Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Mławski terytorials na podium Pucharu Polski Wojska Polskiego i Służb Mundurowych w kickboxingu


Szer. Marcin Majewski – żołnierz 52 batalionu lekkiej piechoty, pasjonat kickboxingu oraz kpr. Olaf Sobotka , trenujący MMA żołnierz 51 blp z Mławy, w miniony weekend reprezentowali Wojska Obrony Terytorialnej i 5 Brygadę podczas zawodów Pucharu Polski Wojska Polskiego oraz Służb Mundurowych w kickboxingu zdobywając wysokie noty.


Od 18 do 20 czerwca w Kaliszu odbywały się zawody Pucharu Polski Wojska Polskiego i Służb Mundurowych w kickboxingu, w których dwóch żołnierzy 5 Mazowieckiej Brygady OT reprezentowało Wojska Obrony Terytorialnej. Był to bardzo udany występ obu mazowieckich terytorialsów. Szer. Marcin Majewski z 52 blp z zawodów wrócił z dwoma medalami, wywalczył złoto w KICK_LIGHT do 69 kg oraz srebro w K1 do 67 kg, natomiast kpr. Olaf Sobotka zdobył brązowy medal w K1 do 81 kg.

Szer. Marcin Majewski od 2019 roku służy w 52 batalionie w Komorowie, gdzie też mieszka. Kickboxing K1 trenuje od 7 lat, ma na swoim koncie ok 40 stoczonych walk amatorskich i 2 zawodowe.

Kpr. Sobotka Olaf  ma na swoim koncie wiele tytułów oraz medali, na co dzień jest studentem I roku Studiów Licencjackich na kierunku Bezpieczeństwo Wewnętrzne. Od wielu lat jego pasją są sztuki walki.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
1 5 votes
Oceń artykuł
guest
4 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimus
Anonimus
1 rok temu

Dzieciaczki Maciory znowu się reklamują. Zróbcie w końcu coś dobrego dla kraju. A wy towarzysze tylko się chwalicie mało istotnymi dokonaniami. Darmozjady.
J384Ć P15

lot nad kukułczym gniazdem
lot nad kukułczym gniazdem
1 rok temu
Reply to  Anonimus

Jesteś bardzo ciekawym przypadkiem na tym forum. Chciałby Cię bliżej poznać. Zapraszam na oddział.

sprtw
sprtw
1 rok temu

Przypadkiem to jesteś ty i dlatego widocznie jesteś na oddziale suwerenie. 😀
Jak widać do harcerzyków wstępuje bardzo dużo mięśniaków, pewnie po to żeby potem na akcjach protestacyjnych wyżywać się na niewinnych i bezbronnych ludziach przeciwstawiających się różnym nielogicznym albo nawet dyskryminującym zarządzeniom.

lot nad kukułczym gniazdem
lot nad kukułczym gniazdem
1 rok temu
Reply to  sprtw

Jack Nikolson jak to czyta to śmieje i zaprasza na oddział .

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x