Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Trwa rozbudowa drogi Głużek – Rumoka


Pod koniec kwietnia samorząd powiatowy podpisał umowę na wykonanie drogi Głużek – Rumoka za kwotę ponad 1,9 mln zł. Obecnie trwa przebudowa tego prawie 2 km odcinka jezdni.

Wykonawca przebudował już przepust w km 4+715, ustawił krawężniki na skrzyżowaniu w Rumoce, wykonał poszerzenie jezdni na odcinku od km 4+800 do km 6+052 a obecnie wykonuje wymianę gruntu w Olszynach Rumockich.

Ta droga powiatowa o długości 1803 m zlokalizowana jest na terenie gminy Lipowiec Kościelny. Koszt inwestycji to 1 936 210,37 zł. Całość inwestycji zostanie sfinansowana z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.

 

mat. sponsorowany

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x