Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Piknik integracyjny po raz trzynasty


W sobotę 18.06.2021r. na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mławie odbył się po raz trzynasty piknik integracyjny pod nazwą „Połączyć dwa światy” zorganizowany przez Stowarzyszenie Wspierania Społeczności Lokalnej „Bądźmy Razem” we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Mławie.


Piknik rozpoczął się pieszą wędrówką spod  siedziby Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej  na teren MOSIR gdzie na uczestników czekały liczne atrakcje. W pikniku wzięli udział między innymi grupa „Zakręceni pozytywnie”, grupa  „Złota Jesień”, grupa  „Pogodny Uśmiech” oraz Stowarzyszenie „Serce za Serce”.  Seniorzy oraz dzieci i młodzież wzięli udział w konkursach i zabawach przygotowanych przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Mławie i Wolontariuszy MOPS.

źródło i fot. MOPS/własne

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
4 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Staypositive
Staypositive
1 rok temu

Miasto seniorów udaje, że toleruje dzieci. A w mkm strach wejść z dzieckiem, bo seniorów przyprawia widok dziecka o agresję.

Mam już dość.
Mam już dość.
1 rok temu
Reply to  Staypositive

Kultura… Z przykrością stwierdzam, że faktycznie, seniorzy uważają , że tylko ONI mają rację i musi być po „ich”…
Ale to nie tylko mkm.. szpital, przychodnia i reszta miasta również.
Współczuję

Kuba
Kuba
1 rok temu
Reply to  Staypositive

Jak dziecko źle wychowane, to nie tylko seniora przyprawi o agresję. 😀
Ja to boję się się wchodzić do MKM, żeby jakiś „bachor” nie przykleił mi zużytej gumy do spodni. Na siedzeniach już niejednokrotnie się z tym spotkałem.
Szkoda słów na te roszczeniowe „madki polki”, które nie umieją wychować swoich dzieci.
Zrobić i urodzić to nie wszystko, powinno się jeszcze należycie wychować, nauczyć zasad savoir vivre itp.

sprtw
sprtw
1 rok temu
Reply to  Staypositive

Och, coś co niektórzy seniorzy źle wychowali swoje pociechy, kiedy one tak po nich jadą.
Żadnego szacunku dla własnych rodziców, a pamiętaj jeden z drugim, czy też jedna z drugą, że ciebie też czaka bycie seniorem, a twoje dzieci widzą jak traktujesz starszych i ciebie w podobny sposób potraktują w przyszłości.
Taka złota myśl na koniec:
Traktuj osoby starsze tak jak ty byś chciał/ła być traktowany/na w przyszłości.

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x