Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mławski terytorials na podium Pucharu Polski Wojska Polskiego i Służb Mundurowych w kickboxingu


Szer. Marcin Majewski – żołnierz 52 batalionu lekkiej piechoty, pasjonat kickboxingu oraz kpr. Olaf Sobotka , trenujący MMA żołnierz 51 blp z Mławy, w miniony weekend reprezentowali Wojska Obrony Terytorialnej i 5 Brygadę podczas zawodów Pucharu Polski Wojska Polskiego oraz Służb Mundurowych w kickboxingu zdobywając wysokie noty.


Od 18 do 20 czerwca w Kaliszu odbywały się zawody Pucharu Polski Wojska Polskiego i Służb Mundurowych w kickboxingu, w których dwóch żołnierzy 5 Mazowieckiej Brygady OT reprezentowało Wojska Obrony Terytorialnej. Był to bardzo udany występ obu mazowieckich terytorialsów. Szer. Marcin Majewski z 52 blp z zawodów wrócił z dwoma medalami, wywalczył złoto w KICK_LIGHT do 69 kg oraz srebro w K1 do 67 kg, natomiast kpr. Olaf Sobotka zdobył brązowy medal w K1 do 81 kg.

Szer. Marcin Majewski od 2019 roku służy w 52 batalionie w Komorowie, gdzie też mieszka. Kickboxing K1 trenuje od 7 lat, ma na swoim koncie ok 40 stoczonych walk amatorskich i 2 zawodowe.

Kpr. Sobotka Olaf  ma na swoim koncie wiele tytułów oraz medali, na co dzień jest studentem I roku Studiów Licencjackich na kierunku Bezpieczeństwo Wewnętrzne. Od wielu lat jego pasją są sztuki walki.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
1 5 votes
Oceń artykuł
guest
4 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimus
Anonimus
1 miesiąc temu

Dzieciaczki Maciory znowu się reklamują. Zróbcie w końcu coś dobrego dla kraju. A wy towarzysze tylko się chwalicie mało istotnymi dokonaniami. Darmozjady.
J384Ć P15

lot nad kukułczym gniazdem
lot nad kukułczym gniazdem
30 dni temu
Reply to  Anonimus

Jesteś bardzo ciekawym przypadkiem na tym forum. Chciałby Cię bliżej poznać. Zapraszam na oddział.

sprtw
sprtw
30 dni temu

Przypadkiem to jesteś ty i dlatego widocznie jesteś na oddziale suwerenie. 😀
Jak widać do harcerzyków wstępuje bardzo dużo mięśniaków, pewnie po to żeby potem na akcjach protestacyjnych wyżywać się na niewinnych i bezbronnych ludziach przeciwstawiających się różnym nielogicznym albo nawet dyskryminującym zarządzeniom.

lot nad kukułczym gniazdem
lot nad kukułczym gniazdem
27 dni temu
Reply to  sprtw

Jack Nikolson jak to czyta to śmieje i zaprasza na oddział .

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x