Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Uczniowie Budowlanki pilotują drony


W ramach realizacji kolejnych zadań z projektu „Zintegrowany rozwój szkolnictwa zawodowego” finansowanego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020w Zespole Szkół Nr 1 w Mławie od 21 do 25 czerwca 2021 roku  odbywa się szkolenie VLOS dla 46. uczniów tej szkoły. Młodzież, która uczestniczy w kursie w grupach do 12 osób, zdobywa europejskie uprawnienia do wykonywania lotów dronem w zasięgu wzroku.


W Budowlance realizowanych jest równolegle kilka projektów ze środków zewnętrznych, a młodzież chętnie korzysta z oferty, którą dzięki pozyskanym środkom szkoła oferuje.

Przed uczniami Zespołu Szkół Nr 1 w Mławie kolejne interesujące szkolenia m.in. kurs makijażu, kurs operatora koparki, kurs obsługi druku 3D. Ich realizacja zaplanowana jest na kolejny rok szkolny.

źródło i fot. ZS nr 1

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x