Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Nocna bójka grupy pijanych na Sienkiewicza. Jeden z uczestników ranny


W nocy z 20 na 21 czerwca, około godz. 1.40, na ul. Sienkiewicza w Mławie, w pobliżu pasażu handlowego, doszło do bójki, w której uczestniczyło kilka osób. Interweniowała Policja.


– Obezwładniono i zatrzymano uczestników bójki – pięcioro z nich, w tym kobieta, zostali osadzeni w policyjnym areszcie.  Jeden z mężczyzn, z uwagi na obrażenia ciała, został przewieziony do szpitala w Mławie, gdzie udzielono mu pomocy. Zatrzymani uczestnicy bójki, to  mieszkańcy Mławy, pow. mławskiego oraz pow. działdowskiego w wieku od 20 do 33 lat. Wszyscy, włącznie z rannym mężczyzną, byli w stanie nietrzeźwości – usłyszeli już zarzuty udziału w  bójce. Za przestępstwo to grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności – informuje asp.szt. Anna Pawłowska, oficer prasowy KPP w Mławie.

red. 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
8 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Mirek
Mirek
1 rok temu

Widziałem całą akcję z balkonu. Jak wpadła policja, to zaraz wszyscy leżeli jak śledzie. Brawo!

Driver
Driver
1 rok temu

Ooo, Dziureck się odnalazł. Tęskniliśmy.

SPOSTRZEGAWCZY
SPOSTRZEGAWCZY
1 rok temu

tylko nie mówcie ŻE TO MY NIEMCY ROZPILIŚMY POLSKI NARÓD… bliżej Wam Słowianom do innych Słowian co nadal z musztardówki sączą w szczególności WYSOKOPROCENTOWY…ale mrozy tam po pas…

haha :D
haha :D
1 rok temu
Reply to  SPOSTRZEGAWCZY

ten co p**er**li 😀

pol
pol
1 rok temu

zrobic sprzedaz alkoholu do 21 co robi samorzad nic w tej sprawie

Yureck
Yureck
1 rok temu

Zlikwidować patolę zwaną dalej nocnymi sklepami z wódą. W Pislandii w niedzielę trudno kupić chleb. Ale trunki? Proszę bardzo. Potem towarzystwo walczące z wiatrem rozbija butelki i załatwia swoje potrzeby na ulicach i skwerach. Pisowska patologia. Ograniczyć sprzedaż do 21.00 jak to robią już w niektórych miastach i krajach.

Marek
Marek
1 rok temu
Reply to  Yureck

Ograniczenia sprzedaży to nie kwestia państwa tylko miasta/samorządu

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu
Reply to  Marek

Nie do końca. Państwa takie, jak: Finlandia, Rosja, Wielka Brytania, Litwa, Łotwa, Estonia same narzuciły podobne ograniczenia.

8
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x