Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Funkcjonalne regały metalowe w Twojej piwnicy


Pełen porządek i dogodna możliwość odnalezienia od ręki poszukiwanych rzeczy dotyczyć może również naszych piwnic. Ich sposób wyposażenia opierać się może o metalowe regały do piwnicy, które poza wieloletnią trwałością oferują również funkcjonalność i wiele łatwo dostępnego miejsca. Za ich sprawą rozlokowanie wszystkich przedmiotów w doskonale uporządkowany sposób stanie się łatwiejsze.

Linia regałów metalowych

Praktyczne i dostępne w przystępnej cenie metalowe regały do piwnicy można odnaleźć u dystrybutorów w różnych postaciach. Między innymi istnieje możliwość zakupienia regału wyposażonego w regulowane nogi, co pomoże w uzyskaniu idealnego wypoziomowania oraz dostosowania położenia półek regału w sposób pozwalający wygodniej z nich korzystać.

Nie brakuje również regałów metalowych wyposażonych w szuflady czy szafki, które w dodatku opatrzone mogą być dodatkowymi zamkami na kluczyk, co uniemożliwi dzieciom dostęp do potencjalnie niebezpiecznej zawartości. Takie rozwiązania pozwolą też na przechowywanie przedmiotów przy jednoczesnym chronieniu ich przed notorycznym problemem piwnic – kurzem lub gromadzeniem się na ich powierzchni wilgoci. Ma to szczególny sens w przypadku przechowywania w piwnicy drobnej elektroniki czy elektronarzędzi.

W zakresie pojemności oraz ilości poszczególnych przegród również natkniemy się na dużą różnorodność. Dzięki temu znajdziemy zarówno regały nadające się do posegregowania w dziesiątkach niewielkich szuflad drobnych elementów, jak również regały o półkach przedstawiających dużą powierzchnię, na których łatwo poukładamy większe przedmioty, skrzynki czy rzędy słoików.

Regał metalowy odpowiedni dla Twoich pomieszczeń

W zależności od celu jaki dedykujemy regałom metalowym, a także ilości miejsca która może nas ewentualnie ograniczać przy ich doborze, znajdziemy rozwiązania adekwatnie wpisujące się w kontekst naszych potrzeb. Zarówno regały jak i szafki metalowe dostępne są w wielu rozmiarach. Niektóre z nich sięgać mogą wysokości przekraczającej dwóch metrów, podczas gdy inne prezentują wysokość około metra, stanowiąc funkcjonalny, pomniejszy mebel.

Ponadto, można nabyć również regały metalowe z pokrowcem, który pozwoli osłonić przed kurzem również zawartość tych z nich, która nie jest dodatkowo zamykana.

Niewątpliwą zaletą regałów metalowych, która wynika z ich fundamentalnej solidności jest to, że udźwig jednej półki dochodzić może nawet do 200 kg obciążenia, co stwarza znakomite możliwości magazynowania na ich powierzchni licznych przedmiotów.

Bezproblemowe składanie regału metalowego

Zamawiając metalowe regały do piwnicy nie należy obawiać się problemów dotyczących ich składania. Są one z gruntu zaprojektowane z myślą o zapewnieniu odbiorcy systemu łączenia poszczególnych komponentów w sposób nie wymagający specjalistycznych narzędzi czy asysty dodatkowych osób. Przykładem może być tutaj bez śrubowy system składania, gwarantujący uzyskanie solidnej konstrukcji regału w krótkim czasie. W jego przypadku montaż odbywa się na gruncie zamków wytłoczonych na poszczególnych komponentach. Kwestią zasługującą na wzmiankę i uwzględnienie przy swoich planach doposażenia piwnicy w podobne regały jest fakt, że modele przekraczające wysokością pułap 1800 mm należy przymocować do ściany.

 


Artykuł sponsorowany

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]