Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Wy też tęsknicie do wakacji?


„Wakacje! Znów będą wakacje!”, a wraz z ich rozpoczęciem zasłużony odpoczynek i wytchnienie od trudów nauki. Był to przecież trudny, pełen nowych wyzwań rok szkolny. Pandemia wymuszała na nas wszystkich przystosowanie się do zdalnej formy nauczania, pozostawaliśmy w izolacji od rówieśników i obwarowani nieznanymi dotąd obostrzeniami sanitarnymi. Był to egzamin, który zdaliśmy na piątkę z plusem!!! ” BO JAK NIE MY, TO KTO???”. Uczniowie klasy 3b Szkoły Podstawowej nr 7 snują wakacyjne marzenia już od dłuższego czasu. Niech spełnią się wszystkie wasze plany Dzieciaki! W pełni na to zasłużyliście! Bezpiecznych i radosnych wakacji!


źródło i fot. SP 7

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x