Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mława. Stary Rynek, ale nowy asfalt [FILM]


Wczoraj do późna w noc kładziona była nowa nakładka asfaltowa na odcinku drogi wojewódzkiej nr 544, biegnącej przez centrum miasta. Choć nie udało się wyasfaltować całego sfrezowanego wcześniej odcinka, to jednak już dzisiaj kierowcy pojadą po nowej nawierzchni. Wykonawca remontu zapowiada, że utrudnienia w ruchu z powodu prowadzonych prac na tym odcinku wystąpią również dzisiaj. Poniżej materiał filmowy z wykonywania nakładki asfaltowej w Starym Rynku.


red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
7 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Jaga
Jaga
2 lata temu

Burmistrz Mławy jest niczym ta gospodyni co ogarnia tylko środek mieszkania zostawiając syf po kątach. Na dywanie czysto, to dla niej najważniejsze, a że kąty nie sprzątnięte i śmieci z dywanu zamiecione pod dywan, to już mało istotny szczegół. Burmistrza wzrok ma zasieg tylko wokół rynku, co ciut dalej już jest dla niego niewidoczne.

Przepraszam, że odbiegam od tematu, ale…
się nieźle zdenerwowalam:

Dziś weszłam do parku i nie miałam nawet gdzie usiąść żeby chwilę odpocząć. Bardzo dużo ławek zajętych, czemu nie ma się co dziwić, bo ludzie szukają cienia, którego w Mławie brakuje, bo drzewa goli się na drapaka.
Zaś każda wolna ławka w tym zabytkowym parku zanieczyszczona odchodami ptasimi, bo jak zakomunikowała kiedyś Pani Grzywacz: ławki myje się tylko 2 razy do roku, a nie w miarę potrzeb. Tak jest zawarta umowa z firmą Agrosan (czy też jak ona się tam zwie).

Czarnek
Czarnek
2 lata temu

A co było nie tak z wcześniejszą nawierzchnią? bo nie zauważyłem dziur.

Iwona
Iwona
2 lata temu

A co z ulca Batorego i Dworcową? Wólka zapomniana a to tez jest jedna z głównych drog wjazdowych i wyjazdowych z Mławy.

Marek
Marek
2 lata temu
Reply to  Iwona

Batorego i Dworcowa należy do miasta, a nie do zarządu dróg wojewódzkich tak jak Warszawska, część Starego Rynku.

Ramzes
Ramzes
2 lata temu
Reply to  Iwona

Batorego i Dworcowa nie są drogami wojewódzkimi a ten remont prowadzi właśnie MZDW

Marek
Marek
2 lata temu

Widać że firma wie co robi. Nowa nakładka w ciągu 2 dni. Nie to co papraki z miejskiej spółki którzy za pomocą młotka i łopaty naprawiają drogi . Dlaczego do naprawy miejskich dróg nie jest brana profesjonalna firma?

Mla
Mla
2 lata temu

Inne ulice w centrum dziura na dziurze.

7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x