców.
Ps.
Karma wcale nie wraca – to tylko takie powiedzenie, które na ogół się nie sprawdza.

Wyborca
Wyborca
2 lata temu
Reply to  Mieszkańcy

Pisowców trzeba pogonić lokalnie i w całym kraju. Kto tego nie rozumie, nic nie rozumie.

Rozbawiony
Rozbawiony
2 lata temu
Reply to  Wyborca

Brawo

Anonimowo
Anonimowo
2 lata temu
Reply to  Mieszkańcy

Dokładnie Panowie! Jak to dobrze ze zostaliście tu wymienieni. Nie zapomnimy wam tego. Zrownaliscie się z waszymi kolegami wymienianymi w poniższych komentarzach.

XYZ
XYZ
2 lata temu
Reply to  Mieszkańcy

Tak tak, pomścimy wrogów byłego Wójta, nie spoczniemy póki tego nie dokonamy. Na ich miejscu już bym więcej nie startował, żeby nie użerać się z takim elektoratem. Kto by nie startował, kogo by nie wybrali to i tak ciągle płaczecie na tym forum. Jak widać nie ma i nie było takich kandydatów co by Wam dogodzili. Pewnie też nie będzie, więc pozostaje czyn społeczny, ale zapewne nie macie czasu bo piszecie posty na codzienniku mławskim.

Anonimowo
Anonimowo
2 lata temu
Reply to  Mieszkańcy

Czy tu chodzi o to żeby mieć pretensje do ludzi że tak czy inaczej głosowali ogarnij się to co obecny Wójt miał do sw pamięci Pana Wójta Boczkowskiego to już było nie poruszaj zmarłego o nim już tylko wspomnienie może być -dobre a teraz trzeba pracować dla gminy i animozje typu kogoś lubię lub nie nie mają prawa bytu nie siej zamętu i nie wiem kim jesteś ale weź się do roboty a układy jakie będą między wójtem a reszta w gminie pozostaw im sami się dogadają życzę powodzenia i owocnej pracy

Anonimowo
Anonimowo
2 lata temu

Popatrzcie kto za nim stoi, kogo ma za plecami. Oby odciął się od tych wszystkich oszołomów i nie dopuścił ich do koryta. Wszyscy wymienieni w poniższych komentarzach, to same nieudaczniki, którzy od lat siedzą w tej lokalnej polityce. Albo sami startowali, albo przez całe życie próbują podpinać się pod kogoś, kto miał jakiekolwiek szanse wygrać. Niestety jeszcze nie wszyscy są tam wymienieni. Jak Pan Rochna rzeczywiście ma zamiar zrobić coś dobrego, to niech się od nich odetnie, niech pokaże, że ma odwagę to zrobić.

Rozbawiony
Rozbawiony
2 lata temu

Tak naprawdę co by nie pisać
Wygrał lepszy skoro mieszkancy go wybrali i tyle w temacie

Szydłowiak
Szydłowiak
2 lata temu
Reply to  Rozbawiony

Pani Jola to dużo lepszy kandydat!!!

Anonimowo
Anonimowo
2 lata temu
Reply to  Rozbawiony

No właśnie nie głosowali z pistoletem przy glowie

Bzy
Bzy
2 lata temu

Żeby Tylko Pan Rochna zboczeńców nie zatrudniał bo na pewno będą się pchać na stołki

Rozbawiony
Rozbawiony
2 lata temu
Reply to  Bzy

Pusty łbie zastanow sie co piszesz

Wiadomo
Wiadomo
2 lata temu
Reply to  Rozbawiony

Tu zboki grasują trzeba mieć oczy dookoła głowy. Zaczęli wychodzić z kanałów

Anonimowo
Anonimowo
2 lata temu
Reply to  Bzy

Jestem za myślę że będzie uwazal

WZ
WZ
2 lata temu
Reply to  Anonimowo

Oby, daj Boże

Bzy
Bzy
2 lata temu

Pożyjemy zobaczymy. Ogólnie szok i niedowierzanie kogo naród wybrał. Najbardziej nieodpowiedni człowiek został wójtem. Ale wiocha

Anonimowo
Anonimowo
2 lata temu
Reply to  Bzy

Jaka wiocha co sobie ublizasz przecież Szydłowo to nie miasto o co Ci chodzi a jak przedtem tyle kadencji był jeden człowiek nie bardzo odpowiadający wszystkim to Ci pasowało pewnie z tamtej ekipy jesteś no to dla tych co niewiele robią a dużo gadają miejsca teraz nie ma

Wyborowy
Wyborowy
2 lata temu
Reply to  Anonimowo

Teraz to dopiero będzie klika,tyle lat pracowali, dupska wszystkim obrabiali i zresztą cały czas to robią. Tamta ekipa to miodzio

Ekipa
Ekipa
2 lata temu
Reply to  Bzy

On i ta jego świta. Co jedna osoba to lepsza. To będzie dopiero ekipa.

Anonimowo
Anonimowo
2 lata temu
Reply to  Ekipa

Jak w każdej świcie co maszeruje za królem i tak król jest najwazniejszy

Wyborca
Wyborca
2 lata temu
Reply to  Bzy

Parę lat temu przekupiony naród wybrał PiS . Dziś, naród już wie, że to w ogólnym podsumowaniu najgorszy koszmar jaki mógł się Polsce przydarzyć, dlatego nie przeszła kandydatka z PiSu. Gdyby nie była związana z tą opcją, miałaby większe szanse. I tak miała duże poparcie, aż wstyd, że w środowisku jest wciąż tyle zaślepionych bądź nieświadomych ludzi.

Anonimowo
Anonimowo
2 lata temu

No i prawidłowo ksiądz powinien się cieszyć że uczciwy człowiek będzie na stanowisku wojta

Werka
Werka
2 lata temu
Reply to  Anonimowo

Ale ciekawe co Magda na to wszystko

Anonimowo
Anonimowo
2 lata temu
Reply to  Werka

A Magda co cieszy się jak każdy normalny mieszkanie ec Szydlowa

Szydłowiak
Szydłowiak
2 lata temu
Reply to  Anonimowo

Cieszy się bo ma być podobno Dyrektorem

Anonimowo
Anonimowo
2 lata temu
Reply to  Szydłowiak

Jak się nadaje to niech będzie nieważne czy ktoś jest poplecznikiem czy przeciwnikiem wójta jak ma kwalifikacje i dobre podejście do tego co robi to niech go wójt zatrudnia odejść i tak powinni nieroby i cwaniacy a na ich miejsce uczciwi i chcący coś zmienić

Anonimowo
Anonimowo
2 lata temu
Reply to  Anonimowo

A to ona jeszcze mieszka w Szydłowie czy z mężem w Mławie?

ABC
ABC
2 lata temu
Reply to  Anonimowo

A ona ma w ogóle męża?????????????

Szydłowiak
Szydłowiak
2 lata temu
Reply to  Anonimowo

„uczciwy”???
Śmieszne….

Anonimowo
Anonimowo
2 lata temu

Rozbawiony/a też zajmij się dziećmi, p. Jola ma bardzo dobry wynik i czyste sumienie. A gdyby nie głosy Rochny od urny do sklepu po …. , pewnie by wygrała. W Szydłowie ten sposób dyskretnie głosów pozostał. Czekamy na wywiązanie się z obietnic

Anonimowo
Anonimowo
2 lata temu
Reply to  Anonimowo

Na sto procent wiesz że tak było po co wymyslasz

Anonimowo
Anonimowo
2 lata temu
Reply to  Anonimowo

To o co chodzi jak przy poprzednich wyborach stosowali taki tryk sklepowy to nikt nie gadał i było ok a teraz to się Wam nie podoba dziwne te Wasze poglądy jak my to wolno jak oni to nie

Aaa
Aaa
2 lata temu

Włodzimierz teraz wskoczy w gumaki i będzie świnie ogarniać. W ich towarzystwie na pewno swojsko się poczuje!!! Może jeszcze Sumik będzie mu pomagać jak go Karpinska pogoni. Chłopaki będą mieli w końcu pożyteczne zajęcie

Anonimowo
Anonimowo
2 lata temu
Reply to  Aaa

Jakiś Ty zjadliwy szkoda Ci że Ciebie nie wzieli

Anonimowo
Anonimowo
2 lata temu
Reply to  Aaa

Nie porównuj tej zwierzyny do tych dwóch jegomości. Przecież to obraza dla świnek być porównanym z tymi dwoma. A druga sprawa, uważasz, że poradzili by sobie z takim zadaniem? Nie wydaje mi się, zagłodzili by zwierzaki.

Wyborca
Wyborca
2 lata temu
Reply to  Anonimowo

Co prawda to prawda. Świnki to super goście w porównaniu do tych szkodników

Anonimowo
Anonimowo
2 lata temu

Nie jestem z gm. Szydłowo ale się cieszę że wygrał Pan Rochna PISOWCÓW powoli mają wszyscy dosyć

Mławianin
Mławianin
2 lata temu
Reply to  Anonimowo

Raczej ciebie BARANIE i nie wszyscy tylko tacy jak ty bezmózgi

Anonimowo
Anonimowo
2 lata temu
Reply to  Mławianin

Kultury osobistej i poszanowania przeciwników brak

Blue
Blue
2 lata temu

Gratulacje

Last edited 2 lata temu by Blue
Rozbawiony
Rozbawiony
2 lata temu

Ciekawe na jakie stanowisko Pani Jola będzie startować z tego co. wiem
w Sławogórze soltysa już maja
Może Pani J zajmie się dziećmi
Zamiast latac po wsiach

Anonimowo
Anonimowo
2 lata temu
Reply to  Rozbawiony

Rozbawiona A***o lepiej zajmij się własną rodziną – dobrze Ci radzę 🙂

sic
sic
2 lata temu
Reply to  Rozbawiony

spadaj

Rozbawiony
Rozbawiony
2 lata temu

Grarulacje Panie Grzegorzu

Maria
Maria
2 lata temu

***** ***

Wyborca
Wyborca
2 lata temu

Różnica głosów minimalna. Właściwie można powiedzieć, że to cud że Pan Rochna wygrał. Bardzo dużo obiecał, zatrudnienie, ścieżki rowerowe, chodniki… Teraz wypada uważnie przyglądać się pracy i zachowaniu tego Pana i oczywiście rozliczyć z obietnic. Kadencja trwa bardzo krótko.

Anonimowo
Anonimowo
2 lata temu
Reply to  Wyborca

Różnica byłaby minimalna jakby to było pięć głosów a nie pięćdziesiąt to po pierwsze a po drugie daj człowiekowi czas i zacznij go rozliczać po zakończeniu KROTKIEJ kadencji brawo Pan Rochna

Rozbawiony
Rozbawiony
2 lata temu
Reply to  Wyborca

Na tak niską frekwencję to różnica
Duża

WZ
WZ
2 lata temu
Reply to  Rozbawiony

Na ponad 1760 głosujących 52 głosy przewagi to duża różnica? Kto Cię matematyki uczył, chyba poprawka by się przydała

Anonimowo
Anonimowo
2 lata temu
Reply to  WZ

Pewnie że duża jeden dwa to by było malo

Gmina Szydłowo
Gmina Szydłowo
2 lata temu

Włodek to nawet ludzi dowoził żeby tylko Pan Rochna wygrał. Całą niedzielę robił za taksówkarza. Oby tylko Rochna go nie dopuścił do.koryta bo długiej kadencji mu nie wróżę z takim poplecznikiem

Anonimowo
Anonimowo
2 lata temu

A cóż dziwnego w tym że dowoził każdy kto chce wygrać to stara się na różne sposoby nie mów że przeciwniczka nie zrobiła nic żeby ludzie na nią głosowali po prostu Pana Grzegorza bardziej lubia

Gmina Szydłowo
Gmina Szydłowo
2 lata temu
Reply to  Anonimowo

Błagam

Anonimowo
Anonimowo
2 lata temu

Ale o co sprecyzuje może będzie wysluchane

Anonimowo
Anonimowo
2 lata temu

Rozumię że na drodze relacji Szydłówek Nowa Wieś będzie ścieżka rowerowa. Tak Rochna obiecywał.

Anonimowo
Anonimowo
2 lata temu
Reply to  Anonimowo

Rochna obiecywał ścieżki rowerowe wzdłuż wszystkich dróg gminnych, powiatowych i wojewódzkich na terenie gminy Szydłowo. Czekamy na realizację!!!

Xxx
Xxx
2 lata temu
Reply to  Anonimowo

Czytanie ze zrozumieniem się kłania

Anonimowo
Anonimowo
2 lata temu

Plotki krążą że Stasiu w zamian za zdradę PIS VICE Wójtem będzie.

Wyborca
Wyborca
2 lata temu
Reply to  Anonimowo

Stasia to powinni rozliczyć w agencji za niesubordynację w stosunku do swojej przełożonej. Czekam z niecierpliwością aż znowu go powiozą. Stary dziad nie szanuje tego co ma tylko podchodów mu się zachciało. Przy takim vice wójcie Rochnie od razu by podziękowało społeczeństwo.

Anonimowo
Anonimowo
2 lata temu
Reply to  Wyborca

Myślę że Pan Grzegorz powinien przy zatrudnianiu ludzi kierować się kompetencjami ludzi a nie sentymentami bo ktoś mu pomagał w kampanii tak już jest że jest kampania i są ludzie którzy ją robią niekoniecznie muszą być ujęci na liście płac Pan Grzegorz to myślący facet nie powinien dać sobą manipulować życzę Panu wytrwałości

Szydłowiak
Szydłowiak
2 lata temu
Reply to  Anonimowo

Jak obiecał stanowiska to teraz musi dotrzymać danych słów!

Ola
Ola
2 lata temu

Wierzyłam w Pana sukces od początku do końca. Cieszę się bardzo z wyników. Gratuluję i życzę powodzenia. Pozdrawiam

Anonimowo
Anonimowo
2 lata temu

Muszkieterów furmanki nie stygły. Szkoda że o wyniku wyborów zdecydował elektorat z pod sklepu przez nich wożony. To już Szydłowska tradycja. To czyste metody PSL. Ciekawe jakie nagrody muszkieterowie otrzymają? Niedługo mieszkańcy przejrzą na oczy. A zmiany w gminie żadne taki to nowy powiew świeżości będzie. Szkoda gmina zmarnowała swoją szansę. Stare układy zostaną. To mieli obiecane.

Mieszkaniec
Mieszkaniec
2 lata temu
Reply to  Anonimowo

Oskarżasz pierwszego człowieka walczącego z układami o popieranie układów? Poważny jesteś?

Anonimowo
Anonimowo
2 lata temu
Reply to  Mieszkaniec

No zobaczymy jakie zmiany zrobi. Wydaje mi się że żadne. On w tym układzie był tyle lat.

Rozbawiony
Rozbawiony
2 lata temu
Reply to  Anonimowo

Zaczekaj do czasu aż Pan Grzegorz obejmie stanowisko a nie pyskem szczekasz
że będzie tak czy inaczej
Pisiory szaleją oj koniec wasz
bliski

Mławianin
Mławianin
2 lata temu
Reply to  Rozbawiony

Ty „rozbawiony z twojej pustej mózgownicy sączy się nienawiść do PiS-u. Twoje opinie są tyle warte co ty PROSTAKU

Rozbawiony
Rozbawiony
2 lata temu
Reply to  Mławianin

Sam jesteś prostakiem
Jak by nie mówić PiS dostał kopa
Ha Ha

Anonimowo
Anonimowo
2 lata temu
Reply to  Rozbawiony

PiS nie dostał żadnego kopa!!!
Pani Karpińska szła z Panem Rochna łeb w łeb!!!

wario
wario
2 lata temu
Reply to  Anonimowo

Moim zdaniem to pani Karpińska miała duże szanse, gdyby nie właśnie powiązanie z PiS.

Rozbawiony
Rozbawiony
2 lata temu
Reply to  Anonimowo

Ha ha łeb w łeb i co przegrała

Rozbawiony
Rozbawiony
2 lata temu
Reply to  Mławianin

Zero mózgu to domena pisowców

Aldona
Aldona
2 lata temu
Reply to  Mieszkaniec

Wielu ludzi odrzuca elektorat typu Bocian, Sumik czy Pietrzak. No bo kto to jest każdy normalny człowiek wie. Pozostaje Tylko mieć nadzieję, że nie będą decydować o ważnych sprawach gminy. Tego na pewno by chcieli bo to wygłodniałe wilki są z chorymi ambicjami.

Anonimowo
Anonimowo
2 lata temu
Reply to  Mieszkaniec

Właśnie Pan Rochna walczył z układami w Gminie a Ty gadasz głupoty że PSL na niego głosowało myślę że wszyscy co w tych układach tkwili to teraz trochę mają stracha że zostaną od nich odsunięci a jeżeli już zostaną to muszą się wziąć do roboty i to na poważnie żeby zostać na swoich miejscach Pan Rochna wie co to ciężka praca i tego będzie wymagał od pracowników gminy powodzenia

Rozbawiony
Rozbawiony
2 lata temu
Reply to  Anonimowo

***** ***

Anonimowo
Anonimowo
2 lata temu
Reply to  Anonimowo

A i tak wygrał Dartanian

Wyborca
Wyborca
2 lata temu
Reply to  Anonimowo

Każdy lepszy od pisowca.
Nie widzisz, co to za ludzie i ile zła wyrządzają, przekupując otumaniony lud propagandą?

Mieszkaniec
Mieszkaniec
2 lata temu

Czeka Pana Grześka wiele pracy. Reorganizacja Urzędu. A to się wielu nie spodoba. No i są ludzie lojalni Czopkowi a Ci będą robili wszystko by za dwa lata Grzesiek przegrał. Żyli z Gminy tyle lat i teraz wszelkie reformy będą blokować. Grześku pozbądź się ich bo Ci tyłów narobią.

Anonimowo
Anonimowo
2 lata temu
Reply to  Mieszkaniec

Pracy na pewno wiele będzie miał ale skoro się zdecydował to wiedział co go czeka życzę powodzenia i chociaż częściowego zrealizowania obietnic

Anonimowo
Anonimowo
2 lata temu
Reply to  Anonimowo

A dużo tych obietnic było. Jak zapewniał tak chyba zrobi

Anonimowo
Anonimowo
2 lata temu
Reply to  Anonimowo

Na pewno będzie się starał dużo pracy przed Panem Panie Grzegorzu życzę powodzenia

Anonimowo
Anonimowo
2 lata temu
Reply to  Mieszkaniec

Nie zmieni nic. Zobaczysz jak się wyborców w balona robi. Przed drugą turą Stara ekipa dostała zapewnienie że nic się nie zmieni w zamian za poparcie.

Zorientowana
Zorientowana
2 lata temu
Reply to  Mieszkaniec

Drodzy Państwo. Sam wójt naprawdę może niewiele. Bez poparcia rady od razu może się pakować. Więc proszę nie wypisywać takich bzdur bo chyba zachłyśneliscie się tym zwycięstwem. Proponuję ochłonąć.

Anonimowo
Anonimowo
2 lata temu
Reply to  Zorientowana

No jeżeli Rada tylko dlatego żeby nowemu Wójtowi zrobic na złość i torpedować jego dobre pomysły będzie przeciwko niemu to o czym to świadczy że to oni siedzą w starym układzie i nic co nowe i dobre im się nie będzie podobać to ich mieszkańcy powinni rozliczać a jak się nie podobają pomysły nowego wujta bo trzeba przy nich popracować to można przecież honorowo zrzec się mandatu radnego i dać miejsce komus kto będzie chciał pracować już nie będzie leżenia i brania pieniążków za nic

Kamil Przybyszewski
Kamil Przybyszewski
2 lata temu

Gratulacje dla Pana Grzegorza Rochny za udział i zwycięstwo w wyborach na stanowisko wójta gminy Szydłowo. Życzę jak najlepszych pomysłów i ich realizacji na rzecz gminy i jej mieszkańców.

Kuba
Kuba
2 lata temu

Oho, widać, że część mieszkańców już przejrzała na oczy. Niewielu, bo niewielu, ale światełko w tunelu widać, a to najważniejsze.
„Swój” jakie ty widzisz korzyści z pisiorów?
Pamiętaj nic nie ma za darmo. To, że być może dostajesz jakieś ochłapy z pańskiego stołu, to jednak miej na uwadze, że ktoś za te twoje ochłapy musi płacić i to słono płacić. Tobie dadzą 500+, a sobie wezmą 5 mln +, a rydzykowi dadzą 500 tys.+.
Pieniądze z nieba nie spadają. Wyłącz telewizor – włącz myślenie.

Wyborca
Wyborca
2 lata temu
Reply to  Kuba

Popieram, pisowcy to fatalni ludzie. Zniszczyli Polskę wizerunkowo, moralnie. Kto spośród tej społeczności ma jakąkolwiek wartość opuszcza szeregi tych obłudnych zakłamanców.

Mieszkaniec
Mieszkaniec
2 lata temu

Czarne chmury się nad Czopkiem zebrały. Truskawa mu się teraz do d…y dobierze.Czyżby audycik wydatków klubu go czekał.

Anonimowo
Anonimowo
2 lata temu
Reply to  Mieszkaniec

Nic mu nie zrobią zobaczysz. Jeden układ

Abc
Abc
2 lata temu
Reply to  Mieszkaniec

Truskawa niech lepiej zajmie się bawieniem wnuczka a nie mąceniem w polityce na której ewidentnie się nie zna. Nawet przydupasy z osiedla go nie wybrali, mimo że kilka razy kandydował na radnego.

Anonimowo
Anonimowo
2 lata temu

Teraz będziemy czekać na obietnice lampy , ścieżki rowerowe itd. Aby nie skończyło się na obietnicach, bo kto postara się o finanse

Rozbawiony
Rozbawiony
2 lata temu
Reply to  Anonimowo

Jakie dokonania ma Pani J
żadne chandel kamieniamy
wycięte dwie piękne zdrowe lipy
żeby kamienie lepiej było z drogi widac
Tymi lipami powiniwn ktoś się zainteresować kto dał pozwolenie

jte
jte
2 lata temu

Nareszcie są jakieś przejawy końca Pisu. W powiecie w którym zazwyczaj wygrywał PIS przegrywa ich kandydat na wójta gminy. W sejmie stracili większość , będzie się działo w tym roku.

Anonimowo
Anonimowo
2 lata temu

Trzem muszkieterom furmanki nie stygły. Szkoda że o wyniku zadecydował elektorat wożony przez nich z pod sklepu. Ciekawe jakie nagrody za ten trud i poświęcenie otrzymają. Niebawem się przekonamy.

swój
swój
2 lata temu

jaga zrób tfu.. na korzyści z pisiorów i z nich zrezygnuj

Jaga
Jaga
2 lata temu

Gratulacje dla mieszkańców gminy Szydłowo, że nie ugięli się Pieniądzom i Stanowiskom.
Gratulacje dla Pana Rochny.
Brawo Wy.
Może nareszcie pani Jola zrozumie, że już dość politykierstwa, czas wrócić do koła gospodyń wiejskich. Podobno do trzech razy sztuka – 3 razy nos przytarty. 😀
Mimo wszystko trzeba jednak przyznać, że pisiorów w tej gminie nie brakuje, oj nie brakuje, takie gniazdo szerszeni, tfu… pisiorów.

Last edited 2 lata temu by Jaga
Audytor
Audytor
2 lata temu
Reply to  Jaga

Tak jest, teraz same mądre ludzie będą rządzić. Bez pisiorów i pslowców…. którzy poszli za Grześkiem.

Baba
Baba
2 lata temu
Reply to  Jaga

A Ty na miotłę.

Mieszkaniec
Mieszkaniec
2 lata temu
Reply to  Jaga

Gratulacji nie przyjmuję.

Szydlowo
Szydlowo
2 lata temu
Reply to  Jaga

Stanowiska i Pieniądze w ślad za tym to dopiero będą!
Zdziwią się Wszyscy co R komu obiecał podczas kampanii za współpracę i pomoc albo zdziwią się Ci którzy mu uwierzyli a nic nie otrzymają mimo danego słowa.

swój
swój
2 lata temu

była brudna gra

Emerytowany nauczyciel
Emerytowany nauczyciel
2 lata temu
Reply to  swój

Wcześniej była czysta? Jak rządził Boczek i jego przydupasy wszystko było ustalone! Ciekawe co teraz?

Dziadek
Dziadek
2 lata temu

Teraz na emeryturze zajmij się wnuczkami.

Anonim
Anonim
2 lata temu
Reply to  swój

Polityka zawsze jest brudna.

Rozbawiony
Rozbawiony
2 lata temu
Reply to  swój

Jaka brudna ludzie przegladaja na oczy ze pisiorów trzeba przegnać

198
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x