Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Otwarte Mistrzostwa Mazowsza odbędą się w Mławie


Stowarzyszenie Joker Mława wraz z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Mławie oraz klubem Mławianka Mława serdecznie zapraszają na drugą edycję turnieju piłkarskiego Joker Mława Cup. Po niezwykle udanym turnieju halowym, który odbył się w lutym br., tym razem spotykamy się na otwartym powietrzu na obiektach MOSiR Mława.


W zawodach udział wezmą zespoły z miast północnego Mazowsza, które są aktualnymi lub byłymi mistrzami swoich lokalnych lig amatorskich. Mecze rozpoczynają się o godzinie 15.00 i będą rozgrywane na dwóch boiskach jednocześnie. Zespoły rywalizować będą w grupach. Mławę reprezentować będą: gospodarz imprezy zespół Joker Mława a także Oldboy Mława, Zielone Miasto oraz Body Club.

Pula nagród turnieju to 2500zł. Nagroda główna to 1000 zł. Dla najlepszych zespołów przewidziano puchary oraz statuetki indywidualne. Dodatkową atrakcją będą nagrody specjalne tzw. „TURBO JOKERY”, które będą można zdobyć wygrywając dodatkowe mini konkurencje typu strzał na małą bramkę, strzał w poprzeczkę czy też wygrywając konkurs na najlepszego strzelca rzutów karnych.

Po wręczeniu wszystkich nagród organizatorzy przewidzieli grilla integracyjnego dla wszystkich uczestników i zaproszonych gości ok. godziny 19.30.

Serdeczne podziękowania dla władz lokalnych, dla wszystkich naszych partnerów, sponsorów i patronów medialnych. Serdeczne podziękowania dla firmy Peklimar za ufundowanie własnych wyrobów na grilla dla uczestników zawodów.  

Termin:  3 lipca 2021, sobota (od godz.: 15.00) 

Miejsce: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mławie

Organizatorzy:

 • Joker Mława
 • MOSiR Mława
 • Mławianka Mława

Uczestnicy:

· Tanatos Warszawa

· Dream Team (Nowy Dwór  Mazowiecki)

· Reckitt Benckiser (Ciechanów)

· Joker Mława

· Oldboy Mława

·         Czarki (Przasnysz)

·         Pal-Rob Płońsk

·         Zielone Miasto

·         Body Club

·         Brodnica

·        

Nagrody:

 • 1000zł – voucher na sprzęt sportowy za I miejsce
 • Puchary dla 3 najlepszych zespołów
 • Nagrody indywidualne: najlepszy zawodnik, najlepszy strzelec, najlepszy bramkarz
 • Nagrody indywidualne: Top 5 player
 • Nagrody specjalne tzw. „TURBO JOKERY”

Harmonogram Turnieju:

3 lipca 2021 (sobota)

 • 00 – 18.00 – rozgrywki grupowe. 2 grupy po 5 zespołów. Mecze po 15 minut.
 • 00 – 19.30 – mecze ćwierćfinałowe, półfinałowe, finał i mecz o III miejsce
 • 19.30 wręczenie pucharów, medali i nagród
 • 20.00 – grill integracyjny (ok. 120-150 osób)

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x