Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Dzięki temu wsparciu szkoła doposaży bazę dydaktyczną


Również w tym roku Zespół Szkół nr 3 w Mławie dzięki współpracy ze Stowarzyszeniem Firm Koreańskich otrzymał wsparcie finansowe, które zostanie wykorzystane do wzbogacenia bazy dydaktycznej i pracowni przedmiotowych. Samorząd Uczniowski wraz z Dyrekcją Szkoły ustali w jaki sposób uatrakcyjnić ofertę edukacyjną.


– Z poprzednio otrzymanych środków szkoła zakupiła tablice interaktywne i laptopy do pracowni przedmiotowych. Społeczność szkolna dziękuje za opiekę patronacką i umożliwienie realizacji potrzeb szkoły – mówi dyrektor ZS nr 3 Stefan Wojnarowski.

źródło i fot. ZS nr 3 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Ojciec Narodu
Ojciec Narodu
2 lata temu

Uważam że jest to żenujące przynajmniej te grosze które są na czeku jak dobrze wiedzę chyba że jest tak 250.000 tyś, po pierwsze szkolnictwo jak i sZpilate leżą , po drugie za 25.000 tys to można kupić jedynie 2 laptopy Np. Aple lub dobre geimingi , po trzecie LG to montownia i wysokich umiejętności mieć nie trzeba , . Jest takie powiedzenie że jak jesteś w pewnym wieku to zależy ci na zmianach takich żeby było tak jak jest.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x